Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - esto Postavljana PitanjaFAQ - esto Postavljana Pitanja   TraiTrai   Lista lanovaLista lanova   Korisnike grupeKorisnike grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

God vs Satan
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
 
Napii novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Filozofija, religija i istorija
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeu temu  
Autor Poruka
pacovdlak
Komesar
Komesar


Pridruio: 26 Sep 2006
Poruke: 1691
Lokacija: Bresno Polje

PorukaPoslao: et Mar 27, 2008 10:05 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Korisnik pacovdlak je kliknuo na BACK!
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poalji email MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridruio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Mar 28, 2008 1:34 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

nightwalker ::

da li uopšte postoji prava vera? da li to znaèi da ima više Bogova, ili samo više interpretacija iste ideje?


Neka stvar moze biti ili ne. Sa verom je isto tako. Ovim "prava" sam samo naglasio ono sto bih nazvao vladajuci pravac religije u jednom drustvu. Dakle, religija postoji, ali postoji i neka druga; tako je i sa verom. A sto se bogova tice, zar je bitno ciji su i kako ih zovemo? Od toga nikad nisam patio.

A prolazio sam kroz razne periode, neke religioznije od nekih drugih, ali je uvek ista ideja u meni. Bog je jedan. Ako postoji. Kao naucnik, uvek sumnjam, cak i u one stvari u koje "ne bih trebao" ili "ne bih smeo".

Maxmilijan ::
Nemaju sve religije 10 zapovesti,ali imaju nesto drugo cega moraju da se pridrzavaju....


nightwalker ::
sve religije( i monoteistièke i politeistièke) nose istu poruku-ako nisi dobar biæeš kažnjen, jedina razlika je u interpretaciji te kazne- da li ideš u pakao ili se u sledeæem životu vratiš u nekom drugom obliku ne bi li okajao svoje grehe....


Dr? ::
Po meni lièno, religija je neka vrsta psihoterapije za ljude koji se plaše smrti.


Moze se reci da je to prva nauka, jer je to prvi pokusaj ljudi da objasne postanak sveta koji su videli oko sebe, smisao zivljenja kao i da sebe utese nekim lepsim onostranim zivotom... Hriscanstvo je na pocetku bas zbog poslednjeg dozivelo eksploziju popularnosti na samom pocetku. Ako sada, posle dve hiljade godina, pogledas istu religiju, videces da je istrosena, puna rupa od doradjivanja, kao stari pas kome nije do zivota...

Innuendo ::
Mislim da ðavo ne postoji. Ako mi neko da dokaze o njegovom postojanju, onda možemo da prièamo.


Ako verujes u jednog, kao sto vec rekoh Maxi, ne mozes poricati ovog drugog. Zar se svaka religija ne zasniva na vagi dobro-zlo???

nightwalker ::
na kraju, neke stvari ne treba da radiš prvo zbog sebe pa tek onda zbog kazne...


Couldn't agree more...
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poalji email MSN Messenger
Maxmilijan
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 06 Jul 2006
Poruke: 1095
Lokacija: Hell

PorukaPoslao: Pet Mar 28, 2008 2:10 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Verujem u Boga,a Isus je njegov prorok...ali to ne znaci daa ne postujem ostale vere,pa cak i Sataniste...Svi smo mi po malo Satanisti....
Om Namah Shivaya
_________________
"One, two, Freddy’s coming for you.Three, four, better lock your door.Five, six, grab your crucifix.Seven, eight, gonna stay up late.Nine, ten, never sleep again.”
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridruio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Mar 28, 2008 2:20 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kad smo vec kod toga sto ti je u potpisu, a i blize je temi, moram da te pitam, Maxice, da li znas ko su Hastur, Azatot, Narlatotep???
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poalji email MSN Messenger
betelgez
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 20 Dec 2007
Poruke: 1306
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pet Mar 28, 2008 4:02 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

postovacu na temu, smao posto mi se odgovori zasto mi je obrisan post sa prve strane? nije bio uvredljivog sadrzaja i nije bio offtopic. hocu razlog!!
_________________


stellar-mass black holes in red, intermediate-mass black holes in purple, supermassive black holes in blue
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridruio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pet Mar 28, 2008 7:49 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Religija je najgore nasledje starog veka medju ljudima. Yebes zemlju koja propada, yebes porodicu kao najvazniju instituciju, vazan je jesha drvodelja...... Crying or Very sad
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poseti sajt autora
DuskoTosic
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridruio: 05 Apr 2007
Poruke: 221
Lokacija: Veliki Grabovac

