Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

LGBT PRAVA
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Politika
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Čet Mar 25, 2010 12:35 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

SrbinZaSrbina ::
да ли мислиш и на ОБРАЗ ?


Mislim i na "Obraz". Sto bi rekao jedan bivsi forumas "Bolje da vas ja organizujem nego da pustim da se sami organizujete Wink "(posmatrajuci to iz ugla drzave)
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
SrbinZaSrbina
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 23 Mar 2010
Poruke: 59
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Čet Mar 25, 2010 12:54 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Оснивача ОБРАЗА - Небојшу М.Крстића су убили комунисти и удбаши 2001 наводно је била саобраћајна несрећа !
ОБРАЗ НЕ ПРИПАДА удби .. НИТИ БИЛО КОЈОЈ СЛУЖБИ !
______________
то је исто као кад би ја теби сад рекао да Јеринин град ради за Еф-Би-Ај
_________________
srbija srbima
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Adresa Yahoo Messenger MSN Messenger
SrbinZaSrbina
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 23 Mar 2010
Poruke: 59
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Čet Mar 25, 2010 12:56 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

shane91 ::
SrbinZaSrbina me cudesno asocira na one komentare na YouTube-u, kad npr na linku Cudesna Suma 4/9 ili Zvonko Bogdan - Kada padne prvi sneg, se na neki nacin stigne do toga da munze_konza1997 pise "Siptari, sve cu vas poklati!!!" ili recimo srbskokosovo998 komentarise "Jebеm vam majku ustasku, popalicu vas !! Kosovo je Srbija!!"

Rolling Eyes
нисам баш тај тип Wink Very Happy
_________________
srbija srbima
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Adresa Yahoo Messenger MSN Messenger
miloche
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 963
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Čet Mar 25, 2010 1:14 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

добар си момак, немој да те ложе,
ти радиш из идеала а они горе за чвршћу монету. па наша је целокупна десница продата још пре пада крајине. они кад бучу само још пара.
тај што су га убили вероватно није радио за озну. Запитај се како су ови сада још живи?
_________________
http://www.jeriningrad.org.rs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Čet Mar 25, 2010 1:50 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ako zelis nesto konrektno a korisno da odradis u duhu "Arbeit macht frei", pozovi par drugara i dodjite u subotu na tvrdjavu da pomognete malo.

P.S. Ne dozvoli da neko zloupotrebi tvoju iskrenu mladalacku ljubav prema zemlji. Moras biti svestan cinjenice da bezazlenim grafitima mozes da zaglavis zatvor....
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Čet Mar 25, 2010 2:13 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Видим да вам је Милшевићева Радио Телевизија Србије прописно испрала мозак па се са вама једноставно не вреди расправљати, у вама је и превелика доза фашизма и нацизма... У сваком случају ако неког не волиш не значи да га мораш мрзети, ја се залажем за слободу говора и мисли, ако неко нешто жели да ради, нека ради, ако му се то свиђа само да се то што он ради не меша у мој живот. ЛГБТ популација коју многи желе да истребе је реалност, не само код нас него у целом свету, слажем се са чињеницом да то није нормално, слажем се да како што код магнета постоји + и - тако и у људском роду постоји мушко и женско то је не спориво. Али не можемо да убијемо неког јер је другачији, можда баш тај припадник ЛГБТ може да допринесе развоју медицине, електронике, машинства и слично, не значи ако му је другачије сексуално опредељење да је он глуп или неинтелигентан. Да поновим поново, као што сам и горе написао, свако има права да ради шта год жели само ако се то што ради не меша у мој живот. Тиме сам још хтео да кажем да се противим Геј парадама и сличним манифестацијама тог типа јер апсолутно не видим сврху у њима, ради шта год желиш, то је твој избор, зашто то ја морам да знам?

