Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Novembar 2011

 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Pravila, obaveÅ”tenja, kritike
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
Gazda
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 06 Okt 2005
Poruke: 93
Lokacija: Trstenik.net

PorukaPoslao: Ned Nov 13, 2011 8:04 pm    Naslov: Novembar 2011 Odgovoriti sa citatom

Moje izvinjenje i objasnjenje:
Nije nikakva zavera ili pokusaj zataskivanja, nasuprot - ovaj forum treba da sluzi kao otvorena diskusija.
Nije niko brisao poruke. Tehnicko odrzavanje sam prepustio odredjenoj firmi - koja se pokazala kao inkompetentna. Uradili su neke promene (novi dns server) i to je srusilo forum. Uzelo im je previse vremena da to srede i na kraju su upotrebili stari "backup"... ja imam noviji backup koji forum nije primio... sada i ako uspe, onda gubimo ove najnovije poruke (na sto bi opet neko rekao da je zavera Confused )... tako da je nazalost najbolja varijanta ovo sto sada imamo. Daleko od idealnog, primite moje izvinjenje...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
bob_rock
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 25 Mar 2010
Poruke: 51

PorukaPoslao: Pon Nov 21, 2011 11:40 pm    Naslov: Å ta reƦi Odgovoriti sa citatom

Gazda, pojavila se konstatacija korisniak sasha966 da su nestali postovi iz kraja 2008. i poĆØetka 2009. ƈovek taĆØno navodi koji su postovi u pitanju. ƈini mi se da tvoja prethodna priĆØa neÅ”to ne pije vodu. ƈekamo tvoje tumaĆØenje na temi "SaÅ”a JovanoviƦ". Samo ti možeÅ” objasniti kako nema postova koje navodi SaÅ”a, a nakon tog vremena postoje postovi. ƈekamo odgovor (ili pokuÅ”aj objaÅ”njenja).
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
budjoni
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 24 Mar 2010
Poruke: 17
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Pet Nov 25, 2011 11:31 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dejan_Ig ::

Kako je postao i tema na forumu, primecujem da zaista nedostaju neki komentari iz perioda od pre dve godine.Zalosno bi bilo da je i to deo neke strategije za proglasavanje njegove neodgovornosti i iskreno ne mogu da verujem da bi se neko bavio tom prizemnom recenzijom.

Gazda, stvarno se pojavio korisnik koji je potvrdio da je pisao komentare na forumu u periodu kada je SaÅ”a JovanoviƦ bio direktor Komstana. Pogledaj temu "SaÅ”a JovanoviƦ". Ovo je stvarno veoma interesantno
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Gazda
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 06 Okt 2005
Poruke: 93
Lokacija: Trstenik.net

PorukaPoslao: Sub Nov 26, 2011 1:20 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Modaratori su brisali teme u to vreme, ja se nikada nisam ni mesao u rad ili sadrzaj foruma, osim kada sam obavestavan o pretnjama i slicnim grubim krsenjima pravila... tada sam morao da intervenisem licno... ostalo me nije ni interesovalo (kao ni sada) jer sam verovao moderatorima...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
sasha966
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 07 Dec 2008
Poruke: 200
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Sub Nov 26, 2011 2:09 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jel to znaĆØi da tih moderatora viÅ”e nema i da su promenjeni?
_________________
Kaži glasno!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Gazda
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 06 Okt 2005
Poruke: 93
Lokacija: Trstenik.net

PorukaPoslao: Sub Nov 26, 2011 5:22 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

I jos jednom - sve Vam je vec objasnjeno, pogledajte sta je napisao Cuka a ja potvrdio... to je cinjenica.
Kako Vam samo ovo nije jasno: da je meni cilj da se bilo sta prikrije, zar bih dozvolio da ovi postovi sada postoje, i to da trpim ovoliko davljenje?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Pravila, obaveÅ”tenja, kritike Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group