Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

RAZLIKA IZMEDJU NEMORALNIH MUSKARACA I ZENA?
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Ljubav
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
grad moje mladosti
Sanjalica


Pridružio: 13 Mar 2006
Poruke: 1914

PorukaPoslao: Pet Jun 06, 2008 12:30 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jerinenstadt ::


Dakle imamo i stars fuckere na forumu Twisted Evil Divno!




_________________
"Kazi da sam blesav, pevam pesme naivne,
al' ne mozes mi nista, smejem se,
nadji sretne misli kao Petar Pan,
leteti je lako kad si bezbrizan,
ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,
pogledaj u nebo, nisi vise sam."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Pet Jun 06, 2008 10:12 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Indy kupila nov auto... dolazimo na sledece okupljanje.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Genie
Vesnik proleća


Pridružio: 15 Jul 2007
Poruke: 2900
Lokacija: Planeta Zemlja

PorukaPoslao: Sub Jun 07, 2008 2:49 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dejan_Ig ::
Indy kupila nov auto... dolazimo na sledece okupljanje.

Super, ne zaboravite da povedete Eru i Sladju iz VIP VB 2.
_________________
be, was/were, been
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
PM91
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 22 Okt 2007
Poruke: 148

PorukaPoslao: Sub Jun 07, 2008 9:38 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Draga gospodo i gospodje, molim vas prestanite sa off topic'om, ovo je tema o nemoralnosti i balansu istog u slucajevima muskarca i zene, ako nemate sta da kontribuirate ovoj temi, molim vas nemojte nista ni da postujete, a ako vam se tolko razgovara o zvezdanim je*acima, zapocnite nov topic o njima. Hvala.

Edit: Takodje, topic o okupljanjima vec postoji, ako morate neseto da diskutujete oko okupljanja, diskutujte tamo. Hvala.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
betelgez
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 20 Dec 2007
Poruke: 1306
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Jun 07, 2008 2:39 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

PM91 ::
Draga gospodo i gospodje, molim vas prestanite sa off topic'om, ovo je tema o nemoralnosti i balansu istog u slucajevima muskarca i zene, ako nemate sta da kontribuirate ovoj temi, molim vas nemojte nista ni da postujete, a ako vam se tolko razgovara o zvezdanim je*acima, zapocnite nov topic o njima. Hvala.

Edit: Takodje, topic o okupljanjima vec postoji, ako morate neseto da diskutujete oko okupljanja, diskutujte tamo. Hvala.


stani malo. objasni mi koji si ti faktor na forumu da ispravljas i da pricas ko ce sta da radi. ako ti se nesvidja, nemoj da gledas. to ili hoces da se ulizes moderatorima ili si jednostavno, takva da ne moze bez tvoje naredbe. oladi malo i ne pricaj svasta. drugo, ne mozes pricati drugima da postuju u pravim temama, zato sto i ti ne postujes gde treba. postoji tema: pravila, obavestenja i kritike, pa tu pisi i sugeriraj koliko god hoces.

IZVINJAVAM SE NA OFF TOPIC-U, ALI SA NEKIMA NE MOZE DRUGACIJE.
_________________


stellar-mass black holes in red, intermediate-mass black holes in purple, supermassive black holes in blue
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
YOle
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 05 Feb 2007
Poruke: 293
Lokacija: TS

PorukaPoslao: Sub Jun 07, 2008 3:15 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

betelgez ::
PM91 ::
Draga gospodo i gospodje, molim vas prestanite sa off topic'om, ovo je tema o nemoralnosti i balansu istog u slucajevima muskarca i zene, ako nemate sta da kontribuirate ovoj temi, molim vas nemojte nista ni da postujete, a ako vam se tolko razgovara o zvezdanim je*acima, zapocnite nov topic o njima. Hvala.

Edit: Takodje, topic o okupljanjima vec postoji, ako morate neseto da diskutujete oko okupljanja, diskutujte tamo. Hvala.


stani malo. objasni mi koji si ti faktor na forumu da ispravljas i da pricas ko ce sta da radi. ako ti se nesvidja, nemoj da gledas. to ili hoces da se ulizes moderatorima ili si jednostavno, takva da ne moze bez tvoje naredbe. oladi malo i ne pricaj svasta. drugo, ne mozes pricati drugima da postuju u pravim temama, zato sto i ti ne postujes gde treba. postoji tema: pravila, obavestenja i kritike, pa tu pisi i sugeriraj koliko god hoces.

IZVINJAVAM SE NA OFF TOPIC-U, ALI SA NEKIMA NE MOZE DRUGACIJE.


