Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Èesto Postavljana PitanjaFAQ - Èesto Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista èlanovaLista èlanova   Korisnièke grupeKorisnièke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Pitajte predsednika opstine
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Lokalna Uprava
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeæu temu  
Autor Poruka
Kleopatra
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 19 Feb 2010
Poruke: 77

PorukaPoslao: Sre Mar 31, 2010 9:14 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dejan_Ig ::

Moj stav nije neozbiljan, samo budimo realniji, neka ide step by step.Mnogi od Vas se ne bi iz ekonomskih razloga smestili u stolice visokih opst. rukovodilaca
Upravo,tako. Nalakse je kritikovati,uhvatiti se u kostac sa problemima mnogo teze a podneti teret odgovornosti najteze.Da li je nekome palo napamet da ce se neki projekti realizovati tek za 2-5 god.npr? Korak po korak,kad vec nd postoji carobni stapic.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Èet Apr 01, 2010 5:20 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Bob Rock mi je dao odlicnu ideju za pitanje. Znam da je Trstenik jedna oD 90% opstina(bez BGD) koja nema mogucnost za internet podnosenja molbe ni za izvod ili drzavljanstvo .Ja cu ipak da iskoristim priliku i iznesem svoj(veliki ) problem ipak putem interneta.
Prilikom pranja odevnog predmeta u kome sam ''drzao'' vozacku dozvolu doslo je do ostecenja iste i ona je sad neupotrebljiva:(Ne vidi se nikakav podatak).Sreca u nesreci je sto zivim u gradicu velicine naseg Trstenika , pa me to ispiranje dozvole nije i finansijski iskostalo.
Na salteru za zamenu VD u tom gradu trazili su mi da im dostavim poluzvanican podatak da sam ja uopste polozio vozacki ispit!?Pozovem ja sluzbu u Trsteniku koja cuva tu dokumentaciju , ali mi gdin na perfektnom srpskom jeziku, onom koji cuva veru da ce Kosovo zauvek biti Srbija kaze-MORAS DA DODJES LICNO! Utehe radi dokumenat ne kosta skoro pa nista!
PITANJE:Moze li neko , a ja cu odmah da pomenem mog ''plemenika''i pobratima Stefana Dragana Kandica, uz Vas blagoslov i molbu da ode , fotokopira mi izvestaj o polozenom vozackom ispitu(1981) i posalje na mail!? Znam da ''zvuci'' sasavo , znam da je ta sluzba u MUPu , znam da tamo vise ne radi gdin Jakovljevic sa divnim beljickim akcentom, ali vredi pokusati i preko konkretnog pitanja OMILJENOM Predsedniku Opstine !Smile))
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
perra
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 03 Mar 2008
Poruke: 153

PorukaPoslao: Èet Apr 01, 2010 6:24 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da si malo bolji i da si uz nas opoziciju, ja bih ti pomog'o, ovako nema nista pll
_________________
..na ove ulice, davno je pao mrak,
ovo je Trstenik, vama poznat kao tamni grad,
Odavde bas svi, beze daleko,
pa ko zadnji ode, slobodno nek' ugasi svetlo...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Èet Apr 01, 2010 11:34 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Peki da li te ja vec prepoznajem kao buduceg kandidata za Predsednika SOe?Poradi malo na personalitiju , izaberi dobru stranku i napred!

Predsednice , posto Vas je vec surak pomenuo na TViju , recite dragicka: Ceo kraj cemo animirati da glasa za suraka:))
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Seljak Covek
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 19 Feb 2010
Poruke: 16

PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 9:09 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

pitanje za predsednika

Sta je doprinelo vasoj promeni stranke?
_________________
i tako dan za danom...


Poslednji izmenio Seljak Covek dana Pet Apr 02, 2010 1:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
zvoncica
Amazonka
Amazonka


Pridružio: 18 Maj 2006
Poruke: 1393

PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 9:51 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Seljak Covek ::
pitanje za predsednika

dok je SPS bio na vlasti, kleli ste se u njih, pa ste odjednom presli u DS posto su oni dosli na vlast, sta je doprinelo vasoj promeni stranke?


Laughing Povuci pitanje, da ti se ne smeju ljudi... Wink
_________________
Alisa vise ne glasa ovde...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Seljak Covek
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 19 Feb 2010
Poruke: 16

PorukaPoslao: Pon Apr 05, 2010 4:53 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom



Dovoljno je... Wink
_________________
i tako dan za danom...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Seljak Covek
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 19 Feb 2010
Poruke: 16

PorukaPoslao: Pon Apr 05, 2010 4:55 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ako 3 ulice ne mogu da se ociste i isprazne kontejneri, onda definitivno neko zabusava u svom delu posla...
_________________
i tako dan za danom...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
bob_rock
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 25 Mar 2010
Poruke: 51

