Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Selo Gori A Baba Se Ceslja
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Muzika i Filmovi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Apr 06, 2009 10:43 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

I ja mislim, Metuzaleme...

Bas se mnogo drami. Ima tu zahebancije i tih fora, ali nekako preteruju sa nekim dosadnim stvarima... Mogli bi da se vrate malo na prve epizode, da ih pogledaju i da nesto na taj fazon prave. Prve cetiri epizode su bile strava! Bas su imale pricu iako su u isto vreme bile dramaticne.

Moje skromno misljenje je da Zota nije smeo da ode onako brzo... pljuga
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Pon Apr 06, 2009 11:33 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kako sam ja skapirao, snimanje je vec gotovo. Ja ne gledam vise jer izedna zaboravljam.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Uto Apr 07, 2009 6:34 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Lik sina Dragana je dosta izmenjen od prve epizode do danas. Vise naginje ka nekom filozofu sad nego sto je bio u pocetku("Tata ako bi se ovo zapalilo, jel tako da bi bio veliki zar Laughing ")
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Genie
Vesnik proleća


Pridružio: 15 Jul 2007
Poruke: 2900
Lokacija: Planeta Zemlja

PorukaPoslao: Uto Apr 07, 2009 12:17 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ciroza ::
Dosta bre sa svedjanku sto prica engleski. Kompletno naivno i glupo. Jes, sad ce ona da dodje u selendru neku samo da bi bila sa sinom, kojeg je otac ostavio sa babom/dedom. Nema logike ni malo. I onaj njegov sin sad toliki mangup, cvrc. Ja se ponadao da su ga poslali u kanadu samo da se vise ne pojavljuje u seriji, kad eno njega opet.

Slazem se!

Sto je najgluplje, Radoslav i Ingrid ce se vencati u Lazarici! Bilo je snimanje te scene pre dve nedelje, cela glumacka ekipa je bila tamo, kao i veliki broj radoznalih Krusevljana.
_________________
be, was/were, been
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Uto Apr 07, 2009 12:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

To ako ih ne izvadi Laughing
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
grad moje mladosti
Sanjalica


Pridružio: 13 Mar 2006
Poruke: 1914

PorukaPoslao: Sre Apr 08, 2009 1:32 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

I ja se sa svEma slazem. Laughing

Mene nervira ovo razvlacenje zbog Radojke i njene bolesti,narocito sto Radasin kao krije da je ona u bolnici.Mislim cista glupost kao da je sramota biti bolestan.
A takodje je i preterivanje sa Zlatanom koja zna da beba nije Draganova ali ipak je hoce po svaku cenu.E trt...
_________________
"Kazi da sam blesav, pevam pesme naivne,
al' ne mozes mi nista, smejem se,
nadji sretne misli kao Petar Pan,
leteti je lako kad si bezbrizan,
ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,
pogledaj u nebo, nisi vise sam."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
jagodinac1404
Dosljak
Dosljak


Pridružio: 24 Okt 2009
Poruke: 1

PorukaPoslao: Ned Okt 25, 2009 4:11 pm    Naslov: Selo gori a baba se ceslja Odgovoriti sa citatom

Dobar dan svima ! Svidja mi se onaj instrumental od Sase Ilica u seriji selo gori a baba se ceslja pa bih zamolio ako neko to ima da mi posalje na jagodinac1404@gmail.com

Hvala !
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Okt 25, 2009 5:51 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pozdrav, Jagodinac! Very Happy

Nadam se da ce neko moci da Ti pomogne. A valjda ces da se zadrzis malo ovde kod nas sad kad si nas nasao. papa
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
zvoncica
Amazonka
Amazonka


Pridružio: 18 Maj 2006
Poruke: 1393

PorukaPoslao: Ned Okt 25, 2009 8:53 pm    Naslov: Re: Selo gori a baba se ceslja Odgovoriti sa citatom

jagodinac1404 ::
Dobar dan svima ! Svidja mi se onaj instrumental od Sase Ilica u seriji selo gori a baba se ceslja pa bih zamolio ako neko to ima da mi posalje na jagodinac1404@gmail.com

Hvala !


http://rapidlibrary.com/index.php?q=selo+gori+a+baba+se+cesla+instrumental&filetype= Wink
_________________
Alisa vise ne glasa ovde...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ciroza
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Okt 2005
Poruke: 832
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Ned Feb 14, 2010 11:59 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Proverio sam ove zadnje epizode... i dalje ga drve i razvlace. I dalje svedjanka sto prica engleski... opet nerealni bolnicki koncepti... i dalje dragasinov sin (zaboravio sam kako se zove) treba da predstavlja nekog mangupa... bljuvotina.

Alo rezija!

Ako imate nameru da nas svi omrze i smatraju za kretene, samo ovako nastavite.

Iskreno, malo ubrzati dijaloge, izbaciti engleski (ja sam ucio ruski al i meni je jasno da ste neke stvari bukvalno preveli na engleski, i niko to tako ne bi izgovorio, totalno sarlatanstvo i glupost), stavite vise Milasina (svaka cast Mandi) i Zlatane, Djode i dosta bre dramljenja oko stvari koje se mogu sazeti u jednu recenicu. Na sta se svodi ova serija, na jednog bolesnika i 10 ljudi koji drame i razvlace oko toga. Pa se onda neko drugi razboli.
U medjuvremenu, imamo par nerealnih ljubavnih prica (svedjanka, labuda, sin dragan)... mislim, stvarno.


Bajicu, udavi ga.

Ljut sam bre. E, ajde jos neko neka se pojavi na motoru, da mozemo da organizujemo i trke...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ciroza
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Okt 2005
Poruke: 832
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Ned Apr 25, 2010 12:39 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Otvoreno pismo Radosu Bajicu:

Udaljio si se od svoje struke (vasarski fazoni i seljacka podje8avanja) i pokusavas nesto sto ti ne lezi.

Ova serija postaje ruglo i ako ovako nastavis, navuci ces nasem kraju stereotip debila.

Vidi se da nikad nisi citao knjige. Kad pokusavas da filozofiras sa onim "mislima" uz pratnju srceparajuce muzike, zvuci kao pismeni zadatak vrednog djaka treceg razreda osnovne. To tvoje popunjavanje vremena nije nikakva mudrost, vec mizerija, a ti to ocigledno ne uvidjas.

Niko ne gleda seriju radi tvoje mudrosti, vec zbog neobicnih izreka i smesnih spletki, kojih je sve manje, a sve vise davljenja i debiliteta.

Ucini i sebi i nama uslugu, ili zaposli nekoga ko zna sta radi (ti samo dodaj svoje opaske i izreke iz naseg kraja, to ti lezi), ili ako ne zelis da imas profesionalnu seriju, digni ruke od ovoga.

U potpisu,

Ciroza VK!
p.s. glumis nekog dusevnog coveka, a usladile ti se pare, mislis da ces da razvlacis ovo do u nedogled... bolje razmisli kako ce te ovaj kraj pamtiti.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Muzika i Filmovi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 od 9

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group