PorukaPoslao: Pet Mar 28, 2008 4:26 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jeste da smo u teskom sr..u,ali cim se prekrstis-odma' bolje
_________________
"BOLJE DA IH SA SABLJAMA TRAZIMO U NJIHOVIM DOMOVIMA,
NEGO DA IH SA KASIKAMA CEKAMO U SVOJIM"
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Maxmilijan
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 06 Jul 2006
Poruke: 1095
Lokacija: Hell

PorukaPoslao: Pet Mar 28, 2008 5:37 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ovo u mom potpisu su neki demoni iz jedne pesme Michelle Belanger/Nox Arcana-Blood of Angels,a mislim da je Azatot neki demon,ali ne znam po cemu je on poznat,a za ovu dvojicu nisam cuo!!!Verovatno su i oni!!!
_________________
"One, two, Freddy’s coming for you.Three, four, better lock your door.Five, six, grab your crucifix.Seven, eight, gonna stay up late.Nine, ten, never sleep again.”
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Maxmilijan
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 06 Jul 2006
Poruke: 1095
Lokacija: Hell

PorukaPoslao: Pet Mar 28, 2008 5:40 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Video sam ovu trojicu pise nesto na vikipediji,ali stvarno ne razumem najbolje sta pise!!!
_________________
"One, two, Freddy’s coming for you.Three, four, better lock your door.Five, six, grab your crucifix.Seven, eight, gonna stay up late.Nine, ten, never sleep again.”
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridruio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaèa Politike

PorukaPoslao: Pet Mar 28, 2008 6:13 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hanibaal ::
Innuendo ::
Mislim da ðavo ne postoji. Ako mi neko da dokaze o njegovom postojanju, onda možemo da prièamo.


Ako verujes u jednog, kao sto vec rekoh Maxi, ne mozes poricati ovog drugog. Zar se svaka religija ne zasniva na vagi dobro-zlo???


Je l' sam vec napomenuo da nisam siguran u postojanje Boga, tako da ne verujem ni u jednog ni u drugog. A ako Bog postoji, da li mora postojati davo pod obavezno, kao protivteža?

Maxmilijan ::
Svi smo mi po malo Satanisti...


Kako to? I zbog cega postuješ sataniste?
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Maxmilijan
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 06 Jul 2006
Poruke: 1095
Lokacija: Hell

PorukaPoslao: Pet Mar 28, 2008 6:36 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Zar i to nije neka vrsta vere?Sekta,ali vera!!!I Hriscanstvo je pocelo kao sekta!!!Samo se ceka dan kada ce i Satanizam da prihvate kao veru,pa onda ode sve u majcinu!!!
Svrha satanizma je bas ono sto svi mi radimo,koristimo ceo svet sve i svakog samo da nama bude bolje!!!Bez odricanja,sebicno i samo za sebe!!!Gresimo u onih 10 Bozjih zapovesti sto je bas odlika satanizma!!!

9 sotonistièkih navoda:

1. Sotona predstavlja ugaðanje sebi umjesto apstinencije!
2. Sotona predstavlja vitalnu egzistenciju umjesto duhovnih laži!
3. Sotona predstavlja neoskvrnutu mudrost umjesto licemjerne samoobmane!
4. Sotona predstavlja dobrotu prema onima koji to zaslužuju umjesto ljubavi portrošene na nezahvalnike!
5. Sotona predstavlja osvetu umjesto okretanja dugog obraza!
6. Sotona predstavlja odgovornost odgovornima umjesto brige za psihièke vampire!
7. Sotona predstavlja èovjeka kao životinju, nekad bolju, èesto goru od onih koje hodaju na sve èetiri koji je zbog svoje "božanske duhovnosti i intelektualne razvijenosti" postao najkrvoloènija od svih!
8. Sotona predstavlja sve takozvane "grijehe" jer svi vode ka fizièkoj, mentalnoj i emocionalnoj gratifikaciji.!
9. Sotona je uvijek bio najbolji prijatelj Crkve, jer ju održao u poslu sve ove godine!


