Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - esto Postavljana PitanjaFAQ - esto Postavljana Pitanja   TraiTrai   Lista lanovaLista lanova   Korisnike grupeKorisnike grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Pitajte predsednika opstine
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 39, 40, 41  Sledeci
 
Napii novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Lokalna Uprava
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeu temu  
Autor Poruka
Johny Bravo
TS pro
TS pro


Pridruio: 04 Jun 2009
Poruke: 9

PorukaPoslao: Pon Jun 08, 2009 8:55 am    Naslov: Napokon !!! Odgovoriti sa citatom

Dobar dan!
Reših i ja da nešto priupitam.
Svi bre pitate nešto izokola, niko ništa direktno - a cela èaršija veæ mesecima bruji o...
Da poènemo:
- Da rasèistimo, pitanja nisu samo za predsednika opštine, veæ za sve one koji se osete prozvanim ili imaju nešto da kažu (mada èisto sumnjam).
1. Kolike su plate èelnika naše skoro nerazvijene opštine, nisam siguran gde smo po razvijenosti, ali nismo daleko od zaèelja.
Da li je istina ono što piše na letku LDP-a, ako nije, šta je istina ???
2. Zašto je smenjen-dao ostavku vd direktor Komstana ?
3. Da li je isti kupio stan u KŠ, od èega i koliko ga je platio ?
4. Ko spada u famoznu èetvorku koja je podelila neku siæu (èaršija kaže 100.000,00 EU) maznutu od poslova èišæenja izvorišta ?
5. Koliko SO ima radnika, koliko novih, a koliko bi trebalo po propisima da ima, po glavi stanovnika ?
6. Koliko je zaposleno novih radnika u svim JP ?
Za sada ovoliko, ko voli nek izvoli - nek dopuni ovu listu ili neka objasni nešto sa nje.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
zvoncica
Amazonka
Amazonka


Pridruio: 18 Maj 2006
Poruke: 1393

PorukaPoslao: Pon Jun 08, 2009 9:36 am    Naslov: Re: Napokon !!! Odgovoriti sa citatom

Johny Bravo ::
Dobar dan!
Reših i ja da nešto priupitam.
Svi bre pitate nešto izokola, niko ništa direktno - a cela èaršija veæ mesecima bruji o...
Da poènemo:
- Da rasèistimo, pitanja nisu samo za predsednika opštine, veæ za sve one koji se osete prozvanim ili imaju nešto da kažu (mada èisto sumnjam).
1. Kolike su plate èelnika naše skoro nerazvijene opštine, nisam siguran gde smo po razvijenosti, ali nismo daleko od zaèelja.
Da li je istina ono što piše na letku LDP-a, ako nije, šta je istina ???
2. Zašto je smenjen-dao ostavku vd direktor Komstana ?
3. Da li je isti kupio stan u KŠ, od èega i koliko ga je platio ?
4. Ko spada u famoznu èetvorku koja je podelila neku siæu (èaršija kaže 100.000,00 EU) maznutu od poslova èišæenja izvorišta ?
5. Koliko SO ima radnika, koliko novih, a koliko bi trebalo po propisima da ima, po glavi stanovnika ?
6. Koliko je zaposleno novih radnika u svim JP ?
Za sada ovoliko, ko voli nek izvoli - nek dopuni ovu listu ili neka objasni nešto sa nje.


Dobar i tebi... Wink
Ajd' ja æu prva... Wink

1. Za plate èelnika neznam, ali proseèna zarada u Trsteniku, za april, bila je 22.941...u Srbiji 32.571 динара. Šnjur nosi Novi Beograd sa proseènom zaradom od 47.762, a odmah za njim su Vraèar, Surèin, Lazarevac, sa preko 45.000din...Najniže zarade su u Beloj Palanci i Vladièinom Hanu...12.961 i 13.813...
Ovo navodim radi globalne slike... Wink

2. Direktor Komstana je dao ostavku da ne bi bio smenjen... Wink

3. Èula sam i ja da je kupio stan u KŠ, ali to je uradio dok je bio direktor Energetike...iako, zar ti ne bi kupio detetu stan da možes...? Wink

4. Znam za jednog èlana...famoznog Èièinog, koji je mažnjavao poslove i èistio izvorište još dok je SPO bio na vlasti. Naravno, tada je bio èlan navedene stranke...pardon, partije...iako, još tada se èovek farbao u žuto...Wink

5. Ovo preskaèem...

6. ...i ovo preskaèem...neæu da širim dezinformacije... Wink

Nego, da ne zamaramo naše pametne glavice problemima...idemo malo na muziku... Wink

http://www.youtube.com/watch?v=C6J77uvrdi0
_________________
Alisa vise ne glasa ovde...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridruio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pon Jun 08, 2009 10:12 am    Naslov: Re: Napokon !!! Odgovoriti sa citatom

Johny Bravo ::
Dobar dan!
Reših i ja da nešto priupitam.

