Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

KOSOVO
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Politika
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  

OSTAJE ILI ...
Pisi propalo
52%
 52%  [ 11 ]
Neznam
14%
 14%  [ 3 ]
Ostaje srpsko
33%
 33%  [ 7 ]
Ukupno Glasova : 21

Autor Poruka
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Sub Okt 11, 2008 6:08 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Druze, boli me _ za okupe. Okupljajte se, druzite, niko vam ne brani...Retko kada sam kuci, tako da nikako ne mogu da uskladim termin. Kandi sam obecavao tisucu puta. Sta treba, da dodjem na okup, pa da me cenis kako sam do jaja lik? Smile

Sto se tice puske, nema problema..kad dodje za to vreme. Cool

Maxmilijan, smanji malo pretnje i arogantno ponasanje na forumu i bice ok. Neki mogu da trpe tvoje proseravanje i _, ja to necu.
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Maxmilijan
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 06 Jul 2006
Poruke: 1095
Lokacija: Hell

PorukaPoslao: Ned Okt 12, 2008 10:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

prvi si poceo!!!nazvao si narkomanom,a ja to nisam!!!
_________________
"One, two, Freddyā€™s coming for you.Three, four, better lock your door.Five, six, grab your crucifix.Seven, eight, gonna stay up late.Nine, ten, never sleep again.ā€
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
skiner_x
Ratnik Svetla
Ratnik Svetla


Pridružio: 20 Sep 2006
Poruke: 1510
Lokacija: Elms Field, Serbia, EU

PorukaPoslao: Pon Okt 13, 2008 7:17 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Rumenige ::
Druze, boli me _ za okupe. Okupljajte se, druzite, niko vam ne brani...Retko kada sam kuci, tako da nikako ne mogu da uskladim termin. Kandi sam obecavao tisucu puta. Sta treba, da dodjem na okup, pa da me cenis kako sam do jaja lik? Smile

Sto se tice puske, nema problema..kad dodje za to vreme. Cool

Maxmilijan, smanji malo pretnje i arogantno ponasanje na forumu i bice ok. Neki mogu da trpe tvoje proseravanje i _, ja to necu.



Pa ti kaze kad mozes i mi organizujemo okup u tvoje ime, a ne moguce je da stalno radis...
_________________

Global Massage: Ne vredi da mi saljete privatne poruke jer ne mogu da vam odgovorim, gazda mi je zabranio tu mogucnost!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Tojo
Dusan Basta
Dusan Basta


Pridružio: 08 Apr 2008
Poruke: 2359

PorukaPoslao: Uto Okt 14, 2008 12:18 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

*KghTemaKgh*
Za sada jedino moguce resenje vidim u, ne tako blistavoj po nas, podeli KiM po principu 15% ostaje Srpsko. Strasan gubitak teritorije uzevsi u obzir da je samo Kosovo 12.3% teritorije Srbije, ali stvaranje etnicki cistog rejona, prizeljno je. Znam da je stav prozet liberalizmom i da povlaci sa sobom pitanje- A sta cemo sa ostalim sekularnim zajednicama?!... ali jebiga. Ako uzmemo u obzir prirodni prirastaj, o kojem je stvarno malo price, gorenavedeni kompromis bi nam se odbio o glavu u roku od 20-30 godina.

Nisam siguran gde nas dalja pregovaranja mogu odvesti, no vise koristi vidim u recima nego u krvi.
Stvarno bih voleo da vidim sve te nadripatriote i sinove Srpske, koji se zalazu za oruzani sukob na Kosovu; kako sa osmehom na licu i suzom radosnicom salju sina jedinca na jug. Evil or Very Mad
Svako ko misli da se nesto moze postici ratom, ne misli dobro po svoj narod, dodao bih; jer rat je zabavan samo onima koji nikada nisu ratovali.
Rat- jedino u slucaju odbrane, rekao bih.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Uto Okt 14, 2008 1:05 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Mislim da se problem sa Albancima moze resiti samo na jedan nacin(detaljnije objasnjen u filmu "Karaula" Exclamation ) Ne postoji ni bolji, ni gori, ni blazi ni snazniji od toga i ne vidim nista lose u tome. Jednostavno, Srbija MORA da se vrati vojno na Kosovo!
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Sre Okt 15, 2008 12:34 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Maxmilijan ::
prvi si poceo!!!nazvao si narkomanom,a ja to nisam!!!


Aj' ok..nisi. Izvinjavam se. Necemo da gusimo temu.

Skineru, glupo je bilo sta organizovati za jednog coveka. Wink
Vi odredjujete datum i to je ok...a ja kad dodjem, to je to.
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
miloche
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 963
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Sre Okt 15, 2008 4:28 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

jerry, jerry, kafa2 ih.

Citat:
Rat- jedino u slucaju odbrane, rekao bih.
odbrane? odbrane kog dela teritorije? nekog drugog?

najbolje reÅ”enje za kosovo je otezati, razvlaĆØiti pitu, otezati, ne priznavati, ĆØekati da se stvari same reÅ”e. najgori neprijatelji arnauta su drugi arnauti. oni da su mogli da imaju državu ne biĆØekali austrougarsku da im je pravi.
_________________
http://www.jeriningrad.org.rs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Tojo
Dusan Basta
Dusan Basta


Pridružio: 08 Apr 2008
Poruke: 2359

PorukaPoslao: Sre Okt 15, 2008 5:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Rat- u slucaju bilo kakvog oblika Albanske vojne avanture...

miloche ::

najbolje reÅ”enje za kosovo je otezati, razvlaĆØiti pitu, otezati, ne priznavati, ĆØekati da se stvari same reÅ”e.


