Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Èesto Postavljana PitanjaFAQ - Èesto Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista èlanovaLista èlanova   Korisnièke grupeKorisnièke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

TV Trstenik

 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Lokalna Uprava
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeæu temu  
Autor Poruka
[[[Cp6uja]]]
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 13 Apr 2010
Poruke: 49
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Pet Apr 16, 2010 8:13 pm    Naslov: TV Trstenik Odgovoriti sa citatom

da li ovakva televizija zasluzuje da je uzima pare iz opstinskog budzeta?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
uskee1512
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 24 Jan 2008
Poruke: 193
Lokacija: Trstenik yooo

PorukaPoslao: Pet Apr 16, 2010 8:43 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

па зар је оно телевизија Трстеник!?ја незнам зашто се муче да ураде било какву вест кад могу једноставно да пребаце на ртс или неки други београдски дневник и преносе њих јер бар они мало лепше раде вести!
толико дешавања у Тс-у а ништа нема да се чује о Трстенику!
ја незнам ко је директор ТВ трстеник ал тај није ни да организује овце на ливади како да пасу траву!идеје су им смешне,емисије трагикомичне....бар угасите тв да нас не брукају!гледа нас бре много народа...ипак су на СББ кабловској!
_________________
http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=uskee1512
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
bob_rock
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 25 Mar 2010
Poruke: 51

PorukaPoslao: Pet Apr 16, 2010 9:47 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sve dok važi parola "živeo opštinski budžet" biæe ovako kao sada. Odavno je prošao 5. oktobar 2000. a TV Trstenik ne shvata da mora da se menja. Ali, TV Trstenik je potrebna lokalnim politièarima zbog besplatnog marketinga.
Zašto bi televizija lokalnog karaktera prenosila vesti sa RTS-a ili nekih drugih televizija? Lokalna televizija mora da prenosi samo vesti iz opštine Trstenik.
Da li je neko spomenuo klizište u Donjem Dubièu? Nisam èuo, a vrlo rado ukljuèujem TV da bih pogledao vesti iz Trstenika. Gde su te vesti? Pa ne mogu "novinari" da sede u kancelarijama. Znam da je loše stanje u Trsteniku, ali ne verujem da se u toku dana ne dešava ništa osim nekoliko vesti u Trstenièkoj opštini.
Ali tako je to kada se menja statut TV Trstenik kako bi se postavilo odreðeno lice na mesto glavnog urednika.
TV Trstenik je imao važnost do 5.10.2000. zbog politièke situacije (isto kao što su važnost imale još neke lokalne televizije). Sada toga nema, promenila se situacija (po pitanju TV stanica i informisanosti graðana).
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ciroza
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Okt 2005
Poruke: 832
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sub Apr 17, 2010 2:15 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

bob_rock, objasni malo sta tacno mislis pod tim 5.10.2000? Sta se to desavalo, ko je to placao, i sta se to sad ne desava (i ko je prestao da placa)?

Ako znas, bas bih voleo da cujem, posebno ako je pouzdano...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
bob_rock
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 25 Mar 2010
Poruke: 51

