Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Detinjstvo...
Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Ĺ˝ivot
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
grad moje mladosti
Sanjalica


Pridružio: 13 Mar 2006
Poruke: 1914

PorukaPoslao: Čet Apr 24, 2008 12:19 am    Naslov: Detinjstvo... Odgovoriti sa citatom

Za nekog najlepsi period u zivotu...Za nekog ne...
Cega se najradije secate?Koju ste muziku slusali,koje filmove voleli,kako ste se provodili?


Iako sam rasla u 90-im,imala sam bezbrizno detinjstvo(i pored svih ratova,inflacija,cekanja u red za litar ulja,otimanja)jer sam imala podrsku roditelja i nikad nisam oskudevala ni u cemu.
Krivo mi je sto se ne secam puno stvari do 4.razreda osnovne skole.Znam samo da sam igrala klikere i fudbal sa decacima. Cool
Kasnije je vec drugacije-redovno smo se skupljali ispred "Jugodrva",mi devojcice smo pricale o simpatijama,igrale lastis(secam se da sam bila medju boljima u skakanju) i skolice.Secam se i moje prve simpatije,prvog drzanja za ruke,prvog poljupca.

Sve mi je to slatko sad kad se setim.

Pocetkom srednje skole smo se skupljali na zurkama,slusali Divlje Jagode,Azru...(muziku koju i dan danas slusam jer se uvek setim tih vremena).Na jednoj zurci sam se i prvi put napila(popila jedno zidarsko pivo i trazila da mi po stoti put ponove pesmu "Ti si mi u krvi"Very Happy).U letnjim danima smo dosta vremena provodili napolju,skupljali se kod spomenika,"visili"na starom mostu...nikad u zivotu nisam vise setala nego tad.

Jbg nisu postojali internet,mobilni telefoni,silikoni...Vise paznje se posvecivalo nekim obicnim stvarima...U svakom slucaju pamtim one lepe trenutke a onih ruznih ne zelim ni da se setim.
_________________
"Kazi da sam blesav, pevam pesme naivne,
al' ne mozes mi nista, smejem se,
nadji sretne misli kao Petar Pan,
leteti je lako kad si bezbrizan,
ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,
pogledaj u nebo, nisi vise sam."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Čet Apr 24, 2008 6:59 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dusa mi je ostala zeljna "Kiki" bombona Crying or Very sad Zadnji put sam ih jeo pre 20 godina a secam se ukusa dan-danas......Eto to mi nedostaje iz ranog detinjstva.
Srednju skolu sam zavrsio "na hard Laughing " s obzirom kakvo je stanje bilo onda medju mladima. Mnogo vremena u Tankosicevoj ulici......
Budjenje negde polovinom cetvrte godine, shishanje, prijemni i studije Istorije u Beogradu(kratko i bespotrebno)
I dok je trajao prvi ispitni rok ja sam se vec obreo u sumama Bijanovca i Preseva(tu sam dodao skill+3 Laughing ) Posle Dr.Nikola dosao kod mene, kaze Jerry brate moj rodjeni propadosmo skroz. Ti si ekonomista koji svira gitaru Twisted Evil i samo nam ti mozes pomoci da podignemo Upravu iz pepela.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Tojo
Dusan Basta
Dusan Basta


Pridružio: 08 Apr 2008
Poruke: 2359

PorukaPoslao: Čet Apr 24, 2008 7:45 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jerinenstadt ::
Dusa mi je ostala zeljna "Kiki" bombona Crying or Very sad
Ti si ekonomista koji svira gitaru Twisted Evil i samo nam ti mozes pomoci da podignemo Upravu iz pepela.

