Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Forum parlament - Reichstag ili Duma
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84, 85  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Politika
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  

Glasam za
LEVICU - za politicku i rasnu jednakost, za bolje radnicke klase i unistavanje rastuceg nacionalizma
41%
 41%  [ 22 ]
DESNICU - jer znam koji su mi koreni, znam cija je ovo zemlja, znam gde je Indija i Bliski istok, znam da je komunizam bolest i da ga treba iskoreniti
58%
 58%  [ 31 ]
Ukupno Glasova : 53

Autor Poruka
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pet Feb 26, 2010 10:58 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nisam znao gde da se uvalim sa ovim pitanjem pa ajd ovde nikom ne smeta.

Innuendo, da li jos uvek smatrate da je "Beogradski sindikat" omladina DSS-a ?
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Sub Feb 27, 2010 1:12 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ако је то изјавио, онда се слажем са њим.
Глуматање национализма и остале форе.
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Ciroza
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Okt 2005
Poruke: 832
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sub Feb 27, 2010 10:19 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jerinenstadt ::
A prvi kinolog Srbije Laughing ?



vidi se da ne ume da se ponasa, neuspesno se namece...

taj duvar se ne zvalji nego se po njega cmizdri. (verovatno mu se svi smeju iza kadra)
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pon Mar 01, 2010 7:30 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Rumenige ::
Ако је то изјавио, онда се слажем са њим.


Koliko znas pesama gde su prozivali Kostunicu? Evo ja bas i ne slusam to ali mogu da ti navedem tri pojanja iz cuga.
Politika vam mozak isprala.....
_________________
http://jeriningrad.org.rs/


Poslednji izmenio Jerinenstadt dana Pon Mar 01, 2010 8:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pon Mar 01, 2010 8:04 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

"Kostun je posten daj da glasamo za njega,
nema veze sto nas vraca u najgora vremena.
Demagogija za mase umesto ideja,
upotreba Kosova zbog izbornih poena"
* * *
"U skupstinskoj kafani mrtav pijan Shami"

* * *
"I pitam se zasto nam je Predsednik mutav"
* * *
"Ako je Jocic za ministra, ja sam za nerede"
* * *
"Hop cup poskocicu a ti neces Jocicu"

P.S. Yeb`o vas DSS ali drago mi je sto ste vas dvojica pronasli zajednicki jezik Laughing
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Pon Mar 01, 2010 10:01 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Нећемо сад о заједничким језицима. Very Happy

Јеб'о стихове и та срања...битно је да они размиљају као салонски четници. Па, ти сад види ко глуми салонске четнике...знаш. Very Happy
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pon Mar 01, 2010 10:11 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Rumenige ::
Нећемо сад о заједничким језицима. Very Happy

Јеб'о стихове и та срања...
ко глуми салонске четнике...знаш. Very Happy


Pa ljudi se bave rimama brate Laughing Da su bacaci kladiva, divio im bi se za sportske uspehe.....Shkabo je tata svog zanata.
Ko glumi? Ako mislis na brata Jerinenstadta ja na forumu pisem uglavnom ono sto sam odradio na terenu a nije mi frka da iznesem ni vidjenje dnevno-politickih desavanja.
Ponavljam da me raduje to sto se slazes sa zvanicnim stavovima LDP-a Laughing Da te podsetim da je i Ceda bio desnicar u studentskim danima Cool
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Pon Mar 01, 2010 11:04 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Гледај га што се пронашао. Very Happy
Нисам мислио на тебе, већ на господу из ДСС-а.
...а што се тиче ставова из омладинских дана, ја своје ставове нисам променио ни за педаљ, за разлику од тебе који си политички сазрео и одабрао да маршираш мало уз власт, а мало уз опозицију. Very Happy
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pon Mar 01, 2010 12:23 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Rumenige ::

...а што се тиче ставова из омладинских дана, ја своје ставове нисам променио ни за педаљ, за разлику од тебе који си политички сазрео и одабрао да маршираш мало уз власт, а мало уз опозицију. Very Happy


