Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Èesto Postavljana PitanjaFAQ - Èesto Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista èlanovaLista èlanova   Korisnièke grupeKorisnièke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Pitajte predsednika opstine
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 39, 40, 41  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Lokalna Uprava
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeæu temu  
Autor Poruka
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Ned Feb 14, 2010 10:57 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

sasha966 ::
Za promenu jedno novo pitanje!

Gradom kolaju prièe da æe se urednim neplatišama otpisati dugovi za grejanje kao u vreme pokojnog Velje Radivojeviæa 2000.godine!?

Predsednièe, da li je tako nešto moguæe danas? Na šta bismo lièili svi mi koji uredno plaæamo grejanje svih ovih godina!

Molim za komentar ili Vaše viðenje ove, nadam se, traè vesti.


Ништа чудно ако се то деси. Такве ствари се дешавају у целој Србији.
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Lepljiva
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 14 Maj 2007
Poruke: 1708

PorukaPoslao: Ned Feb 14, 2010 11:12 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

sasha966 ::
Za promenu jedno novo pitanje!

Gradom kolaju prièe da æe se urednim neplatišama otpisati dugovi za grejanje kao u vreme pokojnog Velje Radivojeviæa 2000.godine!?

Predsednièe, da li je tako nešto moguæe danas? Na šta bismo lièili svi mi koji uredno plaæamo grejanje svih ovih godina!

Molim za komentar ili Vaše viðenje ove, nadam se, traè vesti.


Vidi njega kako se nasekirao za Energetiku...dušebrižnik....zemljo otvori se..al' odma'.

Struènjak, aj šetaj molim te..da si nešto valjao ne bi te smenili na hitnoj sednici trstenièkog G17+ (molim da nam ne uvaljuješ prièu o ostavci, nismo mali).

A pre nego što odšetaš objasni nam šta si ti uradio po pitanju vraæanja duga Energetike dok si bio direktor iste? I nemoj da nam uvaljuješ prièu da taj dug nije postojao tada...msm nismo mali Smile

@Komandant Mark

Ako je istina ovo što kaže Rumeni..mislim da Trstenièani ne treba da budu izuzetak.
_________________
Govorim tiho i nosim oklagiju sa sobom.
"Dobar dan tetka Lepa"

-"Sine 'se nosish u pizdu materinu i ti i tvoje dobar dan"
Munje
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
sasha966
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 07 Dec 2008
Poruke: 200
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Ned Feb 14, 2010 11:35 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Tete Lepa, teta Lepa! Idolu moj!

Ovo je prvo bilo pitanje za Predsednika ali ajd sad.

Evo malo oko istorijata velikog duga!

Promena direktora u Energetici je nastupila 21.12.2004.god dok je sezona bila u toku i dok je postojao dug iz perioda osnivanja u visini od oko 50 miliona. U toku te sezone, koju sam ja nasledio do pola, jedan kotao je danju radio a noæu se krpio da bi naredni dan radio. Gubici vode preko 100 m3 dnevno, hladan start jer je voda tokom noæi ubaèena nova i nezagrejana i potrošnja mazuta veæa nego da je kotao ispravan, naravno. Tek krajem sezone 2004./2005. ulazi u rad remontovani kotao a ovaj se stavlja van funkcije gde je i dan danas.
Tokom 2005.godine dolazi do remontnih radova u Èajkinom naselju i u okolini zgrada K1 i K2 i do postavljanja dodatnih i ispravnih izmenjivaèa koji su preuzeti od Namenske gde su godinama èamili. Do poèetka sezone nije se uspelo da se isplati ne samo starih 50 veæ se i uveæali i sa novih 32 miliona iz gore pomenutih razloga. Zahvaljujuæi Verici Kalanoviæ dug je zamrznut do kraja juna 2006.godine sa obavezom da se iznaðe rešenje za njegovo plaæanje. Uz sva nastojanja Energetike i brojna pisma koja smo uputili i NIS-u a i tadašnjnoj Vladi na èelu sa Koštunicom nisu dala rešenje koje bi bilo održivo za Energetiku. U tom istom periodu u dve uzastopne sezone Energetika je imala rabat od NIS-a u visini od 14+18 miliona dinara na kolièinu povuèenog mazuta. Tih istih godina tekuæe sezone su bile isplaæivane u avgustu i julu mesecu. Zaboravio sam da kažem da je sezona 2003./2004. isplaæena tek krajem decembra 2004.godine.
Možda Vam sve ovo malo pomogne da razumete situaciju u Energetici. Posebno, teta Lepa.