11 Sotonistickih zapovesti

1. Ne dajte mišljenja i savjete ako niste prethodno upitani.
2. Ne prièajte drugima svoje probleme ako niste sigurni da ih oni žele èuti.
3. Kada u tuðem brlogu, poštuje domaæina ili nemojte iæi tamo.
4. Ako vas gost u vašem brlogu ometa, odnosite se prema njemu okrutno i bez milosti.
5. Nemojte se pokušati seksualno nametnuti, ako prethodno niste dobili signal za parenje.
6. Ne uzimajte ono što nije vaše, osim ako to predstavlja teret drugoj osobi koja se oèajno toga želi riješti.
7. Priznajte moæ magije ako ste ju uspješno upotrijebili da bi ostvarili svoje želje. Ako poreknete moæ magije nakon njena uspješna prizivanja, izgubiti æete sve što se njome stekli.
8. Ne prigovarajte o nièemu što ne morate vi osobno podnostiti.
9. Ne èinite zlo maloj djeci.
10. Ne ubijajte ne-ljudske životinje osim ako ste napadnuti ili za hranu.
11. Kada hodate otvorenom teritorijom, ne smetajte nikoga. Ako netko vas smeta, zamolite ih da prestanu. Ako ne prestanu, uništite ih.
_________________
"One, two, Freddy’s coming for you.Three, four, better lock your door.Five, six, grab your crucifix.Seven, eight, gonna stay up late.Nine, ten, never sleep again.”
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Maxmilijan
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 06 Jul 2006
Poruke: 1095
Lokacija: Hell

PorukaPoslao: Pet Mar 28, 2008 6:40 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Spiritualni Satanizam, etiketiran kao "Tradicionalni Satanizam" razlikuje se od Lavejanskog Satanizma, u smislu da smo mi svesni postojanja Satane/Lucifera kao stvarnog biæa. Mi NISMO ateisti! Pored ogromnih razlika, Crkva Satane, osnovana 1966, od strane Antona Šandora Laveja, koja trenutno zauzima ateistièki stav, i smatraju sebe Bogovima. Oni obožavaju sebe.

Mnogo tradicionalnih Satanista obožava Satanu/Lucifera. Neki ga smatraju za prijatelja i ne obožavaju ga, drugi samo priznaju njegovu egzistenciju. Mi poštujemo individualnost i lièni izbor. Odnos èoveka sa Luciferom zavisi od individue, jer Satanizam ceni slobodnu misli i individualnost.

Satanizam NIJE hrišæanski pronalazak. Satanizam NEMA svoje korene u hrišæanstvu. Hrišæanstvo je izokrenulo i izoblièilo sve iz starih religija. Koreni Satanizma su u starom Egiptu i Sumeriji/Mesopotamiji. Stari Bogovi su ovde da nam pomognu. Oni su postali Ðavoli da bi opstali.

ZAŠTO LUCIFER?

Lucifer je najmoæniji Bog. On je isto veoma prijateljski naklonjen ka ljudima, kao suprotnost onome šta piše u horor prièama i podlim lažima koje serviraju hrišæani, religije "beloga svetla" i njihovi poklonici.
Ove laži imaju svrhu da zarobe ljude, i da ih stave pod kontrolu zajedljivog, besnog i pakosnog biæa kojeg hrišæani obožavaju. Hrišæanski bog mrzi èoveèanstvo. Ovo je kristalno oèigledno u njegovim nemilosrdnim postupcima, i ekstremnoj mržnji ka drugim formama života.

Javeh/jehova (hrišæanski bog) nije imao ništa sa našom kreacijom. Bivše božanstvo Ugarita, on je El-ov sin, i Zemlja je pripala njemu posle odluke Bogova. Sedam kojih odluèuju. On se borio sa bogom Baalom i pobedio ga. On je "tiranin koji vlada gvozdenom pesnicom".

Hrišæanska biblija je puna kletvi, kazni, masovnih ubistva i muèenja, sva ova su usmerena ka èoveèanstvu.
Imao je svog sina, u ljudskog formi, muèenog i zakucanog za krst. Ako ovo radi svome sinu, da li ti je ikada palo na pamet šta bi uradio tebi? Ovo je ljudska žrtva ukoliko ih je i bilo.

