Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Èesto Postavljana PitanjaFAQ - Èesto Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista èlanovaLista èlanova   Korisnièke grupeKorisnièke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Udruzenje "Jerinin grad"
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Lokalna Uprava
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeæu temu  
Autor Poruka
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pon Maj 24, 2010 10:59 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Izlozba otvorena! Fasciniran sam zakljuchcima mladjanih Grabovcana koje ce, nadam se, prikazati u necenzurisanom izdanju veceras.

Pokusao sam opustenom pricom izvucem njihovo misljenje i bilo je zaista simpaticnih odgovora od jednog da je Jerina bila (zla) turska carica koja je zivela u Jerininom gradu pa do malog Pajica ciji je odgovor glasio da se knez Lazar borio za kralja i slobodu srpskog naroda Laughing

Mladjani Pajic, iako drugi razred, ce biti proglasen za pocanog gradjanina grada Grabovca jer sam pod strahovitim pritiskom "Kraljeve omladine" koja je igrom slucaja bila prisutna na otvaranju. Laughing
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Sre Maj 26, 2010 6:52 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

"Jerinin grad" se zahvaljuje Predsedniku Djakovicu na finansijskoj podrsci u organizaciji volonterskog kampa koji ce okupiti veliki broj mladih ljudi iz raznih delova Opstine(a bice i gostiju iz prestonice). Vecina ljudi ce po prvi put posetiti nas spomenik kulture i direktno dati svoj skromni doprinos njegovoj obnovi.

Takodje veliku zahvalnost dugujemo i MZ Grabovac zbog tehnicke pomoci u realizaciji ovog prilicnog slozenog projekta.

Kamp nece biti medijski najavljivan na RTVTS i Fejsbuku kako bi izbegli navalu neplaniranih gostiju koji bi mogli da upropaste prisustvom citavu ideju.

Ave Grabovac!
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
miloche
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 963
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Sre Maj 26, 2010 8:33 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

i po kišiiii!
i po sneguuu!
ave grabovac!

dolaze nam
1 goblin
3 viteza
1 vila
1 srednjevekovna ruska niva
1 amazonka
grupa kraljevskog protokola
...
kralj
biæe lepih fotografija...
_________________
http://www.jeriningrad.org.rs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Sre Maj 26, 2010 8:35 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ako nas vreme posluzi, bice ekstra dogadjaj. Ako bude kise....Grabovac se saginjati nece Laughing

P.S. Doco gledaj da izbegavas Kralja na forumu, znas da to cini Innuenda nervoznim Razz
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Èet Maj 27, 2010 10:35 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nas skup i radove nakon njega nije podrzala MZ Trstenik pod izgovorom podrske projektu JP"Direkcije" u vezi radova na prilazu gradu. Od te ideje izrade puta se i definitivno odustalo jos pre par meseci kada su direktor Aleksic i Zoran Jovanovic posetili tvrdjavu i zato je ruzno i protivzakonito pozivati se na nepostojece dokumente.

O ovom fenomenu sam vec govorio na forumu kada se pozivalo na nepostojecu stavku "Turisticke organizacije" o uredjenju lokaliteta.....

Kazi brate lepo: nemamo pare, ne zanima nas to ili necemo namerno da damo pare i molim lepo.....Necemo da se ljutimo Wink
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Èet Maj 27, 2010 11:16 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ovo je najverovatnije poslednja manifestacija, dogadjaj ili akcija koju JG organizuje u ovom sastavu jer sam prilicno nezadovoljan pristupom trstenickih direktora ideji(sem Opstine koja nam je uvek izlazila u susret).

Trstenik ne moze da finansira niskobudzetne akcije DVE aktivne nvo koje ima, ne moze da postavi 5 kanti na gradu, ne moze da napravi prilaz, ne moze da pronadje prostor za organizaciju skoro besplatnog koncerta najpoznatijeg srpskog repera....Kome da se obratimo? Vrnjackoj Banji? Ako ne treba tvrdjava stanovnicima, ne treba ni meni....A u predizbornoj kampanji ce biti takmicenje u broju izgovorenih fraza "alarmiranje omladine" i "neaktivnost mladih"....