Za ostalo-hvala teta Lepa na lepim reèima.
_________________
Kaži glasno!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Pon Feb 15, 2010 12:16 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Smrt neurednim platišama!

A ti Jovanoviæu, pokri se ušima (ima ih dovoljno za celu vugla). Imaj malo dostojanstva i shvati da nisi dostojan mesta direktora Energetike. To bi trebalo da bude ozbiljno preduzeæe. Smešno je kako si i došao na to mesto koje bi po svim pravilima trebalo da pripadne ili ekonomisti ili mašinskom inženjeru smer termotehnika.
Al kad bolje razmislim i ovaj Boris nije bolji. Njega postavlja SPS, tebe G17+, Stevu DS, Lepenca SPO.... a posle se pitamo zašto se mladi ne vraæaju ili beže iz Trstenika. Jebe se vama što Trstenik umire, glavno da vi zadovoljite glad svojih dupeta za foteljama.
_________________
Komandant Mrak je zaštitnik Trstenièana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromašnima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ciroza
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Okt 2005
Poruke: 832
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Pon Feb 15, 2010 12:22 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Koma n dante: pominjes neko dostojanstvo?

ne ulazim u sadrzaj ako vidim reci koje koristis i kako se nisko spustas sa vredjanjem.. i to samo na osnovu zadnjeg odgovora...

Ajde da vidimo to dostojanstvo na primeru, pa vredi pricati.

Stvarno ne ulazim u sadrzaj, ne znam ni ste desavalo zanjih dana pa se ne mesam (za sada)
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Pon Feb 15, 2010 3:45 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ciroza ::
Koma n dante: pominjes neko dostojanstvo?

ne ulazim u sadrzaj ako vidim reci koje koristis i kako se nisko spustas sa vredjanjem.. i to samo na osnovu zadnjeg odgovora...

Ajde da vidimo to dostojanstvo na primeru, pa vredi pricati.

Stvarno ne ulazim u sadrzaj, ne znam ni ste desavalo zanjih dana pa se ne mesam (za sada)


Jeste, preterao sam malo sa par izraza, ali ne mogu da ga razumem. Dok je on bio direktor cvetale su ruže, a sad propast. Jedno je sigurno: grejanje nije dobro. Bolje bi im bilo da porade na kvalitetu istog, kao i na naplati a ne da podižu cene onima koji redovno plaæaju.
_________________
Komandant Mrak je zaštitnik Trstenièana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromašnima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
sasha966
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 07 Dec 2008
Poruke: 200
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Pon Feb 15, 2010 7:43 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Komandant Mrak ::
Smrt neurednim platišama!

A ti Jovanoviæu, pokri se ušima (ima ih dovoljno za celu vugla). Imaj malo dostojanstva i shvati da nisi dostojan mesta direktora Energetike. To bi trebalo da bude ozbiljno preduzeæe. Smešno je kako si i došao na to mesto koje bi po svim pravilima trebalo da pripadne ili ekonomisti ili mašinskom inženjeru smer termotehnika.
Al kad bolje razmislim i ovaj Boris nije bolji. Njega postavlja SPS, tebe G17+, Stevu DS, Lepenca SPO.... a posle se pitamo zašto se mladi ne vraæaju ili beže iz Trstenika. Jebe se vama što Trstenik umire, glavno da vi zadovoljite glad svojih dupeta za foteljama.


G-dine Mraku,

da li Vi imate veliki nos ili veliko dupe ili ...

Da bi neko vodio preduzeæe ne mora pod obavezno da bude najbolji inženjer i da najbolje zna teoriju veæ da se kao direktor odlièno snalizi u praksi sa problemima koje ima iz mnogih oblasti. To definitivno ne mora da bude ni ekonomista ali je dobro da se snalazi u svim sferama rada preduzeæa. Koliko sam ja u tome uspeo znaju i moji saradnici ali i korisnici sa kojima se viðam i dan danas.

Znaš li; Mraku, ko su bili prethodni direktori Energetike i kako su oni dolazili na to mesto? Ako znaš onda je smešan tvoj komentar. Uostalom, ako ti mene oslovljavaš sa Jovanoviæu što se lepo ne predstaviš pa da svi znamo sa kom imamo posla. Ovako-Komandant Mrak!