Uhhm, betelgezu, mislim da si se zabunio blago. PM ne govori ovako uctivo. Ovo je edit nekog admina, najverovatnije Hanibaalov, ako je sudeci po boji.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Yahoo Messenger MSN Messenger
betelgez
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 20 Dec 2007
Poruke: 1306
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Jun 07, 2008 3:26 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

da, znam. posumnjao sam ja na isto. sta mislis, zasto sam stavio 'ili hoces da se ulizes moderatorima'............
_________________


stellar-mass black holes in red, intermediate-mass black holes in purple, supermassive black holes in blue
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
cuka
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 26 Mar 2006
Poruke: 980
Lokacija: ƈabar-varoÅ”

PorukaPoslao: Sub Jun 07, 2008 6:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

sve mi se ĆØini da ovaj forum nije dugog veka,polako puca po Å”avovima,nažalost Sad
_________________
kad ti se prijatelj vine visoko,ne prilazi mu dok te ne potraži
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Sub Jun 07, 2008 11:07 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ako neko pokusa da mi imputira nesto , tj da mi spocitava u vezi sa poreklom imena Indira(Indy) neselektivno cu mu amputirat' neki od prstiju... virtuelno dapache
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Tojo
Dusan Basta
Dusan Basta


Pridružio: 08 Apr 2008
Poruke: 2359

PorukaPoslao: Sub Jun 07, 2008 11:08 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

cuka ::
sve mi se ĆØini da ovaj forum nije dugog veka,polako puca po Å”avovima,nažalost Sad

Pa zasrafi ga cuko Laughing
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
pandora
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 25 Maj 2008
Poruke: 898

PorukaPoslao: Ned Jun 08, 2008 4:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

zar nije logicno da prvo definisemo pojam MORAL,da bi mogli da raspravljamo o tome?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Adresa
betelgez
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 20 Dec 2007
Poruke: 1306
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Ned Jun 08, 2008 5:07 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

pandora ::
zar nije logicno da prvo definisemo pojam MORAL,da bi mogli da raspravljamo o tome?


ja sam pokusao da kazem nesto o moralu, ali evo i jednog citata iz vikipedije.





PM91 ::
WikipediaLOL ::


Морал
Из Википедија
Скочи на: навигација, претрага

Морал је скуп неписаних правила и обичаја који утврђују међуљудске односе и просуђују шта је добро, а шта зло. Морал је нешто објективно као облик друштвене свести, систем обичаја, навика, норми. То захтев друштва за одређеним понашањем, односно, принципима који одређују како нешто треба да буде. Он је релативан, није исти у свим друштвеним групама и историјским периодима. Централне вредности морала су: добро, исправно и праведно.

Сви морални појмови крећу ce око добра целине. Моралност почиње кад ce људи реше на удруживање и узајамну зависност и организацију; живот y друштву захтева да јединка неки део своје самосталности жртвује заједничком поретку, и напослетку добро целине постаје норма људскога држања. Кад ce једна група надмеће y зарађивању с друтом групом или ce против ње бори, онда она побеђује својим јединством, и моћи, и способношћу својих чланова да y тежњи за заједничким циљевима ходе здружено. То je циљ организације за којим свако друштво има да тежи, докле год жели да y животу остане.

Христос je учио: моралност je доброта према слабијима; Ниче каже: моралност je смелост јачих; a Платон вели: моралност je стваралачка хармонија целине.

Различита друштва имала су у различитим периодима различите моралне вредности, мада се између њих често може повући заједнички именитељ. Према гледању на различитост вредности и историјски развој морала постоје морални релативизам, морални апсолутизам и морални универзализам.


Neki ovde bi mozda hteli da procitaju ovo.

_________________


stellar-mass black holes in red, intermediate-mass black holes in purple, supermassive black holes in blue
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
pandora
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 25 Maj 2008
Poruke: 898

PorukaPoslao: Ned Jun 08, 2008 7:14 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

I jos me zanima,koliko je moralno komentarisati necije nemoralno ponasanje,ukoliko si svestan da sam pravis istu gresku?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Adresa
live
kupačica


Pridružio: 03 Nov 2007
Poruke: 1364
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Ned Jun 08, 2008 11:21 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

pa svi smo mi moralni manje/vise.

nije u redu biti cinik i kuditi tudje postupke ako to nije u suprotnosti sa onim sto radis.
na kraju krajeva, svako radi ono sto mu odgovara i za to ima razloge.

danas malo ljudi pre nego napravi neko zlo, razmisli o tome kako bi bilo da je njemu naneta neka steta.
zalost je sto danas cilj ne bira sredstvo kod vecine.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
pacovdlak
Komesar
Komesar


Pridružio: 26 Sep 2006
Poruke: 1691
Lokacija: Bresno Polje

PorukaPoslao: Čet Jul 24, 2008 12:42 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nema razlike. Krsenje osnovnih moralnih vrednosti je stvar pojedinca, mada se svi uglavnom izvlace da je krivo drustvo. Crkva kao crkva vise nema moc da zvanicno tako nesto osudjuje i preti paklom, ta prica vise ne prolazi. Ja znam slucaj za klinku koja se... a ide u crkvu da moli za oprostaj sto je pomislila lose svojoj drugarici, da joj otme decke ili tako nesto. Dobro, to je primer, ne branim muske.
A drustvo je dozvolilo previse sloboda, pa je to neko pogresno protumacio...
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Ljubav Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Strana 6 od 7

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group