Sve je to oblanda kolega Laughing
Zanimaju me samo lokalne teme tj. lokalna politika. U ovoj opstini zivim i u njoj i radim i jako mi je bitno kako ce se stvari odvijati u buducnosti. Na glavu su mi se popela kenjkanja kako ovo, ne valjda, ono ne valja....."Dosao je dan, kada sam sam, krenuo putem beznadja....."pesmu si cuo verovatno Razz
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Pon Mar 01, 2010 12:48 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Чуо сам песму, наравно. Не бих волео да кренеш путем којим су кренули аутори исте. Wink

Јебеш локал..он и постоји да би ови из врха могли да манипулишу људима. Даш му кило шећера у коцке и кило меда и продаће и рођену мајку ако затреба. Све се своди на то и тако ће бити увек.
Биће ми драго ако промениш нешто у Трстенику, а да то урадиш без савеза са црним ђаволом.
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pon Mar 01, 2010 2:09 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Rumenige ::
Чуо сам песму, наравно. Не бих волео да кренеш путем којим су кренули аутори исте. Wink

Биће ми драго ако промениш нешто у Трстенику, а да то урадиш без савеза са црним ђаволом.


Nervira me broj tzv. koalicionih partnera, narocito na republickom nivou. Sto ljudi, sto uslova i zahteva.....Cenim da bi najavljena vlada Tadic-Nikolic bila dobra(ili makar daleko blja od ove). Dve stranke i kraj! Ovako su matematicka klackalica Palma, Madjari i ovi talibani dole...

U Trsteniku je drugi problem i sto vise vreme odmice sve je ocigledniji. Isti ljudi i rotiranje u krug. Dobio par odbornika a po koalicionom sporazumu citavu firmu. Obraz kao djon tako da ne bi odbio ni mesto Patrijarha. Zamisli sad kad bi ja dobio mesto direktora "Energetike" recimo. Pa ja ne znam ni da li je mazut u cvrstom, tecnom ili gasovitom stanju yebote! Kako mogu to da prihvatim?Ali ne.....Prosecan TS politicar "ce se navici". Ako je znao da bude direktor televizije, Komstana i jos jace, ako je bio poslanik...pa sta njemu moze da se desi u npr. "Energetici". Po koalicionom sporazumu niko ne sme da ga pogleda bezobrazno jer moze da padne "vlada", sto nikom ne odgovara. I u krug, i u krug do sudnjeg dana.....Dok neko ne popizdi i formira NVO koja kao grupa gradjana moze da preuzme vlast i pocisti te vecne politicke figure i fosile ovog drustva.
Koalicija dve stranke je idealna stvar. Tri plafon....sve ostalo nije funkcionalno. I sto vise mladih ljudi 25-40 godina.
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Uto Mar 02, 2010 12:20 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jerinenstadt ::
Rumenige ::
Чуо сам песму, наравно. Не бих волео да кренеш путем којим су кренули аутори исте. Wink

Биће ми драго ако промениш нешто у Трстенику, а да то урадиш без савеза са црним ђаволом.


Nervira me broj tzv. koalicionih partnera, narocito na republickom nivou. Sto ljudi, sto uslova i zahteva.....Cenim da bi najavljena vlada Tadic-Nikolic bila dobra(ili makar daleko blja od ove). Dve stranke i kraj! Ovako su matematicka klackalica Palma, Madjari i ovi talibani dole...

U Trsteniku je drugi problem i sto vise vreme odmice sve je ocigledniji. Isti ljudi i rotiranje u krug. Dobio par odbornika a po koalicionom sporazumu citavu firmu. Obraz kao djon tako da ne bi odbio ni mesto Patrijarha. Zamisli sad kad bi ja dobio mesto direktora "Energetike" recimo. Pa ja ne znam ni da li je mazut u cvrstom, tecnom ili gasovitom stanju yebote! Kako mogu to da prihvatim?Ali ne.....Prosecan TS politicar "ce se navici". Ako je znao da bude direktor televizije, Komstana i jos jace, ako je bio poslanik...pa sta njemu moze da se desi u npr. "Energetici". Po koalicionom sporazumu niko ne sme da ga pogleda bezobrazno jer moze da padne "vlada", sto nikom ne odgovara. I u krug, i u krug do sudnjeg dana.....Dok neko ne popizdi i formira NVO koja kao grupa gradjana moze da preuzme vlast i pocisti te vecne politicke figure i fosile ovog drustva.
Koalicija dve stranke je idealna stvar. Tri plafon....sve ostalo nije funkcionalno. I sto vise mladih ljudi 25-40 godina.