Pa dokle cekati? Vama ljudi ocigledno nije jasno da je Kosovo podrucije sa najvecim prirodnim prirastajem u Evropi- takodje se spekulira da ce imati 4.5 miliona stanovnika do 2050. Nemamo vremena.

Kad malo bolje razmislis mozda jerry ima pravo Crying or Very sad
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Čet Okt 16, 2008 7:28 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ravlaciti do neke pozne jeseni. Napad u poznu jesen ne dozvoljava bezaniju u sumu sa 548 potomaka tako da je Albanija jedini izlaz! Sam broj Albanaca na Kosovu je po meni potpuno nebitan jer od teskog naoruzanja nemaju nista(kao i `99 za dva dana nece biti nikog.....)
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Čet Okt 16, 2008 8:09 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kosovo ima tu tendenciju da u stepenu bananaliteta prejebe i Crnu Goru i Juznu Srbiju (Neki je zovu Makedonija, ali ne i mi!) ako potraje kao drzava. Bosni su Ameri obecavali kule i gradove, a gde je sad? Bolje da imas 3 zdrava, skolovana deteta, nego da ih imas 17 gladnih, nepismenih i od raznih zaraza bolesnih. Kvantitet im ne pomaze ni malo. U svakom slucaju, jedini nacin da povratimo nasu svetu zemlju je da udarimo svim silama... Treba nam samo jedna provokacija u Presevu.. Jedna varnica bi mogla da zapali bure baruta. Ako dodje do novog sukoba, moracemo strogo profesionalno i cisto da radimo, bez paljenja kuca, kradje televizora i ostalih kretenizama od je najbolesnije sexualno nasilje kao vojna taktika... (Stara vikinshka: Dzaba osvajas ako ne opljackas i ne silujes zene, a najbolje kuci odvedes). Mada mislim da je smesno o tome i razmisljati. Bojim se da mi jednu takvu provokaciju nebi SMELI da iskoristimo da bismo time povredili ustavni poredak republike Kosovo...
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
miloche
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 963
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Čet Okt 16, 2008 9:15 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

nama sad i da vrate kosovo, mi ne bi znali Ŕta sa njim. ovakva politika prema kosovu je dosta dobra ( ne mora sud da žuri, pravda je najvažnija ).
ne smemo da upadnemo u greÅ”ku konaĆØnog reÅ”enja (ĆØak i da kosovo dobije nekakvu autonomiju). Takvo sada neƦe biti dobro po nas. znaĆØi nepriznati negirati podmetati klipove, podmetati nogu, a sve u cilju odugovlaĆØenja.

u krajnjoj liniji odluĆØiƦe joÅ” jedan rat, kao Å”to jgradski lepo primeƦuje, samo Å”to bi mi morali da ga izbegnemo sve dok se situacija globalno ne preokrene. (new deal or new deck of cards).
_________________
http://www.jeriningrad.org.rs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Čet Okt 16, 2008 12:35 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Boze doktore(ubila ga knjiga vidi se Laughing ) pa naravno da treba iscimati prethodno "slepilo" velikih sila. Nismo Gruzija valjda Embarassed Laughing
Glavni faktor je zadrzati Srbe na severu Kosova. Oni su glavni adut.
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Tojo
Dusan Basta
Dusan Basta


Pridružio: 08 Apr 2008
Poruke: 2359

PorukaPoslao: Čet Okt 16, 2008 1:21 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jerinenstadt ::
Ravlaciti do neke pozne jeseni. Napad u poznu jesen ne dozvoljava bezaniju u sumu sa 548 potomaka tako da je Albanija jedini izlaz! Sam broj Albanaca na Kosovu je po meni potpuno nebitan jer od teskog naoruzanja nemaju nista(kao i `99 za dva dana nece biti nikog.....)

Kamo srece! Prema popisu, skoro objavljenom u Vecernjim Novostima, na nasih 200 artiljerijskih topova dodje 2000+ siptarskih! Takodje sam negde procitao da imaju preko 2t bojnog otrova- mustard gas-a (jbg majonez gas Laughing ), sto nije valjano!
A sta mislite o odazovu iz dijaspore?! Verujem da bi Siptarima stigla lepa para!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Čet Okt 16, 2008 1:34 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ne lupaj Tojo molim te, znas valjda da je predvidjeno da imaju 3000 pesadinaca po sporazumu sa Amerima. Nisu oni SSSR Laughing
Kakav odaziv iz inostranstva? Pa nismo mi izmislili "Blitzkrieg" sine Cool
Mislim da je nasa vojska, kakva god bila, majka Jana za one gibanicare.
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
miloche
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 963
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Čet Okt 16, 2008 1:57 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

mustard je valjda senf http://www.authorama.com/three-men-in-a-boat-12.html
samo bez uzbuĆ°avanja. treba srediti stvari u Å”umadiji, a pacovi se sami vrate kad (ako) brod ne potone. vidiÅ” da svi begaju od nas ko da smo kužni.
_________________
http://www.jeriningrad.org.rs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Politika Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sledeci
Strana 2 od 3

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group