Што се Рома тиче, ја их не готивим превише, једноставно их не мрзим, они су наша реланост, ту су, немамо где. Ја са једне стране много завидим Ромима, прљави су, живе нехигијеснки,куће су готове да им се сруше, једва имају пара да се прехране (да ме неко не схвати погрешно има много изузетака али ја говорим уопштено), али свака ромска породица има по 4-5 детета, без обзира на сву ту јад и беду они се множе, повећава им се број, и ако их многи дискриминишу и нападају, убијају, они имају позитиван природни прираштај, а где смо ми? На дну, на самом дну. Курчимо се нешто, оћемо да исправљамо криве Дрине, да убијамо, да ослобађамо Србију од непостојећег непријатеља а наша нација се полако али сигурно гаси, јер ми Срби смо сиромашани, само кукамо, нико да се се мало тргне да запне да повуче, нико. Главни разлог што смо изгубили Космет је баш то, негативан природни прираштај, а после кукамо нешто, неби ме чудило да до 2050. Роми буду већинско становништво у Србији.

@Rumenige - Ако си се ти некад неком увлачио у буљу не значи да ја то радим ја моје мишљење слободно износим, а странку у којој сам нисам изабрао по томе да ли је јака или слаба него што се њен план и програм поклапао са мојом идеологијом, на радно место на које сам био није ме довела странка, већ сам сам јурио и копао да дођем до посла, мучио се али сам дошао, нажалост сад опет не радим али надам се да ћу у скори време наћи посао, али опет не преко странке, већ својим злагањем и трудом....
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Čet Mar 25, 2010 2:29 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pocecu i ja post sa vidim Wink...
Vidim da nisi provalio da je Milosevic vec deset godina odsutan sa svih televizija Wink Postojanje gay orijentisanih ljudi niko ne osporava, kao sto ne osporava ni postojanje pedofila, silovatelja baba i ostalih "grupacija". Niko ne osporava postojanje ali cu prvi osporiti njihovo javno paradiranje kroz najprometnije ulice srpskih gradova! "Cega se pametan stidi tim se budala ponosi......."

"Sloboda govora" je ok ali nikako ne moze biti potpuna. Ne znam da li si gledao "narodnog heroja" generala Kapicica na B92 i sta je sve izgovorio opusteno pred srpskim auditorijumom. Ako je ono sloboda govora o kojoj pricas....ne znam sta da ti kazem. Da li postoji ta sloboda u Americi? Rusiji? Kini? To su najrazvijenije zemlje...valjda se na njih treba ugledati a ne na tzv. Bosnu i Hercegovinu jbt.
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Čet Mar 25, 2010 2:31 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

miloche ::
поштен свет у ово време спава, румениге.
Само су нам цигани и педери вишак. Кад њих склонимо, процветаћемо, само нам они сметају. не будите смешни. швабе су ишле на богате јевреје (срачунато германски), а ми ћемо да се овајдимо од рома


Швабе су тада биле јединствене за разлику од нас. Друга ствар, код њих није било толико полтрона колико их данас у Србији има. Наш човек продаје дупе за јефтини положај.
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Čet Mar 25, 2010 6:55 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jerinenstadt ::
Pocecu i ja post sa vidim Wink...
Vidim da nisi provalio da je Milosevic vec deset godina odsutan sa svih televizija Wink Postojanje gay orijentisanih ljudi niko ne osporava, kao sto ne osporava ni postojanje pedofila, silovatelja baba i ostalih "grupacija". Niko ne osporava postojanje ali cu prvi osporiti njihovo javno paradiranje kroz najprometnije ulice srpskih gradova! "Cega se pametan stidi tim se budala ponosi......."

"Sloboda govora" je ok ali nikako ne moze biti potpuna. Ne znam da li si gledao "narodnog heroja" generala Kapicica na B92 i sta je sve izgovorio opusteno pred srpskim auditorijumom. Ako je ono sloboda govora o kojoj pricas....ne znam sta da ti kazem. Da li postoji ta sloboda u Americi? Rusiji? Kini? To su najrazvijenije zemlje...valjda se na njih treba ugledati a ne na tzv. Bosnu i Hercegovinu jbt.


