Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Hapsenje Radovana
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Politika
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
Tojo
Dusan Basta
Dusan Basta


Pridružio: 08 Apr 2008
Poruke: 2359

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2008 10:59 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ciroza ::
Davis.

Ipak prilicno dobar comeback post.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2008 11:01 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Tojo ::
Ciroza ::
Davis.

Ipak prilicno dobar comeback post.


Danke schoen !!!
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
grad moje mladosti
Sanjalica


Pridružio: 13 Mar 2006
Poruke: 1914

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2008 11:02 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ciroza ::
Ti si trbuhom za "kruhom" otisla i ne treba ni da te briga... cuvaj djonove.



A zasto je onda tebe,koji zivis u Trsteniku,briga?

A kao drugo nisam dosla trbuhom za kruhom...to se desilo mojim roditeljima.Ja sam dosla da zivim kod njih i na svu srecu u pravo vreme jer sam naucila mnoge stvari koje ti do kraja zivota neces,vec ces ceo zivot da razmisljas o Karadzicu i Mladicu i da kakis o patriotizmu.
_________________
"Kazi da sam blesav, pevam pesme naivne,
al' ne mozes mi nista, smejem se,
nadji sretne misli kao Petar Pan,
leteti je lako kad si bezbrizan,
ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,
pogledaj u nebo, nisi vise sam."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ciroza
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Okt 2005
Poruke: 832
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2008 11:46 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

vas dvojica, iznajmite sobu negde.

Gradomirka, ne podcenjuj. Dobro, otisla si da se produhovis, ja sam ostao da se zatucavam. Svejedno, nije preko tvojih ledja.
Germani vide slovene samo kao robove. Procesljajte malo literaturu unazad, bolno je ocigledno i doslovno receno u trecem rajhu.
Slobina politika nije bolja, nego je ova danas nazadnija po prosecnog Srbina.

Mi smo danas najponiznija nacija Evrope ako ne i sveta.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2008 11:48 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ciroza ::
Mi smo danas najponiznija nacija Evrope ako ne i sveta.




Izdvojio bih gospodu Bugare, ali to nije daleko od istine...
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
marijeta
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 16 Dec 2007
Poruke: 300

PorukaPoslao: Sre Jul 23, 2008 9:42 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pazi ti to-RADOVAN SRPSKI HEROJ-a on se trinaest godina krije kao neka piz..Ako je heroj neka sam izadje i neka se brani ako nije kriv.U ratu su krive sve strane i nema tu neka vise neka manje.Mene sigurno nije branio i bas me briga sta ce da bude sa njim.Stojim iza toga da ko god je okrvavio ruke mora i da odgovara bez obzira da li je Srbin,Musliman ili Hrvat a Karadzic i Mladic ih imaju sigurno i ja ih ne smatram zbog toga za heroje.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
uskee1512
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 24 Jan 2008
Poruke: 193
Lokacija: Trstenik yooo

PorukaPoslao: Sre Jul 23, 2008 11:04 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Citat:
kad budu uhvatili i Mladica i ovog drugog za ĆØlanstvo u uniju ce da ostane uslov joÅ” da priznamo Kosovo,pa Vojvodinu,pa ond da priznamo da je teritorijalni deo Kosova do Leskovca


Citat:
Ovaj drugi je verovatno Goran Hadzic.
Volim kad vidim jednog radikalnog srpskog patriotu kako narice imena svih unapred izgubljenih teritorija. Naravno, posto bih rekao da doticni gospodin nema dovoljno kapaciteta ni leksikografskog znanja, pretpostavljam da je ovo cuo od srpkog junaka Å eÅ”elja ili njegovih paltrona A. VuĆØiƦa, T. NikoliƦa, eventualno G. Pop LaziƦ, ili V. Dr KoÅ”tunice i V. IliƦa... Da si pak to ti smislio, moje misljenje bi bilo mogao da radis na TV Melos kao prorok, tj potkazatelj sudbine ili eventualno dopisnik Treceg Oka.

poÅ”to si ti kapacitetno pun i poznajeÅ” geografiju objasni mi samo gde mi greÅ”ka u ovome Å”to sam ti rekao!!poÅ”to baÅ” te neÅ”to nerazumem !(slab mi kapacitet-to si veƦ primetio)
Ja nisam ni radikal ni demokrata-naprotiv,podržavam miŔljenje da treba da se skupimo,upadnemo na neku sednicu i pobijemo govna!!!!


