Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Pitajte direktora "Komstana"
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Lokalna Uprava
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
Aleksandar PejĆØiƦ
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 03 Dec 2008
Poruke: 99

PorukaPoslao: Sub Jan 31, 2009 10:32 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jeri:
DZ otpad sakuplja u tri posebne "kante" .
Jedna je za medicinski otpad - upadljivo žute kese ;
Druga je za ostali , nemedicinski otpad - crne kese ;
TreƦa je samo za igle i to su male kantice .

Sve se posebno obeležava i poseno pakuje i prevozi specijalnim vozilom do KruŔevca gde se uniŔtavaju .

ZnaĆØi , nema veze sa Komstanom .
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
machomen76
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 06 Dec 2008
Poruke: 27
Lokacija: trstenik,spasojev Ŕljivak

PorukaPoslao: Ned Feb 01, 2009 6:50 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

- a kako da moja ulica uĆ°e u plan za barem jednom meseĆØno pranje ulica?
- i Å”ta znaĆØi na raĆØunu stavka POSUDE u iznosu od 18din?
hvala unapred
_________________
Bože,daj mi smirenosti da prihvatim ono Ŕto ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim ono Ŕto mogu i mudrosti da to dvoje razlikujem!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pon Feb 02, 2009 7:26 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Aleksandar PejĆØiƦ ::
Jeri:
DZ otpad sakuplja u tri posebne "kante" .
Jedna je za medicinski otpad - upadljivo žute kese ;
Druga je za ostali , nemedicinski otpad - crne kese ;
TreƦa je samo za igle i to su male kantice .

Sve se posebno obeležava i poseno pakuje i prevozi specijalnim vozilom do KruŔevca gde se uniŔtavaju .

ZnaĆØi , nema veze sa Komstanom .


Ovo sam pitao jer je neko u Grabovcu istovario pun kamion spriceva, ampula, zavoja i slicno i to na jednom od najlepsih mesta za setnju(tzv.kod Kamena). Iskreno receno sumnjam na Banjcane kao sto se vec desavalo!
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
miloche
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 963
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Uto Feb 03, 2009 7:02 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

probaj da siĆ°eÅ” na viseƦi most ili kod pojila malo niže, ima Å”pricoova kolko oƦeÅ”. ima neÅ”to izmeĆ°u narkomana i Z. Morave, neka privlaĆØnost.
_________________
http://www.jeriningrad.org.rs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Aleksandar PejĆØiƦ
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 03 Dec 2008
Poruke: 99

PorukaPoslao: Sre Feb 04, 2009 10:44 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Reka pravi indukciono magnetno polje pa privlaĆØi ovisnike Smile

Nema Å”anse da se iz naÅ”eg DZ baca smeƦe bilo gde jer , kao Å”to sam i napomenuo dolazi kombi iz KÅ -a za otpad (medicinski) . Možda meĆ°u smeƦem ima neka faktura ili neki dokument sa peĆØatom pa da se vidi koje je poreklo toga . U svakom sluĆØaju teba obavestiti opÅ”tinsku inspekciju , mislim komunalnu i sanitarnu .
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
sasha966
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 07 Dec 2008
Poruke: 200
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Sre Feb 25, 2009 6:33 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dobar dan!
Vidim da na delu lokalne uprave vise nema pitanja ni za koga! Zasto?
Nije valjda da nikoga nista ne interesuje od desavanja u lokalnoj samoupravi? Evo mene nazad pa pitajte sta vas interesuje!
Pozdrav svima!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Sre Feb 25, 2009 8:19 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sto je Trstenik poslednjih nekoliko dana bio javno klizaliste, zasto sneg nije ociscen sa kolovoza i trotoara? Ko i zasto placa komstanu ciscenje ako komstan ne izvrsava svoje ugovorom zacrtane obaveze?
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
sasha966
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 07 Dec 2008
Poruke: 200
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Čet Feb 26, 2009 8:56 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ciscenje grada od snega Komstanu placa Direkcija samo za ono vreme i ucinak odradjen na samom ciscenju. Sto se ciscenja tice mislim, naravno neskromno, da je grad bio solidno a ne i idealno ociscen i da je moglo da se, uglavnom, ide normalno ulicama. Mozda se i vise ocekivalo ali mislim da nismo razocarali nase sugradjane. Cak su se i dobar broj njih javljali sa pohvalama na racun Komstana i da se neke aktivnosti nisu desile u zadnjih 10-ak godina. Cak smo juce i odvozili sneg sa ulica kamionima sto do sada nije bio slucaj. Mozda ovo lici samo na hvalu ali mislim da je i prilicno realno stanje onoga sta se desavalo prethodnih dana na ulicama Trstenika. Podsecanja radi, deo autoputa kod Nisa je bio zavejan i blokiran vise od 12 sati tako da je ovo sto je kod nas bilo licilo na odlicno odradjen posao.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Čet Feb 26, 2009 10:19 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

znaci, ekipa nije uradila dovoljno... grad mora biti ociscen... to sto je nis bio zatrpan nije izgovor... cinjenica je da nije ulozeno dovoljno napora u ciscenje grada.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Čet Feb 26, 2009 10:41 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

sasha966 ::
Ciscenje grada od snega Komstanu placa Direkcija samo za ono vreme i ucinak odradjen na samom ciscenju. Sto se ciscenja tice mislim, naravno neskromno, da je grad bio solidno a ne i idealno ociscen i da je moglo da se, uglavnom, ide normalno ulicama. Mozda se i vise ocekivalo ali mislim da nismo razocarali nase sugradjane. Cak su se i dobar broj njih javljali sa pohvalama na racun Komstana i da se neke aktivnosti nisu desile u zadnjih 10-ak godina. Cak smo juce i odvozili sneg sa ulica kamionima sto do sada nije bio slucaj. Mozda ovo lici samo na hvalu ali mislim da je i prilicno realno stanje onoga sta se desavalo prethodnih dana na ulicama Trstenika. Podsecanja radi, deo autoputa kod Nisa je bio zavejan i blokiran vise od 12 sati tako da je ovo sto je kod nas bilo licilo na odlicno odradjen posao.