Njegovi sledbenici su nesreæni i tužni. Neuka, siromašna tinejdžerka, majka njegovog kopila, putovala je milje i milje na magarcu, u zadnjim stadijumima svoje trudnoæe. Ovo biæe nije imalo ni malo uljudnosti, da obezbedi odgovarajuæi zaklon ovoj mladoj devojci, jer su krème bile prepune. Ona je donela ovo kopile na svet, u staroj i hladnoj štali, kao životinju.

Lucifer je pravi prijatelj èoveèanstva. On nas ojaèava, ispunjava svoja obeæanja, on je dosledan i brižan. Lucifer hoæe od nas da postanemo kao Bogovi, dok drugi žele da nas porobe.

Postoje zabeleške o Luciferovom poseæivanju. Za razliku od hrišæanskog boga, Lucifera se ljudi boje, zato što on donosi. Kada mi odlazimo kod Lucifera mi dobijamo rezultate. Postoji stara izreka koja govori: "Pakao je vrlo darovit". Lucifer podržava snagu, moæ i pravdu. On nam pokazuje da NIJE OKEJ da zloupotrebljavamo. On nam pokazuje da smo mi biæa, koja zaslužuju zadovoljstvo, sreæu i bolji život. Lucifer je veliki oslobodilac èoveèanstva.

Ko je Lucifer?

Sumerski Bog, EA/ENKI je Lucifer. On je vrhovni BOG, ne anðeo! On je bio oklevetan vekovima sa obmanama i lažima. Veæina ljudi ne znaju Lucifera. Oni veruju u sve što im je reèeno bez ikakvog pitanja. Strah je moæni alat koji je korišæen kroz vekove da bi držalo èoveèanstvo dalje od Lucifera.

Lucifer je isto i najbrilijantniji od Bogova. On je pravi Otac i kreator èoveèanstva. On je isto vladao Egiptom pod imenom PTAH. ENKI znaèi Gospodar/Vladalac Zemlje. On je isto poznat kao Vodonoša iz znaka Vodolije. 11. znak Zodijaka. Jedan od Luciferovih brojeva je 11. Ovo može da se pronaðe kroz istraživanje stare mitologije.

Satan/Enki je osnovao Stari egipatski Red Zmije, taènije, Bratstvo Zmije. Vekovima, ova uèenja su bila korumpirana i više nisu nalik originalnim doktorinama. Ovaj Red je imao zadatak da èoveèanstvu donese Božansko znanje i moæ.

Arheolozi su pronašli mnoštvo tabela, iz predela koji je poznat kao kolevka èoveèanstva na bliskom istoku. One otkrivaju da je Ea/Enki, Gospodar Zemlje, èiji su simboli zmija i trozubac, stvorio èoveèanstvo od evoluiranih primata koristeæi spermu Bogova i jajašce primata. Mi nismo evoluirali prirodno. Ovo je razlog zbog kojeg mi lako oboljevamo, za razliku od životinja koje imaju bolje zdravlje. Lucifer je hteo da nas napravi savršenima, ali je zaustavljen da to uèini od strane drugih Bogova.

Reè "Satan" na Hebrejskom znaèi protivnik. Svaki Bog koji se suprostavio hrišæanskom bogu jehovi, bio je žigosan i oklevetan. Satana/Lucifer, nije samo Hebrejska mitološka figura. On je postojao i pre religije Jevreja. Hrišæanska biblija je osnovana na Sumerskoj/Mesopotamskoj mitologiji.

"Lucifer," doslovno znaèi "Svetleæi", "Donosilac Svetla", "Donosilac Znanja", i "Sin zore". Satan/Lucifer je poznat kao Bog pobunjenik Bog koji je èoveèanstvu doneo znanje, da bi ga uzdigao iznak nivoa životinje.

Lucifer, zajedno sa drugim bogovima, Belzebubom, Aštarot, Azazelom, Belijalom, Mamonom i drugim bogovima koji su se pobunili zarad èoveèanstva. Bili su nadbrojani to je razlog zbog kojeg su izgubili rat. Ovo se desilo posle toga kada je Zemlja bila predata mlaðim Bogovima. Mlaði Bogovi nemaju poštovanje za èoveèanstvo, i kao jehova, oni su ludi za moæi, nemarni i oholi. Svi Ðavoli i Demoni su stari bogovi. Gradovi, biblioteke i drugi izvori znanja su bili uništavani u pokušaju da unište sve i svo znanje o Starim Bogovima. Svi bogovi koji su uèestvovali, oženili ili se sprijateljili sa èoveèanstvom su bili prokleti i proterani od strane drugih Bogova.

