Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Beograd?

 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Politika
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
Dr?
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 486

PorukaPoslao: Ned Feb 10, 2008 2:37 am    Naslov: Beograd? Odgovoriti sa citatom

Veoma je primetna ĆØinjenica da sve viÅ”e ljudi bojkotuju Beograd, i to ne samo onako usput veƦ proklinju sve Å”to ima veze sa Beogradom. Razumem i to da je opÅ”ta nemaÅ”tina i beznadje u zemlji, ali to nije razlog da za sve krivimo Beograd. Moramo da se mi potrudimo da nama stvorimo bolju buduƦnost a ne samo da krivimo druge.
Da se razumemo, i ja smatram da je sva vlast centralizovana u Beogradu i da to nikako ne valja. Ne želim neko da pomisli da ja držim stranu Beogradu, ja sam tamo samo zbog Å”kole i niÅ”ta viÅ”e, da je ta Å”kola sluĆØajno npr. u ƈibutkovici iÅ”ao bih tamo.
Po mom miŔljenu reŔenje problema je u regionalizaciji Srbije i decentralizacija vlasti u Ŕto skoraŔnjem roku.
Molim vas dajte svoje miÅ”ljenje na ovu temu ili generalno vaÅ”e miÅ”ljenje o bilo ĆØemu Å”to je vezano za temu.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Legolas
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 26 Jan 2008
Poruke: 373
Lokacija: Zlochudovo

PorukaPoslao: Ned Feb 10, 2008 2:42 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nije beograd kriv za sve, ali ne sumnjivo je da je Beograd drzava u drzavi i da sve pare iz lokalnih samouprava idu tamo pa se vracaju na kasicicu, e tu lezi i problem. Cak i u novom ustavu je tako, ja sam ocekivao da ce se zemlja podeliti na okruge i da ce novac ostajati u okrugu u kome je stvoren ali naravno, SVE ZA BEOGRAD pa posle sta pretekne vrati u lokalnu samoupravu!
_________________

Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Ned Feb 10, 2008 3:07 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dr?, slazem se sa onim sto si naveo. I ja sam za decentralizaciju, ali ne onu koju vode mnoge nevladine organizacije i "gradjanske" stranke koje u taj paket trpaju i mrznju prema Srbima.
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pon Feb 11, 2008 7:47 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Vec smo puno postova napisali na ovu temu......Beograd na qurac!
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
katrin
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 04 Okt 2007
Poruke: 347
Lokacija: ts-bg

PorukaPoslao: Pon Jul 28, 2008 5:58 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Trazim pogodnu temu da napisem ono sto sam htela a da ne skenem sa iste.

Dakle posto moj dragi radi bine za skymusic, organizaciju koncerata i td. Sutra je ''veliki'' miting radikala i oni su naravno od njih iznajmili binu. Fascinantna, meni, cinjenica je ta sto iznajmljivanje te bine i pratece opreme kosta 50.000,00 evrica. Pa se pitam ko to placa?

U Beogradu, naravno. Confused
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
pacovdlak
Komesar
Komesar


Pridružio: 26 Sep 2006
Poruke: 1691
Lokacija: Bresno Polje

PorukaPoslao: Pon Jul 28, 2008 7:55 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ma ako, ovo im je zadnji trzaj, neka odu zapamceno u istoriju. E sad, ovo posta politika. BG... ja na to drugacije gledam, mnogi me pitaju sto ne ides tamo... pa da, sada ce svi tamo da zivimo... ima vec dovoljno talentovanih ljudi tamo.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
grad moje mladosti
Sanjalica


Pridružio: 13 Mar 2006
Poruke: 1914

PorukaPoslao: Pon Jul 28, 2008 9:50 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

pacovdlak ::
Ma ako, ovo im je zadnji trzaj, neka odu zapamceno u istoriju.



Dace Bog.Izgleda da opet nekom fale patike i adekvatna garderoba iz beogradskih butika.cccc.... Twisted Evil
_________________
"Kazi da sam blesav, pevam pesme naivne,
al' ne mozes mi nista, smejem se,
nadji sretne misli kao Petar Pan,
leteti je lako kad si bezbrizan,
ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,
pogledaj u nebo, nisi vise sam."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
natasa vujovic
NAXINA THE GREAT
NAXINA THE GREAT


Pridružio: 16 Apr 2008
Poruke: 827
Lokacija: ovde sam bre

PorukaPoslao: Čet Jul 31, 2008 11:36 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ja ne volim guzvu i zato se nikad ne bi navikla da zivim u BG i bas ga ne volim,a gledala sam jednom onu emisiju na RTS kulturni nokaut i tad je bila tema BEOGRAD i tad sam cula za izras beofasista gde je neki debil objasnjavao da BG treba da je samo za rodjene Beogradjane a da ljudi iz unutrasnjosti nemaju sta tamo da traze tako da sto se mene tice mozda ga opasu zidom od dva metra i da u rov okolo puste krokodile.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Genie
Vesnik proleća


Pridružio: 15 Jul 2007
Poruke: 2900
Lokacija: Planeta Zemlja

PorukaPoslao: Čet Jul 31, 2008 12:47 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

U Beogradu zive ljudi iz svih krajeva Srbije, sto karakterise svaki veliki grad.
_________________
be, was/were, been
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
pacovdlak
Komesar
Komesar


Pridružio: 26 Sep 2006
Poruke: 1691
Lokacija: Bresno Polje

PorukaPoslao: Čet Jul 31, 2008 4:34 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

natasa vujovic ::
Ja ne volim guzvu i zato se nikad ne bi navikla da zivim u BG i bas ga ne volim,a gledala sam jednom onu emisiju na RTS kulturni nokaut i tad je bila tema BEOGRAD i tad sam cula za izras beofasista gde je neki debil objasnjavao da BG treba da je samo za rodjene Beogradjane a da ljudi iz unutrasnjosti nemaju sta tamo da traze tako da sto se mene tice mozda ga opasu zidom od dva metra i da u rov okolo puste krokodile.


Ma kod nas to nije strasno, glesao sam neki prilog pa da vidis kako ovi nacisti iz Moskve biju. Jos i snimaju na youtube, pa se hvale. Biju ove mongole, kazakstance, kineze i sve ostale. A policija kako kada odreaguje, ne gledaju na to kao na izraz mrznje, nege eto, nestasna deca.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Politika Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group