Kiki imas u prodavnici Laughing
Stvarno sviras gitaru?!
Ja sam jos u detinjstvu tako da Laughing
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Čet Apr 24, 2008 10:15 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Lazes da ima "Kiki"?!?! Shocked
Ma vise ne sviram ali imao sam nekada elektricnu i znao da sviram neke osnovne stvari(i sad znam naravno)
Vidi se po onoj vasoj drugarici da ste jos u detinjstvu
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Tojo
Dusan Basta
Dusan Basta


Pridružio: 08 Apr 2008
Poruke: 2359

PorukaPoslao: Čet Apr 24, 2008 10:17 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ima bre, izadji malo iz one acque...
Koja drugarica? Confused
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
live
kupačica


Pridružio: 03 Nov 2007
Poruke: 1364
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Čet Apr 24, 2008 12:33 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

detinjstva se najradije secam. jedno bezbrizno doba obojeno jakim bojama. svaki dan je bio prica za sebe, kao i svaka uspomena koje se i dan danas rado secam. bila sam veca od zivota, najpozitivnija i svemoguca klinka. nemirna, bucna i plahovita...brza i vedra. drugari su me se plasili iz nekog (samo njima znanog) razloga Laughing bila sam muskaraca koja je volela fudbal, pistolje, skejt. nikada mi lastih nije bio zanimljiv, kao ni barbike i dosadne devojcice u haljinicama koje su se vrtele tamo-amo dosadjujuci se...opet, skoro svi drugari su bili zaljubljeni u mene (ma bila sam glavna bre Cool )
tako sam jednog lepog dana odlucila da budem malo i zensko Very Happy
od V razreda sam krenula da se druzim sa tim dosadnim devojcicama odlucivsi da razbijem monotoniju u njihovim zivotima Razz tada sam upecala i najboljeg frajera u gradu u koga su sve klinke bile zaljubljene. on premazan, a meni jos tetejac iz dzepa viri Twisted Evil koristila sam cak i tada svoje fudbalske finte i davala golove...dok je on uzaludno pokusavao da me poljubi...kad se posle izvesnog vremena to desilo, po povratku mojoj kuci, dobila sam samare od mame jer me je tadasnja najbolja drugarica odala da nisam bila na generalnoj probi folklora gde sam inace trebala da budem...( to mi je ostalo upecatljivo)
ja sam se bas raspisala Laughing
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Čet Apr 24, 2008 12:48 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ko dete sam bio mala napast. Im'o sam kosu do dupeta jer sam se plasio frizera (kao sto se neko plasi zubara). Svi mislili da sam zensko, a ja sam bio tu da ih razuverim. Kao klinac sam se tripovao na kinder jaja i na igranje u pesku/blat, na sta god naidjem. Gitaru nisam ni video kamo mali, ali sam zato imao neku ludu malu harmoniku (od rodjenja ucen da bude seljak), koju btw nikad nisam naucio da sviram jer me nije interesovala. Imao sam i usnu harmoniku, kojom sam znao u stilu Chrarlesa Bronsona dramatizovao situaciju. Bio sam expert za pravljenje sranja, uglavnom nenamerno. Tu je naravno i moja pasija za pirotehnikom. Citavu godinu sam stedeo pare da se naoruzam i izgruvam po celom selu, sto ljudima nije svidjalo, ali jbg (shitmaiker).Dabome, da ne zaboravim ovo, mnogo sam voleo macke i imo sam x. Jedna je ostala zapamcena kao referent jer je bio genijalan Very Happy. Kao mali, uveo sam titulu Pera za vodeceg macka u kraju Very Happy. Sve u svemu, shitmaker.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
grad moje mladosti
Sanjalica


Pridružio: 13 Mar 2006
Poruke: 1914

PorukaPoslao: Čet Apr 24, 2008 2:46 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

lord.trax ::
da ne zaboravim ovo, mnogo sam voleo macke.