S toga sam sa odredjenom grupom mladih odlucio da prihvatim ponudu o formiranju Opstinskog odbora Narodne radikalne stranke koja se obnavlja u svim gradovima Srbije. Ne vidim drugi nacin da se neke lose navike u Trsteniku dovedu u red sem direktnim izlaskom na izbore. Zelja mi je da ovu nekada najjacu stranku u Srbiji, koja je dala Nikolu Pasica, Milana Stojadinovica, Svetozara Markovica i Stojana Protica organizujem kao strogo omladinsku stranku u Trsteniku koja ce zastupati dakle stavove ovog dela populacije. Predsedavanje JG ustupam dr.Miljkovicu koji ce, nadam se uspeti da odrzi kurs udruzenja u pravom pravcu na ovom uzburkanom politickom moru.
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
miloche
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 963
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Èet Maj 27, 2010 3:32 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

plašim se da æu ako ovde ostanem sam, biti strašno malobrojan.
_________________
http://www.jeriningrad.org.rs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
gegule
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 20 Jul 2009
Poruke: 331
Lokacija: Svabija

PorukaPoslao: Pet Maj 28, 2010 8:26 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ma jes,doco,ne verujes valjda stvarno da ce Jerry da vas napusti-samo se pismani malo.... namig
Mislis da ce on moci da gleda da se drugi tamo okupljaju i rade nesto??
Jos (ne)daj Boze da se nadje nesto "veliko" a da on nije tu....pa sam bi sebE _upe i'zeo..... Sajkaca kez
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pet Maj 28, 2010 9:17 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ko kaze da cu da napustam "Jerinin grad" Wink ? Kormilo pokreta preuzima dr.Miljkovic kako bi se ideja obnove grada odvojila od politicke scene, u koju smo prinudjeni da se ukljucimo jer smatramo da neke stvari mogu bolje da funkcionisu(govorim o citavoj prici TS turizma i kulture).

Mozda gresim ali licno smatram da je tezi i duzi put od "Old golda" go Ministarstva kulture, nego od "Vilindara" do Turisticke organizacije...
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Uto Jun 01, 2010 1:29 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dakle manifestacija koju smo fensi nazvali "Dani orla dvoglavoga" koja ce se odrzavati svake godine, bez obzira da li ce nam iko pomagati u tome, i par reci o njoj....
1) ogromna zahvalnost Predsedniku Opstine Stevanu Djakovicu na finansijskoj podrsci kao i MZ Grabovac na pomoci u nabavljanju adekvatnog agregata koji moze da izdrzi snazno ozvucenje. Djakovic je JEDINI pomogao u organizaciji ove, po mom misljenju vise nego uspesne manifestacije, za razliku od nekih lokalnih glavesina koji trebaju da se stide naseg odbijenog zahteva na 5.000 i 10.000.......
2) zahvalnost svim ucesnicima dogadjaja sa akcentom na delegaciju Bresnog Polja i Klub demokratske omladine koji su po prvi put na nasem gradu
3) odlican dogadjaj za mladje, odlicna house fortress zurka koja je pocela u vecernjim casovima i odlicna prilika da se klinci slikaju u viteskim oklopima kao i da prate nekoliko borbi
4) zahvalnost "Vucjem coporu" iz Beograda koji su onoliko opreme doneli i izneli na tvrdjavu
5) ponos na "Jerinin grad" jer je na lokaciji bez auto-prilaza, struje i vode obezbedilo odlicno ozvucenje sa svim elementima koje ima jedna omanja diskoteka(light show, bacaci, strobovi...), hladno pice i kuvanu klopu.
6) uredjen deo Donjeg grada sa kojim se otpocinje nova etapa radova na tvrdjavi


Jedino zaljenje mogu da izrazim sto nismo(a mogli smo) da transportujemo dva konja na tvrdjavu koje smo mogli da obezbedimo i sto nisam javno isprozivao pojedine gradske lidere tj. "da im zvanicno posvetim citavu manifestaciju kao ljudima koji od srca brinu za ocuvanje srednjovekovnih TS spomenika i mladih koji u njemu danas zive".....Iskulirao sam TV jer bih morao to da pomenem javno. Svakako cu ih isprozivati kod njihovih stranackih lidera da su ispali gejevi.
_________________
http://jeriningrad.org.rs/