Da li je istina ono što piše na letku LDP-a?


Ako si LDP-ovac ovo je pravi forum za tebe Twisted Evil I dobrodosao Cool
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Komadant Mark
TS novinar
TS novinar


Pridruio: 26 Nov 2008
Poruke: 84

PorukaPoslao: Pon Jun 08, 2009 3:27 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Odgovori na ona pitanja na koje odgovore znam:
1. Plate predsednika opstine, zamenika predsednika opstine i predsednika skupstine su oko 80.000, male razlike postoje u zavisnosti od godina staza; naknada za clanove veca je 20.000, plata savetnika je oko 45.000, kao i 2 clana veca na stalnom radu;
Zakljucak: Ono sto pise LDP nije tacno
2. Mesto direktora JKP Komstan je po koalicionom sporazumu pripalo G17+, i mi potpisani koalicioni sporazum postujemo;
3. odgovor na ovo pitanje moracete da potrazite na drugom mestu
4. Ako imate nekih saznanja ovog tipa molim Vas da ih dostavite tuzilastvu, koje je jedino merodavno da to pitanje relevantno ispita
5. Opstinska uprava ima 114 zaposlenih radnika, sto nas ne ubraja u najproblematicnije opstine po broju radnika u Srbiji;
6. Na ovo pitanje ne mogu da dam precizan odgovor, ali znam da nigde nije bilo nekog prevelikog zaposljavanja, famoznih 9 novih radnika u Komstanu, od februara je otpusteno
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
zvoncica
Amazonka
Amazonka


Pridruio: 18 Maj 2006
Poruke: 1393

PorukaPoslao: Pon Jun 08, 2009 3:58 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Komadant Mark ::
Odgovori na ona pitanja na koje odgovore znam:
1. Plate predsednika opstine, zamenika predsednika opstine i predsednika skupstine su oko 80.000, male razlike postoje u zavisnosti od godina staza; naknada za clanove veca je 20.000, plata savetnika je oko 45.000, kao i 2 clana veca na stalnom radu;
Zakljucak: Ono sto pise LDP nije tacno
2. Mesto direktora JKP Komstan je po koalicionom sporazumu pripalo G17+, i mi potpisani koalicioni sporazum postujemo;
3. odgovor na ovo pitanje moracete da potrazite na drugom mestu
4. Ako imate nekih saznanja ovog tipa molim Vas da ih dostavite tuzilastvu, koje je jedino merodavno da to pitanje relevantno ispita
5. Opstinska uprava ima 114 zaposlenih radnika, sto nas ne ubraja u najproblematicnije opstine po broju radnika u Srbiji;
6. Na ovo pitanje ne mogu da dam precizan odgovor, ali znam da nigde nije bilo nekog prevelikog zaposljavanja, famoznih 9 novih radnika u Komstanu, od februara je otpusteno


A jel' baš morao da se poštuje...?
Ovo pitam zato što mislim da je novopostavljeni baja u problemu...da ne kažem, u sukobu interesa...

Nego, da preðemo mi na muziku...
http://www.youtube.com/watch?v=Wcfx2y06eio Wink
_________________
Alisa vise ne glasa ovde...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Lepljiva
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 14 Maj 2007
Poruke: 1708

PorukaPoslao: Pon Jun 08, 2009 4:32 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Citat:
Ovo pitam zato što mislim da je novopostavljeni baja u problemu...da ne kažem, u sukobu interesa...


Moji izvori kažu da je Tip-top baja Laughing (OMG svašata æu ja ženo pored tebe biti prisiljena da slušam) izašao iz firme koja bi mu pravila sukob interesa.


