Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Stoka u svakom smislu te reci!!!
Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Problemi i Predlozi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  

Da li za ovakve osobe uvesti dozivotnu kaznu zatvora ili smrtnu kaznu?
DA
82%
 82%  [ 19 ]
NE
17%
 17%  [ 4 ]
Ukupno Glasova : 23

Autor Poruka
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Sre Feb 21, 2007 8:28 pm    Naslov: Stoka u svakom smislu te reci!!! Odgovoriti sa citatom

Danas je na otpadu blizu Svilajnca nadjeno zadavljeno novorodjence, sumlja se na neku osobu iz Svilajnca koja nije imala dovoljno finansija da izdrzava dete (stoka, zasto ga je onda radjala). Posle afere prodaje dece u Jagodini i u blizini Jagodine i svima poznate zamene dece i proglasavanje zivih beba mrtvim od strane nekih majmuncina od doktora u Krusevackom porodilistu sad i ovo! Kad ce ovome da dodje kraj? Pa to su samo male bebice koje predstavljaju jedan nov zivot, kako ovo spreciti?
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
pacovdlak
Komesar
Komesar


Pridružio: 26 Sep 2006
Poruke: 1691
Lokacija: Bresno Polje

PorukaPoslao: Pet Feb 23, 2007 8:30 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

U principu da.
Ali ne zaboravi da ista ta osoba mozda ima i neki poremecaj, pa je treba leciti. I ne zaboravi, abortus moze da se tretira kao ubistvo.
Ja podrzavam abortuse, jer postoje ljudi sa hiljadu problema. U tom trenutku beba ne bi bila dobra ideja.
Ali ovo cedomorstvo, to zasluzuje kaznu.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Pet Feb 23, 2007 3:32 pm    Naslov: Re: Stoka u svakom smislu te reci!!! Odgovoriti sa citatom

casper ::
Danas je na otpadu blizu Svilajnca nadjeno zadavljeno novorodjence, sumlja se na neku osobu iz Svilajnca koja nije imala dovoljno finansija da izdrzava dete (stoka, zasto ga je onda radjala). Posle afere prodaje dece u Jagodini i u blizini Jagodine i svima poznate zamene dece i proglasavanje zivih beba mrtvim od strane nekih majmuncina od doktora u Krusevackom porodilistu sad i ovo! Kad ce ovome da dodje kraj? Pa to su samo male bebice koje predstavljaju jedan nov zivot, kako ovo spreciti?


Svi ti zasluzuju smrtnu kaznu, bas zbog ovakvih slucajeva se i protivim tome sto je u ustavu smrtna kazna ukinuta. Ko zna kakvih problema ti ljudi imaju i sta im se sve u zivotu desavalo ali ipak nista od toga ne moze biti razlog za ubistvo deteta, ima i drugih resenja, ima domovi za decu bez roditeljskog staranja itd. Ja se takodje zalazem za zakonsku zabranu abortusa jer smatram da je i to ubistvo, razumem ovo sto je pacov rekao ali ti parovi treba da razmisljaju o tome pre ulaska u krevet a ne posle (jednom sam se opekao i nikad vise).
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaèa Politike

PorukaPoslao: Pet Feb 23, 2007 5:00 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ako je abortus ubistvo, onda je drkanje genocid.
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Pet Feb 23, 2007 7:15 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

To je sranje nevidjeno. Svakog od cedomoraca treba muciti do smrti.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Pet Feb 23, 2007 10:10 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Innuendo ::
Ako je abortus ubistvo, onda je drkanje genocid.