Bogovi su vanzemaljska humanoidna rasa biæa, od kojih je Lucifer Vrhovni i sveprisutan. U hrišæanskoj bibliji, bogovi su poznati pod imenom Nefilimi. Ova biæa su vrlo evoluirana, napredna i moæna. Oni su genetski modifikovali njihov DNK, tako da ne stare. Oni postoje u svemiru. "Pakao" je u svemiru. Egipatski Bog Tot kaže da je Pakao na pojasu sazvežða Orion. U Nekronomikonu (ova knjiga bazirana je na Sumerskoj/Mesopotamskoj mitologiji, iako je klasifikovana kao delo fantastike), "Kada veliki medved bude bio nisko na nebu". Kada se planete poreðaju u odreðeni pravac, otvara se put za svemirske putnike. Ljudi uvek gledaju u nebo, oèekajuæi ponovni povratak Bogova.

Jezik kojeg mi zovemo "Enohijanski" je vrlo star. Veruje se da je ovo jezik anðela. Ovaj jezik je donet Dr. Džonu Diju i njegovom partneru, Edvardu Keliju u seriji komunikacija sa duhovima kroz kristalnu kuglu, tokom 1582- 1587. Ovaj jezik je stariji od Sanskrita. "Enohijanski kljuèevi" su serija Satanistièkih molitvi koje se recituju u ovome jeziku. Ovo je jezik za koji se misli da je korišæen od strane Nefilima.

Celokupna svrha èoveèanstva je bila da rade kao radnici u rudnicima za Nefilime. Onda je trebalo da bude uništeno, pošto Nefilimi skupe dovoljno zlata za njihovu planetu. Lucifer, zajedno sa mnogim drugim Nefilimima je ili napravio decu sa ljudskim majkama (polu-Bogovi) ili ih oženio. Noje je bio sin Lucifera. On mu je spasio život, zajedno sa njegovom porodicom, tako što ga je obavestio za nadolazeæi potop. Ovo je najverovatnije ista katastrofa koja je pobila dinosauruse mileniju ranije. Nibiru (planeta Bogova), prolazi kroz pojas asteroida svakih 3,600 godina. Zbog svoje ogromne velièine, gravitaciona snaga utièe da se led na Antartiku topi, što uzrokuje velike poplave. Ovo je ono što je u hrišæanskoj bibliji zapisano kao "i Sunce æe postati crno kao unutrašnjost vreæe, a Mesec æe postati krvavo crven". Nibiru æe zaseniti Zemlju. Životinje na takozvanoj "barci" su bile u obliku sperme i jajnih æelija.

Seksualne veze i meðusobno zaruèivanje sa ljudima je zaista iznerviralo druge Bogove, koji su na èoveèanstvo gledali sa visine, i želeli naše uništenje. Mešanje sa Bogovima, je ljudima dalo sposobnosti koje nam nisu bile namenjene. Otac Lucifer je hteo za nas da budemo jednaki sa Bogovima.

Lucifer je neverovatno jak, brilijantan i moæan. On odbija da prizna poraz. Od tada, mnogi su uvideli nedostatke i tiraniju Raja (Nibiru), i prikljuèili se Luciferu u svojoj borbi. Satan je postao, još jednom, ekstremno moæan. Nasuprot manjim brojkama, on pobeðuje. Kao Satanisti, mi možemo da osetimo njegovu snagu. Hrišæani su slabi. Jedan Satanista vredi mnogo hrišæana. LUCIFER STOJI ZA SLOBODU OD TIRANIJE!

DA LI LUCIFER ZAISTA POSTOJI?

Da. On radi sa svojim uèenicima i sledbenicima. Mnogi od nas mogu da ga osete. Mnogi od nas su svedoci takozvanog natprirodnog, i mnogima od nas su date moæi, daleko iznad obiène osobe. Kada mi pitamo, mi dobijamo odgovore. Za razliku od drugih religija, gde su sledbenici primoravani da traže svoje bogove, Lucifer nama dolazi. On nam obznanjuje svoje prisustvo. Mnogi od nas su kontaktirali i radili sa Demonima. Ukoliko sumnjaš u njegovo postojanje, slobodno ga pitaj.

DEMONI, SATANISTIÈKE DUŠE I KAKO ONE MOGU DA NAM POMOGNU.