@Komandant Mark
Savetnika? Rake Radoviæa? Èakaranoviæa?Ko ono beše još?
Uh...malo mi je muka(sad vi zamišljate onog zlenog smajlija koji bljuje koliko god može).
Prvi - aaaaaaaaaaaaaaaaaa, iz kože æu da iskoèim! Twisted Evil
Drugi - raspadam se breeee! Evil or Very Mad

Poštovani gospodine predsednièe, šta Vas ova dvojica gore navedenih savetuju? Otkrijte nam tajnu Rolling Eyes .


http://www.youtube.com/watch?v=SYhOeudw2h0&feature=related
KRALJ IBI - NARODE MOJ
_________________
Govorim tiho i nosim oklagiju sa sobom.
"Dobar dan tetka Lepa"

-"Sine 'se nosish u pizdu materinu i ti i tvoje dobar dan"
Munje
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
sasha966
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridruio: 07 Dec 2008
Poruke: 200
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Pon Jun 08, 2009 6:00 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Moze li jedno tehnicko pitanje?

Kako se preuzima i u svoj post stavlja neciji citat?

Hvala na pomoci i izvinite sto je to bas ovde i sad!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Lepljiva
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 14 Maj 2007
Poruke: 1708

PorukaPoslao: Pon Jun 08, 2009 6:55 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Za ovakva pitanja postoji mesto:

http://trstenik.net/phpBB2/viewtopic.php?t=754&start=30

Odgovor na Vaše pitanje èeka Vas tamo Smile.

@forumašima
Izvinjavam se na off-u navedena sam na to Evil or Very Mad .
_________________
Govorim tiho i nosim oklagiju sa sobom.
"Dobar dan tetka Lepa"

-"Sine 'se nosish u pizdu materinu i ti i tvoje dobar dan"
Munje
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
zvoncica
Amazonka
Amazonka


Pridruio: 18 Maj 2006
Poruke: 1393

PorukaPoslao: Pon Jun 08, 2009 11:56 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Lepljiva ::

Moji izvori kažu da je Tip-top baja Laughing (OMG svašata æu ja ženo pored tebe biti prisiljena da slušam) izašao iz firme koja bi mu pravila sukob interesa.

@Komandant Mark
Savetnika? Rake Radoviæa? Èakaranoviæa?Ko ono beše još?
Uh...malo mi je muka(sad vi zamišljate onog zlenog smajlija koji bljuje koliko god može).
Prvi - aaaaaaaaaaaaaaaaaa, iz kože æu da iskoèim! Twisted Evil
Drugi - raspadam se breeee! Evil or Very Mad

Poštovani gospodine predsednièe, šta Vas ova dvojica gore navedenih savetuju? Otkrijte nam tajnu Rolling Eyes .


http://www.youtube.com/watch?v=SYhOeudw2h0&feature=related
KRALJ IBI - NARODE MOJ


Laughing Ajjjdeeeee...žeeennnnnoooo... Wink
Pored ovakvih likova tek æeš se naslušati prigodnih pesmica... Wink

Znaèi, ovde smo imali tiptop baju, savetnika Raku, savetnika Èakarana...hm...to je ukupno tri...

http://www.youtube.com/watch?v=dCSCPuXgFhk&feature=PlayList&p=FB186964D996217A Wink
_________________
Alisa vise ne glasa ovde...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
marijeta
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridruio: 16 Dec 2007
Poruke: 300

PorukaPoslao: Uto Jun 09, 2009 6:20 am    Naslov: Re: Napokon !!! Odgovoriti sa citatom

Johny Bravo ::
Dobar dan!
Reših i ja da nešto priupitam.
Svi bre pitate nešto izokola, niko ništa direktno - a cela èaršija veæ mesecima bruji o...
Da poènemo:
- Da rasèistimo, pitanja nisu samo za predsednika opštine, veæ za sve one koji se osete prozvanim ili imaju nešto da kažu (mada èisto sumnjam).
1. Kolike su plate èelnika naše skoro nerazvijene opštine, nisam siguran gde smo po razvijenosti, ali nismo daleko od zaèelja.
Da li je istina ono što piše na letku LDP-a, ako nije, šta je istina ???
2. Zašto je smenjen-dao ostavku vd direktor Komstana ?
3. Da li je isti kupio stan u KŠ, od èega i koliko ga je platio ?
4. Ko spada u famoznu èetvorku koja je podelila neku siæu (èaršija kaže 100.000,00 EU) maznutu od poslova èišæenja izvorišta ?
5. Koliko SO ima radnika, koliko novih, a koliko bi trebalo po propisima da ima, po glavi stanovnika ?
6. Koliko je zaposleno novih radnika u svim JP ?
Za sada ovoliko, ko voli nek izvoli - nek dopuni ovu listu ili neka objasni nešto sa nje.
Zasto te uopste briga kolika je kome plata(ovo nikada necu moci da razumem)sta ti imas od toga Question Sta te briga da li je direktor komstana kupio stan i koliko ga je platio Question Carsija kaze ovo,carsija kaze ono...sami abrovi i dezinformacije Rolling Eyes SO ima toliko radnika da ni oni sami ne znaju koliko ih je.Ja se secam da su se u SO najvise zaposljavali u doba kada je Nikolica bio predsednik SO i normalno je da su svi ti ljudi ostali do danas.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Lepljiva
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 14 Maj 2007
Poruke: 1708