Možda imaš želju da tebe neko predloži za to mesto pa da nam svima pokažeš kako se to radi! Dosta mi je kritièara koji znaju gde je problem ali ne znaju kako da ga reše. Ja sam u Energetici neke probleme rešio. Naravno, ne sve ali neke da. A ti, šta si ti uradio? I gde?

Da vas sve još jednom podsetim, pitanje je bilo za predsednika opštine jer je ovo njegov deo foruma. Predsednièe, može li odgovor ili komentar na postavljeno pitanje?
_________________
Kaži glasno!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Komadant Mark
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 26 Nov 2008
Poruke: 84

PorukaPoslao: Pon Feb 15, 2010 7:58 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nema govora o nikakvom otpisu dugova, ni za jednu od komunalnih usluga. Naprotiv, oèekujemo da reforma pravosuða dovede do pojaèanog stepena izvršenja presuda. Energetika trenutno ima naplatu od 75 %, što je neodrživo malo. Posledice olako otpisanih potraživanja 1999. se još uvek oseæaju, tako da bi bilo suludo ponavljati iste greške, a da ne prièam o tome koliko bi to bila loša poruka veæini naših sugraðana, koji redovno plaæaju svoje obaveze.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
sasha966
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 07 Dec 2008
Poruke: 200
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Pon Feb 15, 2010 11:37 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hvala na odgovoru, predsednièe. Mislim da je to bilo ono što smo svi hteli da èujemo. Za ostalo, možda na nekom drugom mestu našeg foruma.
_________________
Kaži glasno!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Uto Feb 16, 2010 12:31 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

sasha966 ::
Komandant Mrak ::
Smrt neurednim platišama!

A ti Jovanoviæu, pokri se ušima (ima ih dovoljno za celu vugla). Imaj malo dostojanstva i shvati da nisi dostojan mesta direktora Energetike. To bi trebalo da bude ozbiljno preduzeæe. Smešno je kako si i došao na to mesto koje bi po svim pravilima trebalo da pripadne ili ekonomisti ili mašinskom inženjeru smer termotehnika.
Al kad bolje razmislim i ovaj Boris nije bolji. Njega postavlja SPS, tebe G17+, Stevu DS, Lepenca SPO.... a posle se pitamo zašto se mladi ne vraæaju ili beže iz Trstenika. Jebe se vama što Trstenik umire, glavno da vi zadovoljite glad svojih dupeta za foteljama.


G-dine Mraku,

da li Vi imate veliki nos ili veliko dupe ili ...

Da bi neko vodio preduzeæe ne mora pod obavezno da bude najbolji inženjer i da najbolje zna teoriju veæ da se kao direktor odlièno snalizi u praksi sa problemima koje ima iz mnogih oblasti. To definitivno ne mora da bude ni ekonomista ali je dobro da se snalazi u svim sferama rada preduzeæa. Koliko sam ja u tome uspeo znaju i moji saradnici ali i korisnici sa kojima se viðam i dan danas.

Znaš li; Mraku, ko su bili prethodni direktori Energetike i kako su oni dolazili na to mesto? Ako znaš onda je smešan tvoj komentar. Uostalom, ako ti mene oslovljavaš sa Jovanoviæu što se lepo ne predstaviš pa da svi znamo sa kom imamo posla. Ovako-Komandant Mrak!

Možda imaš želju da tebe neko predloži za to mesto pa da nam svima pokažeš kako se to radi! Dosta mi je kritièara koji znaju gde je problem ali ne znaju kako da ga reše. Ja sam u Energetici neke probleme rešio. Naravno, ne sve ali neke da. A ti, šta si ti uradio? I gde?

Da vas sve još jednom podsetim, pitanje je bilo za predsednika opštine jer je ovo njegov deo foruma. Predsednièe, može li odgovor ili komentar na postavljeno pitanje?


Mnogopoštovani g-dine 966, da krenemo po redu:

Veliki mi je ....., pretpostavljam da si sa tri taèke mislio na to.