Moram da pohvalim komstan da ste odlicno ocistili Cajkinu ulicu narocito deo kod crvenog krsta malo pre sam imao jedinstvenu priliku da vozim kola popreko preko ledenih dzombi koje stoje na sred puta. Definitivno Komstan nije odradio ciscenje snega kako je trebao, nedopustivo je da sada, nekoliko dana po prestanku padavina mi na ulicama i trotoarima imamo led, ne kazem da nista nije uradjeno ali moglo je mnogo bolje!
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Feb 26, 2009 11:19 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Slazem se sa Skinerom. Proslo je par dana od prestanka padavina, a neki delovi jos nisu ni blizu tome da se kaze da su ocisceni.

I postavio bih jedno pitanje. Da li Pejovac tretirate kao deo grada (ili uopste deo opstine), jer su ulice po Pejovcu mnogo daleko od hvale?

Bez zelje da budem pregrub (svaka cast za ociscene delove grada), ali ovo nije dobro. A to Kako je u Nisu bilo kod nas je super nemojte, molim vas. Vec sam rekao, gledaj svoj posao, radi svoje, a druge cemo da gledamo kad zavrsimo. I sto vecito da se ugledamo na gore???
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
sasha966
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 07 Dec 2008
Poruke: 200
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Pet Feb 27, 2009 7:31 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

OK!
Ne moramo da se uvek ugledamo na gore od sebe ali sama spoznaja da sa ovoliko sredstava sa kojima raspolazemo i u odnosu na proslu i prosle godine je nesto novo i, cini mi se, bolje odradjeno.
Cajkina ulica je vrlo specificna jer se nalaze parkirani automobili sa obe strane ulice i deluje jako nezgodno da se posao ciscenja odradi na najbolji nacin. Zvala je Milica iz Poletarca i zalila se da ne moze kamion sa robom da stigne do nje ali je priznala da je problem i objektivan a ne samo subjektivan.
Razgovarao sam sa ljudima iz ulice Miodraga Lukovica koji su bili vise nego zadovoljni angazovanjem Komstana na ciscenju ulice od snega. Mozda je losija situacija bila jedino u ulici Zivadina Trifunovica a ostale su bile prohodne u mere u kojoj sam to i licno video.
Sto se tice ulozenog napora na ciscenju grada to je bilo na jako zavidnom nivou jer se cistilo i kada su bile padavine, i nocu i u teskim i u laksim uslovima. Snega jos uvek ima na trotoarima ali su oni prohodni sto je najbitnije.
Jos jednom pozdrav svima koji daju svoj doprinos informisanju i na ovaj nacin!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Pet Feb 27, 2009 10:11 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hanibaal ::
A to Kako je u Nisu bilo kod nas je super nemojte, molim vas. Vec sam rekao, gledaj svoj posao, radi svoje, a druge cemo da gledamo kad zavrsimo. I sto vecito da se ugledamo na gore???



Tacno, zasto se na primer ne ugledamo na Krusevac, grad je izuzetno lepo ociscen i to malte ne istog dana kada je prestao sneg, sada su trotoari cisti, nema utabanog snega ni leda, ni u jednom delu grada, shvatam da je ovo prva godina od kako Komstan preuzeo ciscenje grada od Niskogradnje i da je potrebno vremena da se uhoda u tom poslu, ali je dopustivo dozvoliti da i danas na kolovozima ima leda. Moja je primedba jasna, trebalo azurnije da se krene u ciscenje, ako treba i da se angazuje i vise ljudi i vozila i da se ne stedi so i rizla.
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
sasha966
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 07 Dec 2008
Poruke: 200
Lokacija: TRSTENIK

PorukaPoslao: Pet Feb 27, 2009 3:06 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Lepo je reci ali je pitanje koliko je ovo i izvodljivo. Trudimo se da i u prvoj radnoj godini posle 15 neradnih odradimo neki maksimum. Hvala na podrsci i nadam se da ce biti bolje.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
zvoncica
Amazonka
Amazonka


Pridružio: 18 Maj 2006
Poruke: 1393

PorukaPoslao: Pon Mar 02, 2009 12:29 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

sasha966 ::
Dobar dan!
Vidim da na delu lokalne uprave vise nema pitanja ni za koga! Zasto?
Nije valjda da nikoga nista ne interesuje od desavanja u lokalnoj samoupravi? Evo mene nazad pa pitajte sta vas interesuje!
Pozdrav svima!


Evo i mene nazad... Wink
Interesuje me koliko ste novih radnika primili u JPK...
_________________
Alisa vise ne glasa ovde...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Lokalna Uprava Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Sledeci
Strana 5 od 14

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group