Demoni, za razliku od hrišæanskih laži, su prijatelji èoveèanstva. KADA RADIMO SA DEMONIMA, OD NAJVEÆEG ZNAÈAJA JE DA OSTAVIMO NA STRANU SVE HRIŠÆANSKE METODE ISKORIŠÆAVANJA I PRETNJI OVIM BIÆIMA. OVO ÆE SAMO DA TE ODVEDE U OZBILJNU NEVOLJU. MI NE PRIZIVAMO DEMONE PROTIV NJIHOVE VOLJE, NE PRETIMO IM, KOMANDUJEMO, KONTROLIŠEMO, I NE ZAHTEVAMO IM. Odnos i povezanost sa njima se izgraðuje polako i sa poštovanjem. Ovo je dvosmerna ulica. Demoni mogu da se prizovu putem meditacije nad njihovim sigilom, ili fokusiranjem na njegovo ime. Demoni isto mogu biti prizvani putem crnog ogledala. Mi ne palimo sumpor ili druge smrdljive mirise, jer je ovo vrlo hrišæanski, i predstavlja nepoštovanje. Zapali miris kakav bi zapalio i za prijatelja.

Moramo biti ostavljeni potpuno sami, bez ometanja. Iskljuèi telefon, zvono, ili idi u neko napušteno mesto, gde si siguran da neæeš biti uznemiravan. Postaraj se da znaš sve o Demonu koga planiraš da prizoveš. Jedino spiritualno pravilo, jeste da ponudiš Demonu nešto za uzvrat za svoje usluge. ZAPAMTI, Demon tebi èini uslugu!

U kontrastu Demona pomoænika i zaštitnika koje nam Lucifer šalje, jehovini anðeli su nemilosrdna, opaka, sadistièka i zla stvorenja koja na èoveèanstvo gledaju sa visine. Gavrilo je pobio prvoroðene u Egiptu, obavestio je majku nazareæanina o njenom zaèeæu, i posetio je Mohameda da bi ovaj osnovao Islam. Gavrilo je poznat i kao anðeo smrti, koji sa uživanjem muèi i ubija èoveèanstvo. Postoje još mnogo ovakih zloèinaèkih biæa, osoba samo treba da pogleda u hrišæansku bibliju, i knjigu otkrovljenja. Oni su bili glasnici loše sreæe i pokretaèi masovnih ubistava.

Mnogo puta, biæa i entiteti od strane hrišæanskog boga æe da se maskiraju kao Demoni i duše od Lucifera. Ovo je najbolje predstavljeno u filmu "Egzorcist". Ovaj film je obavio posao, tako što je uplašio ljude. Zapamti, hrišæanski bog koristi strah da bi porobio èoveèanstvo. Kroulijeva invokacija entieta znanog pod imenom "Horonzon", 1904, u Egipatskoj pustinji je još jedan primer.

Kada smo blizu i pod zaštitom Lucifera, on nam daje dobre Demone sa kojima mi možemo da radimo.

Ljudi koji su otvoreni ka hrišæanstvu, ili hrišæani su najpodložniji negativnim uticajima. Oni dožive loša ili zastrašujuæa iskustva, i onda dotrèe nazareæaninu, prepodobniji nego ikad, i buncaju kako je Lucifer "zao", a u realnosti ovo je delo hrišæanskog boga i njegovih entiteta. Taktike zaplašivanja su hrišæanske.

NEÈUVENE LAŽI O LUCIFERU

Kao prvo, Lucifer nije "zao". Niti je on odgovoran za bolesti, zaraze i sve ostalo što zadešava èoveèanstvo. Osoba samo treba da pogleda u hrišæansku bibliju, da vidi sve one kletve, kazne i nesreæe koje je "bog" prouzrokovao èoveèanstvo. "Gnev božiji". Lucifer nam je dao modernu mediticnu (èiji je simbol zmija), dok još nije savršena, spasila je mnogo života, i izleèila milijarde ljudi. Lucifer nam je dao znanje, koje je èoveèanstvo podiglo na nivo iznad životinje. Sva moderna dostignuæa i tehnologija je od Lucifera.