zaÅ”to B92 nije pustio onaj dokumentarni film koji su snimali naÅ”i ljudi-gde je prikazano kakvu su torturu preživljavala naÅ”a(srpska)deca?Kako to da oni imaju sve dokumentarce vezane za naÅ”e zloĆØine i non-stop forsiraju takve priĆØe a nepuste neÅ”to nalik filma kojeg sam pomenuo!?
doduÅ”e ne samo oni veƦ i druge televizije(RTV Kraljevo-gde sam to i gledao pre par godina)

a deda se borio tih 4 godine za tebe?
ili su se drugi borili za njega?
Citat:
ali nisam znao da se Drzava Srbija brani u Drzavi Bosna i Hercegovina


Koga su branili tamo?to je komplikovano pitanje za koje bi morali da otvorimo novu temu-nepriĆØam ja za glaveÅ”ine nego za narod koji je ginuo dole i koji je imao trip da ostavlja koske tamo za naÅ”e bolje sutra-lepo sam rekao-"za koju su oni VEROVALI da Ʀe biti bolja"i
i MladiƦ i KaradziƦ su bilo tamo sa vojskom i sluÅ”ali naredjenja!
tako da ako hoƦeÅ” krivce-mrtvi su.

jedno pitanje za tebe-objasni ti meni ko je tu izgubio rat?Po ĆØemu ti kažeÅ” da smo mi izgubili taj rat kad nismo ni ratovali za Srbiju!?
ustvari-zaÅ”to smo mi i ratovali tamo kad nije bilo za naÅ”u buduƦnost!
ZaŔto smo se borili na Kosovu-pa nije to Trstenik!

Pa na Kosovu su odavno velika veƦina Å”iptari-Å”to im nedamo Kosovo!?U PreÅ”evu i Bujanovcu od Srba ima samo vojska i srpski cigani-sve drugo su Å”iptari!VeƦina vranjanaca bi pre otiÅ”la uz njih nego uz srbiju!Otud ona konstatacija da bi Kosovo moglo da bude do Leskovca!!!

nisam ja vidovnjak nego realista-ti verovatno nisi bio na jugu naÅ”e zemlje pa tako priĆØaÅ”!

Ostajem pri tome da smo mi glup narod-da ovo u vezi haÅ”kih pobegulja sramota!ne zato Å”to su oni heroji(nisu heroji,to sam rekao)veƦ zbog susednih zemalja koje svoje zloĆØince veliĆØaju i nedaju a i zbog tribunala koji neradi po propisima!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Dr?
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 486

PorukaPoslao: Sre Jul 23, 2008 11:30 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Molio bih sve forumaÅ”e sa iole mozga da prestanu sa presipanjem praznog u Å”uplje i batale sa prepucavanjima, jer je evidentno da postoje nepomirljive razlike i svako ima neku svoje viĆ°enje stvari. Ponavljate stvari koje su prežvakane milion puta. Mad
Zajebite proÅ”lost, okrenite se buduƦnosti. Mržnja ne vodi nikuda, zla krv priziva samo joÅ” viÅ”e iste.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Sre Jul 23, 2008 11:42 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

I forgive, but I don't forget...



Ne mozes proslost ostaviti po strani, kad iz nje mozes toliko toga nauciti. Kakva je da je, nasa je.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Ciroza
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Okt 2005
Poruke: 832
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sre Jul 23, 2008 3:20 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Marijeta, stvrano sam razocaran da postoje nasi sugradjani sa ovakvim misljenjem.

Samo jedan mali detalj; evo sta kaze danas bbc:

Citat:
Mr Karadzic, 63, declared independence for Bosnian Serbs in 1991, sparking the 1992-1995 Bosnian war.


On izazvao bosanski rat? I ne samo on nego celu naciju farbaju istom etiketom, da je istina, nebi mi ni smetalo, ali ovo je silovanje pravde i istorije. I takvi da mu (nama) sude?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
marijeta
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 16 Dec 2007
Poruke: 300

PorukaPoslao: Čet Jul 24, 2008 9:28 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Iskreno receno mene uopste nije briga za tvoje razocarenje jer i ja imam svoje misljenje o tvojim komentarima koji su ponekad krajnje smesni.Ova tema je kao porucena za tebe jer sad mozes da do mile volje pljujes po svemu,vredjas,krivis truli zapad...A zasto onda gledas BBC?Ako vec lazu a ti nemoj da gledas.Nema smisla dalje razgovarati jer svi imamo svoje misljenje.Ja sam svoje rekla i ne mislim da i drugi misle kao ja i ne ocekujem da promene misljenje,naprotiv postujem tudje i to ocekujem i od drugih.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
katrin
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 04 Okt 2007
Poruke: 347
Lokacija: ts-bg

PorukaPoslao: Čet Jul 24, 2008 1:43 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Cega sam se sve sad nacitala, da sam umalo zaboravila sta sam htela da kazem.

