Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Èesto Postavljana PitanjaFAQ - Èesto Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista èlanovaLista èlanova   Korisnièke grupeKorisnièke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

parkiranje
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Problemi i Predlozi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeæu temu  
Autor Poruka
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Uto Mar 23, 2010 6:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Verovatno ti nije poznato da vozila opštine imaju besplatan parking u celom gradu jer je opština vlasnik prvo direkcije, a u sklopu direkcije i parking servisa, dakle blamirao se samo onaj koji okacio onu kaznu, kao sto si i sam rekao kakva je logika da placaju sami sebi...
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Uto Mar 23, 2010 11:28 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nisam znao, al' am pretpostavljao. A i Komandant Mrak je objasnio da je kaznu na opštinsko vozilo preneo sa svog vozila šaljivi kažnjenik.
_________________
Komandant Mrak je zaštitnik Trstenièana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromašnima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
perra
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 03 Mar 2008
Poruke: 153

PorukaPoslao: Sre Mar 24, 2010 1:08 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Cuo sam da je juce neko izboo nozem nekog od naplacivaca parkinga, koliko je to istina?
_________________
..na ove ulice, davno je pao mrak,
ovo je Trstenik, vama poznat kao tamni grad,
Odavde bas svi, beze daleko,
pa ko zadnji ode, slobodno nek' ugasi svetlo...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Sre Mar 24, 2010 5:24 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ja nisam, ali za u buduæe ne garantujem. Mada, pre bih udario na nekog glavešinu. Šalim se, èuo sam i ja.
_________________
Komandant Mrak je zaštitnik Trstenièana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromašnima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Sre Mar 24, 2010 10:44 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ja bi da se prvo prosiri ono odeljenje za unesrecene od vasih napada!
To je bre napad na vlast ,na drzavu , na radnog coveka koji posteno zaradjuje koricu 'leba.PuStite ljude neka rade, i'te pesice.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sre Mar 24, 2010 11:15 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jos ce mnogo vode Moravom proteci dok ce se Srbi civilizovati...
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Sre Mar 24, 2010 11:33 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Evo jednog konstruktivnog predloga. Želim da kupim parkirno mesto ispred svoje zgrade po tržišnoj ceni. To je otprilike 5 kvadratnih metara. Ako se uzme realna vrednost zemljišta u gradu od max. 3000 EUR po aru tj. 30EUR po kvadratnom metru, spreman sam da izdvojim 150 EUR za otkup svog parkirnog mesta. Zauvek. Šta ostali misle o ovom predlogu?
_________________
Komandant Mrak je zaštitnik Trstenièana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromašnima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sre Mar 24, 2010 11:44 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ja predlazem da prodas automobil i kupis biciklu i nikad vise neces imati problema sa placanjem parkiranja, ako ti je to toliko veliki trosak za kucni budzet...
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Èet Mar 25, 2010 12:06 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Naravno da mi 900din nije problem, toliko ostavim bakšiša po kafanama, stvar je u tome zbog èega i kome ih dajem.
_________________
Komandant Mrak je zaštitnik Trstenièana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromašnima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Èet Mar 25, 2010 12:20 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Svom gradu... Ulazes u svoj grad... A ako mislis da taj novac neko stavlja u svoj privatni dzep i ako imas dokaze, lepo prijavi, ko god je kriv treba da odgovara na sudu, prazne price i neargumentovani napadi ne vode nigde. U svakom slucaju pojam naplate parkiranja je poznat u celoj evropi, secam se da sam sa jednim Grkom pricao o naplati parkiranja u Solunu. Kod njih postoje isto vise nacina za placanje parkinga kao i kod nas, u slucaju da kontrolor prodje pored tvog automobila i uoci da parking nije placen nakon 15 minuta pise kaznu koju naravno kaci za brisac i skida tablice sa automobila, tako da je jedini nacin, da izadjes iz Grcke ili u opste da se ukljucus u saobracaj, da platis kaznu, pa se ti opet razmisli da li ti je pametno da platis parking ili kaznu, kod njih kazne nisu bas male.
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Èet Mar 25, 2010 12:26 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Skorojevic! 9 evra baksis.... konobaru dati hm? Konobarica bi te tuzila za sexualno uznemiravanje na radnom mestu i nepristojnu ponudu.
Zamisli da si kupio kredu i sundjer za skolu gde ti idu deca ? Pomocna ucila , dobrovoljni prilog za ljude u narodnim kuhinjama kojih ima 200 u TS? Ti se hvalis kako ti pijanom ispadale pare iz maramice..