PorukaPoslao: Uto Jun 09, 2009 7:02 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

U pravu je Marijeta. Seæam se vremena Nikolièinog bivstvovanja(kako dva mandata brzo prodju), kada su ljudi bukvalno sedeli jedni drugima na glavama u svim JP...toliko ih je bilo.
Apropo broja ljudi u SO...paaaa. Ukoliko se bude poštovalo ovo što traži Ministarstvo za lokalnu bla,bla bla, biæe vrlo zahebano. Èuh da je cifra koja pripada SO Trstenik oko 50 radnika. Pa Boga mi biæe zahebano...vrlo. Nije mi baš jasno kako æe 50 ljudi biti u moguænosti da zadovolje potrebe 50000 žitelja Trstenika.
Sad ovo ne potpada možda pod ovu temu ali me takodje interesuje da li æe i sva ministarstva dati primer lokalnim samoupravama, tj. da li æe oni smanjiti svoj broj zaposlenih. Rolling Eyes
@ Komandant Mark
U svakom sluèaju...nadam se da æete sve ovo srediti u korist svih gradjana Trstenika(samo da znate kako mi onaj Raka bode oèi, kao žlica u èaši èaja Wink )
_________________
Govorim tiho i nosim oklagiju sa sobom.
"Dobar dan tetka Lepa"

-"Sine 'se nosish u pizdu materinu i ti i tvoje dobar dan"
Munje
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku MSN Messenger
miloche
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridruio: 07 Apr 2007
Poruke: 963
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Uto Jun 09, 2009 7:27 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Џони Вокер постави своја питања и оде...
или има интернет само на послу? да мало офф топикује са свакодневних дужности?
_________________
http://www.jeriningrad.org.rs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Johny Bravo
TS pro
TS pro


Pridruio: 04 Jun 2009
Poruke: 9

PorukaPoslao: Sre Jun 10, 2009 7:52 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Po redu ...

Nisam, saèuvaj Bože LDP-ovac.

Ako su cifre koje je izneo naš Komadant onda je OK.
Ne slažem se da to ne treba da nas interesuje, kolika je èija plata i ko šta kupuje i od èega.
U opštini sa proseènom platom od 20 i kusur hiljada, sa 50.000 stanovnika (pa ni Ðilas toliko ne zaslužuje) plate sa letka su VELIKI trn.
I to ne u oku, veæ u novèaniku svakog poštenog graðanina.
Koji od ovog što ima preživljava samo uz pomoæe poznate Srpske-tradicionalne (Sloba nas naterao) dovitljivosti.
Zar se sadašnja republièka vlada ne zalaže za transparentnost, za poreklo imovine ... bez licemerstva molim !

"Poštuj koaliciju svoju i svog koalicionog druga i njegovu majku, svastiku, kumèe i prvog komšiju, ne gledaj u njegovo dvorište ..."
Pa zar se ta vaša koaliciona knjiga slepo poštuje bez obzira koliko Varava i po neki Juda ispile sa druge strane (možda za nijansu tamnije od prve).