Prvo, mnogo me nervira to sto neki forumasi osporavaju necije misljenje na psnovu njegovih godina, dobro decko je '91 godiste, dobro ti si protestvovao protiv Slobe tada, dobro ja sam cekala u redu za hleb sa dve razlicite carape i bla bla bla. Drugo, svako ima pravo na svoje misljenje, nekom ne mora da se svidja ali nije lepo da se zbog toga ponizavaju isti.

Trece, muka mi je vise od VELIKO SRBA i SRBA SRBA SRBA, i nervira me kad SRBI sami sebe nazivaju SRBIJANCIMA to mi je tako odvratno, osecam se kao da sam pre 6 godina u Crnoj Gori i neki majmun me ubedjuje kako je on Srbin a ja Srbijanka pa ga to cini vecim Srbinom?
Sta god!

I dobro uhapsili su Karadzica i trebali su da ga uhapse pre mnogo godina, posto je on bio pi*ka da se sam preda. Samo sto tu postoji jedna digresija, a to je da se ja pitam njemu bi se sudilo u Srbiji, no sve jedno je. Nije fer da ceo svet ugnjetava Srbiju zbog dva ili tri zivota i da celom svetu budu oni izgovor za sve sto nam rade. A mi umesto da sednemo i da razmislimo cime sta dobijamo? I da prestanemo da unistavamo svoju zemlju zbog nekih gluposti i da se slozimo da pocnemo da radimo i stvaramo bruto nacionalni dohodak mi se zamlacujemo glupostima jer nam je tako lakse. Zivimo u demokratskoj drzavi, sa uredjenim zakonima i ja sam za to da se svi ovi majmuni koji skacu po ulicama i razbijaju uhapse pa da protestvuju zidu sto su uhapsili Karadzica.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
grad moje mladosti
Sanjalica


Pridružio: 13 Mar 2006
Poruke: 1914

PorukaPoslao: Čet Jul 24, 2008 2:24 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dr? i Katrin

Vremenom ce Karadzic i Mladic da odu u zaborav kao i Sloba.Pricalo se i pricace se ali sve manje i manje.Narod ce se opametiti,doduse pojedini nikada ali njih ko yebe.Svi oni pametni ce gledati u buducnost i sta je najpametnije ciniti...
_________________
"Kazi da sam blesav, pevam pesme naivne,
al' ne mozes mi nista, smejem se,
nadji sretne misli kao Petar Pan,
leteti je lako kad si bezbrizan,
ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,
pogledaj u nebo, nisi vise sam."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ciroza
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Okt 2005
Poruke: 832
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Čet Jul 24, 2008 2:33 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

grad moje mladosti ::
Svi oni pametni ce gledati u buducnost i sta je najpametnije ciniti...


Tako su pricali i bedni Srbi koji su primili islam (jaki su oni, ko smo mi da se kur*imo prema turcima...) to su danasnji banana-bosnjaci, a pravi Srbi, ponosan i pravedan narod je ostao veran krstu i video je dalje od stomaka.
Koliko ja cenim, Sbija ce postojati samo u Republici Srpskoj.

Niko ne prica o diplomatskom, ekonomskom ili bilo kakvom samoubistvu, vec dokazivanju prave krivice i pravedno snosenje odgovornosti za razaranja i zrtve, a ne kako nasi neprijatelji serviraju (da bi postigli svoje prljave ciljeve)... ovo je valjda do sada jasno, deco, gubite se u nekm besmislenim krajnostima.


Poslednji izmenio Ciroza dana Čet Jul 24, 2008 2:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ciroza
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Okt 2005
Poruke: 832
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Čet Jul 24, 2008 2:35 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

marijeta ::
Iskreno receno mene uopste nije briga za tvoje razocarenje......................... postujem tudje .


Sad me lepo nasmeja.
Vidim ja vetrenjace...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Politika Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 3 od 4

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group