PorukaPoslao: Pon Apr 05, 2010 9:22 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Prvo: šta æe ti ovolika slika na forumu?
Predsednièe, opština Trstenik treba da predloži nadležnima u BG (mislim da bi u tom poslu mogli da pomognu Trstenièani na privremenom radu u republièkoj vladi) da se promeni Zakon o državnim praznicima (ili kako se veæ zove taj zakon) tako da se više nikada ne praznuje od petka do ponedeljka. Razlog? Pa JKP Komstan u Trsteniku ne može da se organizuje po pitanju higijene u Trsteniku i nema ko da odvozi smeæeu dane državnog praznika. Moždabi JKP Komstan mogao da prestane sa filtriranjem vode u dane praznika. Ah, da, pa JKP Komstan ima nedovoljan broj radnika pa nemaju koga da angažuju za vreme praznika.
Moždabi JKP Komstan mogao da se ugleda na JP Direkcija Trstenik pa da naplaæuje odnošenje smeæa po zonama, ali da samo rubni delovi grada budu u žutoj zoni ili da se odvoženje smeæa u dane praznika naplaæuje po ceni crvene zone.
Ma zaboravih, JKP Komstan treba da pokupi podatke od korisnika usluga o broju "Beograðana" (bolje reæi "došljaka") koji doðu u naš grad u vreme praznika. Na osnovu tih podataka JKP Komstan bi proraèunao kolièini ðubriva koja se može pojaviti na odreðanim mestima u kontejnerima.
Ko nije shvatio, sve napred je bila ironija.... Predsednièe, koalicija je koalicija, ali zdravlje Trstenièana je na prvom mestu. Taèno je da u Trsteniku živi poprilièan broj nekultivisanih ljudi, ali nije prvi put da JKP Komstan ne kupi smeæe vikendom ili praznikom. Najblaže reèeno --- smena odgovornih, predsednièe. Treba li nam zaraza? Oèekujemo da nam naši Trstenièani koji žive izvan Trstenika (i dolaze praznikom, ili reðe vikendom ili na godišnji odmor) nešto pomognu kada vide kontejnere prepune ðubra?
JKP Komstan naplaæuje iznošenje smeæa po kvadratnom metru stambenog (poslovnog) prostora, a ne po kolièini smeæa. Pa neka JKP Komstan radi i praznikom.
Kako bi to bilo da se voda ne filtrira praznikom? Ili da EPS ne isporuèuje struju?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
perra
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 03 Mar 2008
Poruke: 153

PorukaPoslao: Uto Apr 06, 2010 12:56 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pa ja ne verujem da je ovo moglo da se desi bas za dva dana!?
_________________
..na ove ulice, davno je pao mrak,
ovo je Trstenik, vama poznat kao tamni grad,
Odavde bas svi, beze daleko,
pa ko zadnji ode, slobodno nek' ugasi svetlo...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Kleopatra
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 19 Feb 2010
Poruke: 77

PorukaPoslao: Sre Apr 07, 2010 12:36 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

perra ::
Pa ja ne verujem da je ovo moglo da se desi bas za dva dana!?
Kako nemoguce Perro? Seti se samo koliko si smokija,chipsa,krem bananica,kinder buena,kinder jaja....pojeo TI za 48h,i sve to bacao malo u kontejner ,malo van(ja te videla)...a koliko je jos njih koji su tako radili,a?Itekako,moguce...ccc Very Happy
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Sre Apr 07, 2010 6:32 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kako je parkiranje vec zazivelo i radikalski protest JENJAO, fotografija koju nam je poslao mali Perica otvara nove teme i pitanja. Kada ce u nas grad namenski(ekoloski) po boji i materijalu za odlaganje kontejneri zameniti ove zute zicane kaveze?

Ko je zaradio na ovim kavezima?To pitanje nek postavi Mrak
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
perra
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 03 Mar 2008
Poruke: 153

PorukaPoslao: Sre Apr 07, 2010 12:41 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kleopatra ::
perra ::
Pa ja ne verujem da je ovo moglo da se desi bas za dva dana!?
Kako nemoguce Perro? Seti se samo koliko si smokija,chipsa,krem bananica,kinder buena,kinder jaja....pojeo TI za 48h,i sve to bacao malo u kontejner ,malo van(ja te videla)...a koliko je jos njih koji su tako radili,a?Itekako,moguce...ccc Very Happy


Haha, TI si mene definitivno pomesala sa nekim, prvo sam te muvao, sad i ovo.... Da ti razjasnim, od svega navedenog JA jedem samo cips, slatko ne jedem, smoki ne volim, a i ako sam bilo sta gde bacio, definitivno nije bilo van kontejnera, jer je to nesto sto praktikujem od kako znam za sebe... Wink
_________________
..na ove ulice, davno je pao mrak,
ovo je Trstenik, vama poznat kao tamni grad,
Odavde bas svi, beze daleko,
pa ko zadnji ode, slobodno nek' ugasi svetlo...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Bond:)James Bond
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 19 Jul 2009
Poruke: 17
Lokacija: vrnjaèka banja

PorukaPoslao: Sub Apr 10, 2010 1:09 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Koliko æe koštati sanacija ili šta veæ zgrade DS?

Verujem da se zgradica radi od para sa opštinskog budžeta, pa mi kažite kad æe se renovirati prostorije ostalih stranaka i drugih, Vaših komšija?

Koliko je potrošeno para na renoviranje lokala koji zauzima SPO u centru grada i kada æe se oni odatle iseliti jer im tamo nije mesto?

Da li je i taj objekat zanovljen na raèun trstenièana, odnosno od para sa budžeta?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
zvoncica
Amazonka
Amazonka


Pridružio: 18 Maj 2006
Poruke: 1393

PorukaPoslao: Sub Apr 10, 2010 6:21 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Bond:)James Bond ::
Koliko æe koštati sanacija ili šta veæ zgrade DS?

Verujem da se zgradica radi od para sa opštinskog budžeta, pa mi kažite kad æe se renovirati prostorije ostalih stranaka i drugih, Vaših komšija?

Koliko je potrošeno para na renoviranje lokala koji zauzima SPO u centru grada i kada æe se oni odatle iseliti jer im tamo nije mesto?

Da li je i taj objekat zanovljen na raèun trstenièana, odnosno od para sa budžeta?


A pa nemoj tako...to su njima službene prostorije...a nekima od njih i azil. Wink
_________________
Alisa vise ne glasa ovde...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Lokalna Uprava Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Sledeci
Strana 38 od 41

 
Skoèi na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group