Poslednji izmenio Jerinenstadt dana Uto Jun 01, 2010 1:52 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Uto Jun 01, 2010 1:43 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom



Vucji copor, Beograd





Deo ucesnika(slikano oko 15h ako se ne varam)



Prelazak na uredjenje "Donjeg grada"
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
miloche
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 963
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Sre Jun 02, 2010 9:22 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

koliko sam ja izbrojao na gradu je za 2 dana bilo stotinak mladih ljudi. èini mi se da je bilo više devojaka... to je kad najaviš vitezove...
_________________
http://www.jeriningrad.org.rs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Sre Jun 02, 2010 9:41 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Laughing

Jel se seca neko kako je direktorka Turisticke na Skupstini otvoreno govorila o uspehu te organizacije kada su doveli neke babe i to ispod brda, do etno kuce "Vilindar"(Hanibal je bio vodic) ?

Doktore hocemo da se javimo ovima iz BBC-a Laughing ?

Ziveo nama "Jerinin grad" !!!
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Sre Jun 02, 2010 10:07 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom



Ima nesto u tom grabovackom vazduhu Laughing



Omladinski pogon (eeee moj Shano..... Wink )



Najmladji medju jednakima



Pavlaka KDO
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Aleksandar Pejèiæ
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 03 Dec 2008
Poruke: 99

PorukaPoslao: Ned Jun 06, 2010 9:57 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

[quote="Jerinenstadt"]Nas skup i radove nakon njega [b]nije podrzala[/b] MZ Trstenik pod izgovorom podrske projektu JP"Direkcije" u vezi radova na prilazu gradu. Od te ideje izrade puta se i definitivno odustalo jos pre par meseci kada su direktor Aleksic i Zoran Jovanovic posetili tvrdjavu i zato je ruzno i protivzakonito pozivati se na nepostojece dokumente.

O ovom fenomenu sam vec govorio na forumu kada se pozivalo na nepostojecu stavku "Turisticke organizacije" o uredjenju lokaliteta.....

Kazi brate lepo: nemamo pare, ne zanima nas to ili necemo namerno da damo pare i molim lepo.....Necemo da se ljutimo :wink:[/quote]

[b]Apsolutno netaèna informacija.[/b]

Jedini naèin da MZ Trstenik podrži JG jeste kroz radove Direkcije i KOMSTANa i ne pozivamo se na bilo koji dokument, naroèito na gore pomenuti.
U odluci Saveta MZ TS stoji da hoæemo izdvojiti novèana sredstva i da sa tim sredstvima uèestvujemo kroz radove Direkcije.Postoji volja da se pomogne ali kao i prethodni put ili više puta, JG se obraæa MZ TS na potpuno pogrešan naèin.
Treba znati koje su ingerencije MZ TS kao i odluku donetu referendumom na osnovu koje i radi MZ TS i zbog toga ne možemo preneti novac direktno na Vaš raèun. Pogotovo što u zahtevu ne stoji za šta bi se taj novac konkretno iskoristio a to je prvi uslov kada razmatramo zahteve.

Trebaš izneti i istinu zbog èega se put ne može uraditi do Tvrðave i da li se uopšte bilo šta radilo na tome jer se ovako stièe utisak da niko nije ni dolazio iz Direkcije da nešto radi. Ja imam drugaèije informacije koje ne moraju biti taène.

"...i zato je ruzno i protivzakonito pozivati se na nepostojece dokumente." jer odluka Saveta MZ TS koju si gore naveo ne postoji veæ je izmišljena. Ko je izmislio - neznam, ali MZ TS sigurno nije.

JG je MZ TS veæ pomagala, pomagao je i SCT i sad smo nudili pomoæ. Taèno je de je naša ponuda odbijena ali nismo se naljutili i stoji da æemo uvek pomagati, i MZ TS i SCT. Kad ima novca pomažemo, kad nema ne možemo, bar ne u novcu.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Lokalna Uprava Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Sledeci
Strana 29 od 30

 
Skoèi na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group