114 ljudi je mnogo pa èak i da su nasleðeni od Pašiæeve vlade.
Dokle to više poreðenje sa starim vlastodržcima, šta su oni uradili, šta nisu. Jbt, ko neka deca, "mama dobio sam 3 iz matematika ali Steva je dobio dvojku".
Gledajte bre napred i kad veæ nešto poredite, neka do budu dobre i lepe stvari koje ste uradili i postigli.
Zar se nije DS prvi zalagao još pre prevrata da se državna - opštinska administracija treba smanjiti, dovesti u normalne okvire.
Znam da je to nepopularno u današnje vreme i nije taèno da bi se onih 50-setak koji bi pretekli satrli od posla.
Samo bi radili svoj posao normalnim tempom, raèunica je prosta - radili bi 7 1/2 sati od 8. Zar je to katastrofa?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridruio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Sre Jun 10, 2009 8:56 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Citiracu jednog uglednog masinca iz Trstenika.....
"Sve treba da zaposlimo u Opstinu, Dom zdravlja, Namensku i EPS. Neka trpi drzava od Trstenika a ne Trstenik od drzave vise!"

Sa kim se mi solidarisemo u ovoj prici? Koga ce to da spase mojih 10% od plate? Cenjeni gospodin Dragan Djilas uvodi klupe u parkovima sa prikljuckom za net a neka mesna zajednica ima visak jednog radnika Evil or Very Mad
Po kom osnovu Dragan Djilas moze da "predlaze meru" smanjenja transfera samoupravama za cak 50%?!
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku Poseti sajt autora
zvoncica
Amazonka
Amazonka


Pridruio: 18 Maj 2006
Poruke: 1393

PorukaPoslao: Sre Jun 10, 2009 10:00 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jerinenstadt ::

Po kom osnovu Dragan Djilas moze da "predlaze meru" smanjenja transfera samoupravama za cak 50%?!


Po osnovu principa može mi se...po osnovu principa cela Srbija radi, Beograd se gradi...po osnovu principa koalicije na vlasti...

E, sad...pravo pitanje je šta rade gospoða Verica ministarka i gospodin Miodrag državni sekretar...šta radite vi koji ste èlanovi stranaka koje su na vlasti...bunite li se...?

A kad si veæ pomenuo Ðilasa...grad BG je doneo odluku da se svim penzionerima isplaæuje po 4000 din svaka tri meseca...OK je to...ali, nije OK da tu pomoæ primaju i oni kojima, npr., braèni drug prima penziju od preko 50.000din.
Kao što, pretpostavljam, znaš, za sva soc. davanja/primanja sabiraju se svi prihodi u porodici, pa se shodno tome ostvaruju prava...ovo u BG je oèigledno kupovina glasova za neke buduæe izbore.
Naravno, ono što najviše nije OK, je to da ta pomoæ važi samo za BG penzose.
Inaèe, pomenuti Ðilas je pre neki dan lièno uruèio tih 4000din. jednoj starici iz BG, naravno pred kamerama DB92, i tom prilikom rekao...SA PENZIJOM od 14.000dim SE U CENTRALNOJ SRBIJI MOŽE ŽIVETI, A U BEOGRADU NE, i zatosmomidoneliodluku...itd.,itd...!!!
Ma... Twisted Evil

Citat:

Johny Bravo
Zar se sadašnja republièka vlada ne zalaže za transparentnost, za poreklo imovine ... bez licemerstva molim !


...a donela je i Zakon o dostupnosti informacija...i naravno da oni koji su na funkcijama, a na grbaèi naroda, moraju da podnesu teret interesovanja za sve što su stekli ili stièu obavljanjem tih funkcija.

Citat:
Pa zar se ta vaša koaliciona knjiga slepo poštuje bez obzira koliko Varava i po neki Juda ispile sa druge strane (možda za nijansu tamnije od prve).


Oèigledno da se slepo poštuje...najnoviji primer na lokalu je postavljanje novog direktora Komstana.
Dosetile se lokalne baje, pa baja novi direktor više nije direktor, vlasnik firme koja se bavi istom delatnošæu kao Komstan...
Eto, tako to rade " eksperti " i koalicioni im partneri.

...nego, idemo malo na muziku... Wink
http://www.youtube.com/watch?v=k6OLBzfVYZw&feature=related
_________________
Alisa vise ne glasa ovde...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Poalji privatnu poruku
Prikai poruke iz poslednjih:   
Napii novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Lokalna Uprava Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 39, 40, 41  Sledeci
Strana 8 od 41

 
Skoi na:  
Ne moete pisati nove teme u ovom forumu
Ne moete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne moete menjati vae poruke u ovom forumu
Ne moete brisati vae poruke u ovom forumu
Ne moete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group