O slobodi govora u drugim zemljama mogu da pricam tek kada odem u neku od narazvijenih zemalja, za sada sve sto znam o tome video sam u filmovima, koji su daleko od istine ko Abanija od svetske dominacije Smile. U svakom slucaju, nebih stavljao u isti kos silovatelje, pedofile i LGBT populaciju jer to jednostavno nije isto, ne kazem da je prirodno biti Gej, Lezbo, Bi ili Trans ali ne moze se to porediti sa silovateljima, pedofilima ili nekim slicnim nastranostima. Onaj koji na primer koji je po opredeljenu Gej, on nikog ne napada, ne zlostavlja (sigurno da ima i takvih ali ja pricam o "normalnim" Gej ljudima) on trazi svog partnera i kada ga nadje sa njim zapocinje vezu. S toga ne mozemo napasnike porediti sa LGBT populacijom, to jednostavno nije isto, ponovicu ponovo da ne tvrdim da je prirodno biti Gej, Lezbo, Bi ili Trans ali oni su nasa realnost i realnost celog sveta. Takodje cu ponoviti da se ostro protivim paradiranjima, jer mislim da za tim jednostavno nema potrebe, samnom se slazu i Moskovske vlasti Cool
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
SrbinZaSrbina
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 23 Mar 2010
Poruke: 59
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Čet Mar 25, 2010 7:44 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Отачаствени покрет Образ не зависи ни од једне службе и сваки припадник и активиста је честит !!
_________________
srbija srbima
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Adresa Yahoo Messenger MSN Messenger
SrbinZaSrbina
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 23 Mar 2010
Poruke: 59
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Čet Mar 25, 2010 7:49 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ОБРАЗ ЈЕ МОЈ ЖИВОТНИ ПУТ , Младен Обрадовић генерални секретар покрета после небојшине смрти није хтео себе да прогласи вођом како би остао чист и да му нико ништа не набацује !
МОЛИМ ВАС ДА ПОГЛЕДАТЕ СЛЕДЕЋЕ ВИДЕО КЛИПОВЕ НАШЕГ ПОКОЈНОГ ОСНИВАЧА :
http://www.youtube.com/watch?v=GdKJBislnjw[/url]
онда идите на следеће делове 2 , 3 .... итд
http://www.youtube.com/watch?v=aBbJ4nJwzKw[/url] а ево још једног доброг видеа од младена обрадовића !
ОБРАЗ и СРБСКИ НАРОДНИ ПОКРЕТ ЗБОР су начистије организације у србији ! [/url][/url]
_________________
srbija srbima
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Adresa Yahoo Messenger MSN Messenger
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Čet Mar 25, 2010 7:51 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jerinenstadt ::
Ne dozvoli da neko zloupotrebi tvoju iskrenu mladalacku ljubav prema zemlji, pozovi par drugara i dodjite u subotu na tvrdjavu da pomognete malo.


A mogao si i ovako da napiŔeŔ.. Laughing

skiner_x ::
ali ja pricam o "normalnim" Gej ljudima


Haha... Zar je, u tom slucaju, nemoguce da postoje i normalni pedofili ?
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Čet Mar 25, 2010 7:53 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

SrbinZaSrbina ::
Отачаствени покрет Образ не зависи ни од једне службе и сваки припадник и активиста је честит !!


Jel` razumeÅ” Jerinenstadte ? Laughing
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
SrbinZaSrbina
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 23 Mar 2010
Poruke: 59
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Čet Mar 25, 2010 8:02 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

batina shane91 на шта циљаш ?отворено ми реци ?
_________________
srbija srbima
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Adresa Yahoo Messenger MSN Messenger
SrbinZaSrbina
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 23 Mar 2010
Poruke: 59
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Čet Mar 25, 2010 8:05 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

УДРУЖЕЊУ ЈЕРИНИН ГРАД
у суботу у колико сати и где да се нађемо па ћемо поћи на тврђаву да радимо !
АЛИ АКО УСПЕМ ДА СЕ ОРГАНИЗУЈЕМ ДО ТАДА !
_________________
srbija srbima
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Adresa Yahoo Messenger MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Politika Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sledeci
Strana 18 od 21

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group