Pa nije jer se sperma ponovo stvara i to istog sastava kao i ona koja je izbacena ejakuacijom, a fetus ako unistis gotovo je, takav isti se nece nikada vise stvoriti a samim tim ni takvo dete koje je trebalo da se formira od tog fetusa.
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Innuendo
Prepodobni
Prepodobni


Pridružio: 17 Jun 2006
Poruke: 3958
Lokacija: Ul. osnivaèa Politike

PorukaPoslao: Pet Feb 23, 2007 10:23 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

U redu je, salio sam se samo.
_________________
Uprava napolje!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
pacovdlak
Komesar
Komesar


Pridružio: 26 Sep 2006
Poruke: 1691
Lokacija: Bresno Polje

PorukaPoslao: Sub Feb 24, 2007 7:35 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ej bre! NEma sale sa bresnopoljcima! batina

Salim se. A jedno pitanje? Da li fetus smatrate za licnost? Ili to zaista nije covek do rodjenja?
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sub Feb 24, 2007 7:49 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

pacovdlak ::
Ej bre! NEma sale sa bresnopoljcima! batina

Salim se. A jedno pitanje? Da li fetus smatrate za licnost? Ili to zaista nije covek do rodjenja?


Iz fetusa postaje covek, abortusom sprecavas da se jedan fetus transformise u zivo bice to je jednako ubistvu
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
pacovdlak
Komesar
Komesar


Pridružio: 26 Sep 2006
Poruke: 1691
Lokacija: Bresno Polje

PorukaPoslao: Ned Feb 25, 2007 5:01 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Znaci ti si protiv abortusa. A sta kada je fetus sa nekom gresnkom, ako je naruseno zdravlje zene koja ga nosi, ako brak izmedju tih ljudi koje stvore dete nije moguc, iz hiljadu razloga?
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Ned Feb 25, 2007 7:21 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

pacovdlak ::
Znaci ti si protiv abortusa. A sta kada je fetus sa nekom gresnkom, ako je naruseno zdravlje zene koja ga nosi, ako brak izmedju tih ljudi koje stvore dete nije moguc, iz hiljadu razloga?


Prvo treba da misle pre nego sto stupe u seksualini odnos, a ako je kao sto ti kazes taj brak nemoguc smatram da zena treba da rodi dete koje nosi bez obzira na sve jer ne treba to dete da bude zrtva njenog pogresnog izbora ili vec nekih drugih razloga. A drugo u slucaju da je fetus stetan po zdravlje zene normalno je da ce da se zastiti zena koja je zivi stvor pre nego fetus koji se jos uvek nije formirao u ljudsko bice, a i da jeste zivot te zene je prioritetan. A jos i pre ako ta zena ima jos dece pre toga.
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
pacovdlak
Komesar
Komesar


Pridružio: 26 Sep 2006
Poruke: 1691
Lokacija: Bresno Polje

PorukaPoslao: Ned Feb 25, 2007 10:21 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hm, moram da cujem jos neko misljenje pa da te ugasim.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Pon Feb 26, 2007 5:37 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ajde da vidim i to...
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
YOle
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 05 Feb 2007
Poruke: 293
Lokacija: TS

PorukaPoslao: Pon Feb 26, 2007 5:53 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hmmm. Sto se tice smrtne kazne protiv sam. Po mom misljenju niko nema to pravo da okonca neciji zivot ma kakav taj zivot bio. sto se tice dozivotne robije nisam bas za klasican zatvor, vise za hospitalizaciju u odredjenoj mentalnoj ustanovi. Jer, budimo iskreni, normalan, psihicki zdrav, covek nece uraditi nesto ovako. Inace, novorodjencad postaju stvarno svesna i preuzimaju kontrolu nad svojim postupcima tek nekoliko meseci nakon rodjenja, dotad su sve njihove radnje refleksne i njihov mozak se tek razvija.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Yahoo Messenger MSN Messenger
hogar_strasni
TS pro
TS pro


Pridružio: 08 Apr 2007
Poruke: 5
Lokacija: Kod Z. shkole

PorukaPoslao: Ned Apr 08, 2007 6:04 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ma samo smrtna kazna,i to vesanjem u centru grada i da se pozovu svi gradjani pa da vide sta ceka onog koji tako nesto uradi.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Problemi i Predlozi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Strana 1 od 6

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group