Da bre i ja sam to zaboravila da napisem.Obozavala sam ih(kao i dan danas).S obzirom da sam do 4.razreda zivela na selu,imali smo mnogo macaka i sve su bile pitome zato sto smo ih vecito mazili i vukli sa sobom.
Ma obozavala sam sve zivotinje i uvek sam imala jednu omiljenu macu,ovcicu,kravu tako da je to verovatno dosta uticalo sto danas ovoliko volim zivotinje.
_________________
"Kazi da sam blesav, pevam pesme naivne,
al' ne mozes mi nista, smejem se,
nadji sretne misli kao Petar Pan,
leteti je lako kad si bezbrizan,
ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,
pogledaj u nebo, nisi vise sam."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Lepljiva
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 14 Maj 2007
Poruke: 1708

PorukaPoslao: Čet Apr 24, 2008 3:05 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Detinjstvo u slikama:





Nastavak sledi......
_________________
Govorim tiho i nosim oklagiju sa sobom.
"Dobar dan tetka Lepa"

-"Sine 'se nosish u pizdu materinu i ti i tvoje dobar dan"
Munje
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Lepljiva
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 14 Maj 2007
Poruke: 1708

PorukaPoslao: Čet Apr 24, 2008 3:22 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom




_________________
Govorim tiho i nosim oklagiju sa sobom.
"Dobar dan tetka Lepa"

-"Sine 'se nosish u pizdu materinu i ti i tvoje dobar dan"
Munje
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Tojo
Dusan Basta
Dusan Basta


Pridružio: 08 Apr 2008
Poruke: 2359

PorukaPoslao: Čet Apr 24, 2008 5:26 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Lepljiva ::


Nastavak sledi......

E ovozavam ovo!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
natasa vujovic
NAXINA THE GREAT
NAXINA THE GREAT


Pridružio: 16 Apr 2008
Poruke: 827
Lokacija: ovde sam bre

PorukaPoslao: Čet Maj 08, 2008 1:27 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

P a normalno da je detinjstvo najlepse sve ti drugi misli samo uzivas.Ja sad bas volim da cujem po neku staru pesmu koja me podseti na to vreme.A najvise bi volela zimu kad me ujutru probudi miris kuvane rakije moji sednu pa piju kafu a prozori se sve zamaglili koliko je toplo od parnog grejanja.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
taintofsleep
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Apr 2008
Poruke: 661
Lokacija: Stolica.

PorukaPoslao: Ned Maj 18, 2008 6:45 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

secam se zivota, jos od moje 2e godine... bio sam klinac, ziveo u Pejovcu, izgledao kao devojcica Embarassed...
pa oWako...
sa 2 godine sam uzimao bilo sta sto je imalo dugmice (daljinske upravljace, kalkulatore telefone...) (i SVEGA SE TOGA SECAM !!!)
onda to moji provalili, pa mi sa 3 godine kupili SEGA (MEGA kako je zovu)...
tako sam igrao segu i sa 5 godina moj cale otvara igraonu (sa sony "kecevima" i nabavlja gomilu igara) tako da igram 24/7 svaku jbnu igru koju dohvatim Very Happy... sa 7 - 8 godina moj cale uzima segu dreamcast i sony "2jku" gde samo igram jos vise... sa 9-10 godina uzima kompove, i od tad igram samo na kompu igre...
_________________
"It's a good day to express yourself
It's a nice day to raise hell as well"

Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Tojo
Dusan Basta
Dusan Basta


Pridružio: 08 Apr 2008
Poruke: 2359

PorukaPoslao: Ned Maj 18, 2008 7:30 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

I onda si postao the infamous joy*****
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
PM91
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 22 Okt 2007
Poruke: 148

PorukaPoslao: Ned Maj 18, 2008 8:50 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

taintofsleep ::
secam se zivota, jos od moje 2e godine..., i od tad igram samo na kompu igre...


I jos uvek nemas pojma da igras ista.



Moj zivot ukratko.

Zivot - glupa povreda - kompjuter - glupa povreda - vrtic - jos komp - bez povreda - skola - komp - skola dalje - komp - skola sad.

Sto je najgore, zadnje igrice koje sam igrao su iste one koje sam igrao pre 10 godina, mada nista vise i ne igram.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Ĺ˝ivot Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Strana 1 od 5

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group