Poslednji izmenio Dejan_Ig dana Èet Mar 25, 2010 12:27 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Èet Mar 25, 2010 12:26 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sve što si napisao je taèno, ali se odnosi na centar Soluna i glavne ulice. Nigde, ali nigde u Solunu ne naplaæuju parking unutar blokova zgrada. A i sam grad je prepun podzemnih garaža, garaža na više nivoa, privatnih parkinga. Ljudi su nešto uložili i oèekuju zaradu. A šta su naši uložili?
Svoj grad decenijama pomažemo kroz poreze, doprinose, samodoprinose... i ne vidim da je bilo koja vlast taj novac investirala u nešto zaista korisno. Neka mi neko kaže šta je u Trsteniku kapitalno uraðeno u poslednjih dvadeset godina na opštu korist.
_________________
Komandant Mrak je zaštitnik Trstenièana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromašnima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Èet Mar 25, 2010 12:33 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Slazem se sa tim da je prevelika povrsina obuhvacena naplatom parkiranja i slazem se da postoje mesta gde se napacuje parking a da ta mesta nisu ni uredjena kao parking mesta, ali cinjenica je i da je budzet opstine tanak ko zilet i da se jedva sastavlja kraj sa krajem i da je moralo da se nesto uradi kako bi se koliko toliko skupile pare za uredjenje grada. Tacno je da svi placamo poreze i mnoge druge stvari, a gde te pare idu? Idu u Beograd, a kad se vrate to bude na kasicicu. Kapatialan projekat od javnog znacaja je sredjivanje vodovoda u Trsteniku koji je bio u toliko losem stanju da duze vremena voda nije mogla da se pije...
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Èet Mar 25, 2010 12:42 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Opštinska vlast je užas. To je gomila nesposobnjakoviæa koji u životu ni za sebe ništa nisu uradili a oèekujemo da brinu o zajednièkom interesu. Veæina njih nastoji da dobro iskoristi svoj mandat za liène potrebe i jebe im se i za Trstenik i za narod. Na primer, jedan od njih je pogodio posao sa firmom (majstorima) za sreðivanje unutar opštine (ne pitajuæi za cenu), a zatim su ti isti majstori komplet renovirali njegov stan. Gratis. Takvih je sluèajeva koliko hoæeš. E tako æe otiæi i pare od parking servisa, a mi æemo misliti da je sve legalno.
_________________
Komandant Mrak je zaštitnik Trstenièana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromašnima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
perra
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 03 Mar 2008
Poruke: 153

PorukaPoslao: Èet Mar 25, 2010 12:45 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Komandant Mrak ::
Evo jednog konstruktivnog predloga. Želim da kupim parkirno mesto ispred svoje zgrade po tržišnoj ceni. To je otprilike 5 kvadratnih metara. Ako se uzme realna vrednost zemljišta u gradu od max. 3000 EUR po aru tj. 30EUR po kvadratnom metru, spreman sam da izdvojim 150 EUR za otkup svog parkirnog mesta. Zauvek. Šta ostali misle o ovom predlogu?


JA SE SLAZEM!!! Exclamation

skiner_x ::
Slazem se sa tim da je prevelika povrsina obuhvacena naplatom parkiranja i slazem se da postoje mesta gde se napacuje parking a da ta mesta nisu ni uredjena kao parking mesta, ali cinjenica je i da je budzet opstine tanak ko zilet i da se jedva sastavlja kraj sa krajem i da je moralo da se nesto uradi kako bi se koliko toliko skupile pare za uredjenje grada.


Ali grad nece da se sredi od tih para, te pare ce da odu u nepoznatom pravcu!
_________________
..na ove ulice, davno je pao mrak,
ovo je Trstenik, vama poznat kao tamni grad,
Odavde bas svi, beze daleko,
pa ko zadnji ode, slobodno nek' ugasi svetlo...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Problemi i Predlozi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Sledeci
Strana 16 od 19

 
Skoèi na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group