ISTINA O PAKLU

Ne, pakao nije plamena reka. Pakao nije unutar Zemlje, kao što su neki hrišæani pokušali da poplaše ljude. Dvadeset i pet milja ispod zemlje, mi imamo koru, litosferu. Ona je napravljena od èvrstog kamena. Neki hrišæani su ugrabili šansu, opet, delujuæi na neznanje, i izjavili su kako su se èuli vrisci iz rupe koja je izbušena devet milja (korespondujuæi sa devet kapija Pakla). Istina je za jedno je, da je toplota istopila mikrofon, a na drugo je uticao pritisak. Da li si ikada plivao u dubinu, barem od dva metra? Pritisak pravi zvuk zvonjave. Da se vratim na èvrst kamen i litosferu, zvuk se prenosi molekulama vazduha. Pokušaj da dišeš kompletno zakopan u èvrstom kamenu.

Hrišæanski koncept Pakla je totalno komièan. Neki od nas, koji smo bliski sa Luciferom, smo videli Pakao. Mi smo svi imali ista iskustva. U Paklu ne postoji dan i noæ u onom smilu za koji mi znamo. Pakao je sav u mraku, ali je osvetljen plavim svetlom. Luciferova prava boja je plava. Ja sam videla ljude kako sede okolo stola u baru dole, igrajuæi karte. Soba je bila puna dima. Ovi ljudi, veæ mrtvi, su mogli da puše.

Pakao ima glavni grad koga mi znamo pod imenom "Pandemonium." Ovde, ima jedna velika planina, èiji je vrh skinut. Na ovoj planini je mesto gde Lucifer i Bogovi pakla prebivaju. Lucifer ima prelepu ogromnu palatu ovde. Postoje zaravni, na kojima drugi Bogovi imaju svoje palate i zamkove. Ispod, nalazi se grad. Postoje veliki amfiteatri u Paklu, za koje se kaže da su "rivali lepoti raja".

Za razliku od raja, gde se "rajski domaæin" hrani dušama, Pakao je sav u noænim barovima, kockarnicama (koje vodi Mammon), hrani, seksu i zabavi. Ljudi su ovde sigurni.

Po onome što sam ja nauèila, Pakao je na drugoj planeti. Da, tamo postoje neka sumporna udubljenja, ali ovo nije razlog za nas da se plašimo, osim ako naravno, nisi hrišæanin.

SATANISTIÈKI SAKRAMENTI.

U hrišæanstvu se od osobe oèekuje da daju svoju dušu bez pitanja. Novoroðenèad se krste, deca od oko šest godina se prièešæuju. Ovde nema INFORMISANIH odluka. Mala deca se mole pred spavanje, tražeæi od hrišæanskog "boga", da uzmu njihove duše, ako "umru pre nego što se probude".

Kao prvo, TVOJA DUŠA JE TVOJA i TI, SAMO TI bi trebalo da imaš pravo da radiš sa njom šta hoæeš, kako ti se uèini prikladno. Niko nema pravo, da od tebe zahteva tvoju dušu, kako to rade hrišæani i njihov "bog" veæ vekovima. Opet, još hrišæanskih laži, jer ovde nema nagoveštaja slobodne volje. Arogantni hrišæanski bog, i njegov degradirajuæi stav ka èoveèanstvu, oèigledno ga èine da se oseæa da je on vlasnik.

Mnogi Satanisti daruju svoje duše Luciferu, kao što sam i ja. Za ovo postoje razlozi. Kao prvo, više ne možeš da budeš "spašen". Hrišæani mogu da se mole i da uznemiravaju koliko hoæe.

Mi smo pod Luciferovom zaštitom. Lucifer je vrlo zaštitnièki nastrojen prema njegovim ljudima, Luciferovi uèenici ne moraju da se voze u oklopnim kolima, kao što to radi hrišæanski papa. Anton LaVej je umro od prirodne smrti. Ovo isto važi i za astralni svet. Lucifer kreæe da ulaže u tebe. Veæina Satanista su vrlo evoluirani u poreðenju sa autsajderima. Postoji mnogo ne-Satanista koji se zanimaju za okultno, itd, ali su se zaglavili na prvom polju, kada je u pitanju razumevanje, znanje i moguænost.

SPISAK ZA ÈITANJE:

The 12th Planet od Zeèarije Stièina (Zecharia Stichin)
The Lost Book of ENKI, Memiors of an Extra-Terrestrial God.
*Ova knjiga je uzeta od zapisa na starim ploèicama, i ona je autobiografija Lucifera.