PorukaPoslao: Sub Apr 17, 2010 11:35 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Svikoji su živeli u Srbiji znaju štaje bilo 5.10.2000. TV Trstenik je pre tog datuma (kao i još neke lokalne TV stanice) imala odreðenu funkciju koju posle navedenog datuma nema jer se u Srbiji promenila situacija (barem po pitanju informisanosti graðana i to naroèito u provinciji).
Na provokativna pitanja ne ðelim da odgovaram koristeæi ovaj forum. Kritika na rad TV Trstenik posle navedenog datuma nije u pitanju koje fje prethodni forumaš postavio. Verovatno bi taj forumaš voleo da se vrati u prošlost, u period pre 5.10.2000. pa sreæan mu put.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
[[[Cp6uja]]]
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 13 Apr 2010
Poruke: 49
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sub Apr 17, 2010 1:47 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Mislim da je urednik Tv trstenik neka Lubica... ma nije to toliko nivazno ko je... vec kako radi...ja sam cuo ali ne znam koliko je to tacno da mi nemamo ni jednog skolovanog novinara na TV Trstenika...
a o emisijama da ne trosim vreme... svi znate kakve su...
NA TV TRSTENIK JE MRAK ZA SVE OPOZICIONE PARTIJE!!!
Ova televizija nema ni jednu reportazu o stanju u gradu... o stanju u PPT... nema ni jedne ankete na toj televiziji i ni jedne inicijative... kome treba ovakva televizija?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ciroza
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Okt 2005
Poruke: 832
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sub Apr 17, 2010 4:42 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Taj datum svi znamo sta je bilo. Ja pitam: konkretno za TV Trstenik - sta se promenilo?
Pre toga nista nije valjalo, a sad nam cvetaju ruze? Nemamo koga da kritikujemo? Nema ko da se bavi politikom. Stvarno, nije mi jasno kako se situacija u TV Trsteniku promenila u vezi sa tim datumom, i opet, ako je moguce pouzdano.

Za druge ne mogu da garantujem, ali ovo sto ja pitam, nije nikakva provokacija.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
[[[Cp6uja]]]
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 13 Apr 2010
Poruke: 49
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sub Apr 17, 2010 6:02 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

do 5. oktobra je tv Trstenik bila opoziciona televizija Smile a sada je poziciona televizija Very Happy
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
bob_rock
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 25 Mar 2010
Poruke: 51

PorukaPoslao: Sub Apr 17, 2010 8:53 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Do 5. oktobra lokalne TV stanice su probijale medijski mrak o provinciji. RTS, B92, Pink tada nisu imale ulogu kao danas. Tada su protivnici crvenih mogli jedino na lokalnim TV stanicama da se pojave. Sada je sasvim normalno da se opozicioni lideri (ili politièari nižeg ranga u tim strankama) pojave na navedenim televizijama.
Koja je svrha TV Trstenik da "prepisuje" vesti od TV stanica sa nacionalnom frekvencijom? Inaèe, nemam ništa protiv da na TV Trstenik vidim predstavnike opozicije (ali ovde mislim na lokalne politièare) koji bi kritikovali vlast, ali i predlagali šta da se uradi.
Èini mi se da sam nebrojano puta na TV Trstenik video saopštenja lokalnih opozicionih stranaka. Ne znam koliko puta suopozicione stranke tražile da se pojave na TV Trstenik.
Smatram da se TV Trstenik mora okrenuti lokalnim problemima, a za zbivanja u BG postoje druge, veæe i jaèe TVstanice.
Ne mogu da verujem da se u Trsteniku ništane dešava- dešava se da se u vestima ili u rasršæima pojave dve - tri lokalne vesti.
Posle 5. oktobra u Srbiji ne cvetaju ruže, ali da li TV Trstenik treba da "prepisuje" vesti iz Beograda ili da prièa o odronu zemlje u Donjem Dubièu, ili o rasklimanim ploèama ispred Lamele? Treba li TV Trstenik da napravi anketu o parking servisu u Trsteniku? O kvalitetu uraðenih radova na obeležavanju parking mesta? Pa mali milion tema ima o kojima TV Trstenik može da prièa i da prièom doprinosi boljem stanju u Trsteniku. E, sada ako se "novinari" ili "glavni urednik" ili "direktor" TV Trstenik plaše reakcije lokalnih pozicionih politièara to je pokazatelj koliko vrede napred navedeni na TV Trstenik. Ljudi koji su radili do 5. oktobra na TV Trstenik imali su mnogo veæe probleme kada su dovodili opozicionarne politièare pre 5. oktobra pa su živeli i radili. A lokalni politièari nisu toliko strašni i uticajnia i treba im kako pohvale za dobarrad tako i kritike za loš rad.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Sub Apr 17, 2010 10:15 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

[[[Cp6uja]]] ::

NA TV TRSTENIK JE MRAK ZA SVE OPOZICIONE PARTIJE!!!