Problem i jeste tokom svih ovih godina što su direktori postavljani na taj naèin koji ti sugerišeš kao jedini ispravan. Pogledaj sve oglase za zaposlenje privatnih firmi, pa æeš shvatiti kako uspešni traže prave ljude za odgovorna mesta. Ako neko misli da je iskustvo u obavljanju posla predsednika Sindikata "Koèna tehnika" dovoljna preporuka da se postane direktor jednog tako odgovornog JP onda se grdno vara. Da si radio kako treba, niko te ne bi dirao i mogao bi da direktoruješ doživotno.

Nemam pretenzije za rad ni u jednom državnom preduzeæu. Opredelio sam se za samostalni rad i svoju energiju koristim za rešavanje problema u kojima sam struèan i nadležan, a drugima ostavljam da rešavaju probleme u resorima gde su postavljeni. Ukoliko smatram da to ne rade kako treba, a na neki naèin me dotièe njihov rad, reæi æu to. Na to imam prava jer uredno izmirujem svoje dažbine i oèekujem da mi se pruži zadovoljavajuæa usluga za plaæeni novac.

A što se imena tièe, možeš me zvati i lonèe... Na forumima svako ima pravo na svoj nickname, da kaže sve što misli na datu temu, kao i da ostane anoniman ako to želi.
_________________
Komandant Mrak je zaštitnik Trstenièana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromašnima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
zvoncica
Amazonka
Amazonka


Pridružio: 18 Maj 2006
Poruke: 1393

PorukaPoslao: Uto Feb 16, 2010 4:21 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

...
_________________
Alisa vise ne glasa ovde...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ciroza
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Okt 2005
Poruke: 832
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Uto Feb 16, 2010 6:32 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

De si zvono cica!

Anonimnost je ok ako sudiš fudbalsku 'takmicu opštinske lige, pa cak i uže, a za razgovor de se svako predstavlja, kurtoazija nalaže... mislim, jel tako?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Komandant Mrak
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 10 Feb 2010
Poruke: 140

PorukaPoslao: Uto Feb 16, 2010 9:00 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ciroza ::
De si zvono cica!

Anonimnost je ok ako sudiš fudbalsku 'takmicu opštinske lige, pa cak i uže, a za razgovor de se svako predstavlja, kurtoazija nalaže... mislim, jel tako?


Tako je sine Dragane.
_________________
Komandant Mrak je zaštitnik Trstenièana od svih zlih sila. Njegovi prijatelji su Betmen, Mandrak i Fantom. Uzima od bogatih da bi dao siromašnima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
zvoncica
Amazonka
Amazonka


Pridružio: 18 Maj 2006
Poruke: 1393

PorukaPoslao: Sre Feb 17, 2010 12:39 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ciroza ::
De si zvono cica!

Anonimnost je ok ako sudiš fudbalsku 'takmicu opštinske lige, pa cak i uže, a za razgovor de se svako predstavlja, kurtoazija nalaže... mislim, jel tako?


Very Happy A tuj sam... Wink

Samo za Cirozu...!!!

http://www.youtube.com/watch?v=eG-2tom7mFo

...I NARAVNO...
http://www.youtube.com/watch?v=nbImaMM3qT4 Wink
_________________
Alisa vise ne glasa ovde...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Lepljiva
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 14 Maj 2007
Poruke: 1708

PorukaPoslao: Èet Feb 18, 2010 2:58 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

@sasha966

Au, ala si se uživeo...kao u stara dobra vremena Smile

Opusti se Sašo, nisam ti ja profesor na fakultetu da mi pišeš doktorsku disertaciju na temu Moj udeo u pokopavanju JP "Energetika".

Ovo je tema Komandanta Marka...ti si tvoju nesreæno izgubio..jbg...ne želim da se nastavjam više.
P.S. Pozdravi teta Vericu i kaži joj da nam više ne odlaže dugovanja...nekako nam ta njena odlaganja baš zapadnu.

@Komandant Mark(ovo je boldovano samo zato da ne dodje do zabune kome se obraæam)
Izvinjavam se za off-ovanje(hehehe..jel' se ovako kaže) po ko zna koji put na Vašoj temi...šta æu bilo je jaèe od mene..nadam se da æete imati razumevanja. Smile
_________________
Govorim tiho i nosim oklagiju sa sobom.
"Dobar dan tetka Lepa"

-"Sine 'se nosish u pizdu materinu i ti i tvoje dobar dan"
Munje
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Lokalna Uprava Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 39, 40, 41  Sledeci
Strana 31 od 41

 
Skoèi na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group