The Gods of Eden od Vilijam Bramlija (William Bramley)

Ovde, Bramli je nežan prema nazareæaninu, ali knjiga je dobar materijal.

Ostatak Hronika Zemlje od Zeèarije Stièina

The Stairway to Heaven
The Wars of Gods and Men
The Lost Realms-
*Ova knjiga ulazi duboko u prastaru istoriju centrane Amerike i stepenastih piramida. Kvecokoatal je egipatski bog Tot.
The Cosmic Code

Enohijanska magija od Donald Tisona (Donald Tyson)

U "Epika Ranih Civilizacija", "Mitovi Bliskog Istoka" koje mogu da se naðu u skoro svakoj bilioteci. U "Kraljevstvu Baala" str. 97-113 se ulazi u detalj što se tièe porekla yamma/yaveha/jehove i o tome da je on sin Ela.

SATANINA CRNA KNJIGA, koja je napisana od strane proroka Šeika Adija, diktirana od strane Lucifera, lièno. Postoje reference o tome da je on kreator èoveèanstva. Lucifer dovodi u vezu da je on "DOZVOLIO kreaciju èetiri substance, jer su one neophodne stvari za biæa". Ovo su nukleotidi u DNK. Enkijev broj je 40.
_________________
"One, two, Freddy’s coming for you.Three, four, better lock your door.Five, six, grab your crucifix.Seven, eight, gonna stay up late.Nine, ten, never sleep again.”
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Maxmilijan
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 06 Jul 2006
Poruke: 1095
Lokacija: Hell

PorukaPoslao: Pet Mar 28, 2008 6:43 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Сатанизам је религијско, полурелигијско учење чији следбеници идентификују Сатану са архетипом, прекосмичком силом, истинским живим бићем, или неким аспектом људске природе. Иако је добио име по Сатани, који се повезује првенствено са злом и искушењем, следбеници сатанизма га пре означавају као духовни пут који се супротставља уобичајеном, и то најпре по томе што за главну максиму духовног обогаћења узима побољшање самога себе, а не повиновање нечем вишем (углавном Богу). Сатанисти махом тврде да се уопште не клањају Сатани нити било ком другом божанству као и да не прате принцип зла.

Неки следбеници тврде да се уместо поштовања божанских закона или природних принципа, и потчињавања неком божанству или моралу, они углавном усредсређују на материјално или физичко напредовање под вођством виших бића или принципа. Из овог разлога, многи савремени Сатанисти одбацују традиционална религијска веровања и ставове у корист егоистичнијих погледа на свет и природне законе.

Насупрот томе, веома је распрострањено веровање да се сви следбеници сатанизма клањају Сатани и врше његову вољу приносећи обилно жртве и извршавајући самоубиства.
_________________
"One, two, Freddy’s coming for you.Three, four, better lock your door.Five, six, grab your crucifix.Seven, eight, gonna stay up late.Nine, ten, never sleep again.”
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Maxmilijan
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 06 Jul 2006
Poruke: 1095
Lokacija: Hell

PorukaPoslao: Pet Mar 28, 2008 7:07 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Iz mog potpisa Raziel,Sariel,Shamsiel su Andjeli dok je Azazel Demon!!!Ne vidim nikakvu povezanost izmedju njih!!!Ostale ne znam...oni su verovatno izmisljeni...
_________________
"One, two, Freddy’s coming for you.Three, four, better lock your door.Five, six, grab your crucifix.Seven, eight, gonna stay up late.Nine, ten, never sleep again.”
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
grad moje mladosti
Sanjalica


Pridruio: 13 Mar 2006
Poruke: 1914

PorukaPoslao: Pet Mar 28, 2008 11:12 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Mislim nemo` se ljutite, nesto se plasim da dodjem na sledece okupljanje...Ima vas raznih a ja ne pripadam tom svetu. Laughing
_________________
"Kazi da sam blesav, pevam pesme naivne,
al' ne mozes mi nista, smejem se,
nadji sretne misli kao Petar Pan,
leteti je lako kad si bezbrizan,
ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,
pogledaj u nebo, nisi vise sam."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Prikai poruke iz poslednjih:   
Napii novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Filozofija, religija i istorija Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Strana 3 od 6

 
Skoi na:  
Ne moete pisati nove teme u ovom forumu
Ne moete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne moete menjati vae poruke u ovom forumu
Ne moete brisati vae poruke u ovom forumu
Ne moete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group