Највише бих волео кад би био мрак и за позицију и за опозицију. На свакој могућој телевизији засела иста банда.
Много сте исти.
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Ciroza
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Okt 2005
Poruke: 832
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sub Apr 17, 2010 10:28 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

bob_rock, a sto mesas politiku u sve, kad ti ne ide od ruke?

Da li je moguce da je b92 ikada bila "crvena"? Uzece jos mnogo godina da se svi akteri i izakulisni profitasi raskrinkaju u vezi sa tim datumom. Zato, najbolje ostavi to po strani i pricamo o TV Trsteniku, konkretno.

Lokalne vesti - definitivno treba da preovladavaju. Ja ne znam kojim kanalima oni uposte dobijaju informacije i kako odlucuju koje da pretvore u vesti ili reportaze/ankete. Po pitanju parkinga, pa to ne sme biti izostvljeno, a kako oni to rade, bem li ga.

U celom svetu novine i TV stanice postaju manji igraci u informisanju, i to ce samo da se nastavlja... ne vidim kako ce TV Trstenik da se "reformise", preporodi pa na kraju i postane profitabilan u nasoj sredini...

Svi znamo sta nije dobro, a niko da poturi grbacu da negde pomogne... previse mudrovanja, malo mudrosti, jos manje dobre volje.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
[[[Cp6uja]]]
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 13 Apr 2010
Poruke: 49
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Ned Apr 18, 2010 2:04 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

bob_rock ::

Èini mi se da sam nebrojano puta na TV Trstenik video saopštenja lokalnih opozicionih stranaka. Ne znam koliko puta suopozicione stranke tražile da se pojave na TV Trstenik.


pa da pojavi se alli cenzurisano...gde god se pojavi ime Kalanovicke ili Dzonija ... to se izbacuje...SNS na primer posalje saopstenje od dve strane procitaju se dve recenice ... ili kad je poslanik SNS-a Babic pricao o legalizaciji i o tome da ce umesto 1000 eura obecanih gradjani dati 1000 eura za legalizaciju taj je deo isecen sa snimka...

RTS,B92,PINK,FOKS... i sve ostale televizije sa nacionalnom frekvencijom su izvestavale o proju prikupljenih potpisa...i reportaze i citali saopstenja...da bi mi od TV Trstenik dobili odgovor na poziv da snime prikupljanje potpisa...nije izborna kampanja Smile ... da ne nabrajam sve ostale stvari koje je bojkotovala TV Trstenik
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pon Apr 19, 2010 6:50 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

[[[Cp6uja]]] ::
SNS na primer posalje saopstenje od dve strane procitaju se dve recenice ...


Ovo je saopstenje se fejs stranice SNS Trstenika.

"Srpska Napredna Stranka Trstenik ОО Српске Напредне Странке Трстеник Вас обавештава да нема свог администратора нити групу која је овлашћена да пише обавештења која се тичу ОО СНС Трстеник,као и увредљиве поруке на које се грађани жале.Лице које се представља као наш администратор то ради без знања ОО СНС Трстеник и крије се иза нашег профила.ВД председник ОО СНС Трстеник-Павловић Милић
Пет у 3:51 по подне"


"Jerinin grad" se zahvaljuje celnicima SNS na munjevitoj reakciji ogradjivanja od akcija svog clana i evo zbog "medijskog mraka" prenosim i ja ovo saopstenje.
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Pon Apr 19, 2010 11:54 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

kakav promidzbeni program ima televizija pod patronatom zicke eparhije? Da li se dovoljno reklamiraju lokalni privrednici na rtvT?
Ima li dosta sporta i erotike na lokalnoj televiziji?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Uto Apr 20, 2010 7:42 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Znaci nekog su kudili u stranci ovde nama Laughing
Slusaj druze pejovacki, to sto mi u besu posaljes onakve poruke a zatim obrises profil, ne znaci da one nisu vidljive i dalje.

P.S. I obavezno da me pozoves kad budes isao kod preTSednika opstine da mu kazes ko je obijao trafike po Grabovcu
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Lokalna Uprava Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Skoèi na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group