Sve Å”to sam od tvojih komentara zakaĆØio na drugim delovima foruma potpuno je suprotno od ovog Å”to si napisao. Ti si izgleda dvoglavi Arapin.
_________________
Komandant Mrak je zaÅ”titnik TrsteniĆØana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromaÅ”nima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Uto Mar 02, 2010 2:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Komandant Mrak ::

Sve Å”to sam od tvojih komentara zakaĆØio na drugim delovima foruma potpuno je suprotno od ovog Å”to si napisao. Ti si izgleda dvoglavi Arapin.


Ispravi me ako gresim. Forumi za to i sluze Wink Na drugim delovima najavljujem nase restauratorske aktivnosti, obracun sa idolopoklonstvom i slicno. Od onih sam koji ostaju u Trsteniku da zive tako da apsolutno podrzavam svaku akciju ciscenja gradskih struktura od likova koji se vuku tu jos iz vremena Milosa Obrenovica...Na moj prethodni post nemaju sta da prigovore ni demokrate, ni naprednjaci ni narodnjaci. To je jednostavno surova istina naseg malog mestasca. Direktor opste prakse....
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Uto Mar 02, 2010 3:04 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jerinenstadt ::


Ispravi me ako gresim. Forumi za to i sluze Wink Na drugim delovima najavljujem nase restauratorske aktivnosti, obracun sa idolopoklonstvom i slicno. Od onih sam koji ostaju u Trsteniku da zive tako da apsolutno podrzavam svaku akciju ciscenja gradskih struktura od likova koji se vuku tu jos iz vremena Milosa Obrenovica...Na moj prethodni post nemaju sta da prigovore ni demokrate, ni naprednjaci ni narodnjaci. To je jednostavno surova istina naseg malog mestasca. Direktor opste prakse....


UĆØinilo mi se u par navrata da si na strani onih koji ĆØine nepravilnosti u radu opÅ”tinskih organa i javnih preduzeƦa. Ma kakve nepravilnosti, kriminalne radnje. Nadam se da mi se samo uĆØinilo. Potrebno je Å”to viÅ”e ljudi koji Ʀe da shvate da zaÅ”titom tih belih medveda ĆØinimo sebi medveĆ°u uslugu. Za mnoge stvari narod treba sam da uzme stvari u svoje ruke, a najbolji primer je grupa graĆ°ana iz Negotina koja je uspela da razbije (verovatno samo na kratko) lanac dilera i pedofila.
_________________
Komandant Mrak je zaÅ”titnik TrsteniĆØana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromaÅ”nima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Uto Mar 02, 2010 3:17 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nisi ti dobro mene razumeo vidim ja. Ne govorim o parking servisu niti mi je paljba usmerena na konkretnu politicku strukturu. Muka mi je svega.....Ako bas zelis da cujes, nije ni to problem. Cime se recimo g-din Radovic bavio do sada? Poslanik, televizija, krastavci, predsednik opstine, mostovi, gasovodi.....Trebali da mu daju i kapitensku traku zenskog rukometnog kluba da zaokruzi celinu.
Sve stranke imaju kvalitetne pojedince. Cenim da je Predsednik razuman covek i najbolji pojedinac za tu funkciju, da Mijach radi svoj posao dobro, da Pejcic vodi "Sportski centar" kako treba, Cira profa i Dragana Logos iz DSS-a su ok likovi, Cakaranovic je germanski precizan sto me fascinira.....kazem ima tu izuzetno razumnih i spremnih ljudi.
Murija nam je ocajna, muzej niko ne zna gde se nalazi, zdravstvo u totalnom haosu, turisticka ne prepoznaje svoju sansu ali ni promil sto se tice naseg rada na obnovi tvrdjave. Ljude ne mozemo od silnog posla da nahvatamo da gostuju na televiziji 4 meseca(slovima cetiri meseca!)
Cenim da ovo iskoseno treba pocistiti....
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Politika Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84, 85  Sledeci
Strana 83 od 85

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group