Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

NEGATIVNA ENERGIJA MEDJU MLADIM LJUDIMA U GRADU
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Problemi i Predlozi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
shane91
Pripovedac
Pripovedac


Pridružio: 13 Avg 2007
Poruke: 2639
Lokacija: Gdje svoga nema i gdje brata nije

PorukaPoslao: Sre Jul 09, 2008 1:29 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Odakle ti ? Onda nemoj da krsis zakon... Cool
_________________
"SreƦno ti muÅ”ko, AƦime! Žensko je dobro samo ako je stoka."

Koreni
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
katrin
TS kolovodja
TS kolovodja


Pridružio: 04 Okt 2007
Poruke: 347
Lokacija: ts-bg

PorukaPoslao: Sre Jul 09, 2008 2:22 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kad smo vec kod toga, pre neki dan me nahvatali na ulici da sam presla na crveno svetlo, mrzim duple pesacke prelaze... nisam ni primetila.

Inace, ne krsim zakon samo kazem da bi svi roditelji trebalo da obrate paznju na vaspitanje i usmeravanje svoje dece i da se posvete tome, umesto konstantnom ispijanju kafa sa komsijama i vodjenja tudje brige. Materjalnih gluposti i TV-a.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
grad moje mladosti
Sanjalica


Pridružio: 13 Mar 2006
Poruke: 1914

PorukaPoslao: Sre Jul 09, 2008 2:31 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

katrin ::
Slazem se sa Pandorom, mislim da je preventiva lek za sve to sto ste rekli. Kao sto vec jednom rekoh vaspitanje i lepo ponasanje.

Sto se tice zatvora mislim sa su prenaseljeni, a sto se tice para: Odakle mi?

Laughing



I nas ovde u CH niko ne pita ni za preventivu,ni odakle nam pare,ni dal smo stranci,ni dal bi imali da platimo kaznu pa se opet pridrzavamo svega i svacega,u suprotnom ne bi nas mesecno dve plate okrpile za kazne... A one su katastrofalne,bilo o cemu da je rec.

Slazem se da je bitno vaspitanje i lepo ponasanje ali ne mozes nekog ko napravi sra_nje da pustis uz obecanje da nece vise nikad to da radi ili zbog lepih ociju.Svaki roditelj misli da je lepo vaspitao svoje dete pa se opet svasta desava...

Jednostavno ko sto kaze Shane,pridrzavaj se zakona i pare ti ostaju u dzepu. Laughing
_________________
"Kazi da sam blesav, pevam pesme naivne,
al' ne mozes mi nista, smejem se,
nadji sretne misli kao Petar Pan,
leteti je lako kad si bezbrizan,
ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,
pogledaj u nebo, nisi vise sam."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Zarius
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 27 Jun 2008
Poruke: 57
Lokacija: Seliste

PorukaPoslao: Sub Jul 12, 2008 10:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

[quote="grad moje mladosti"]
katrin ::

Jednostavno ko sto kaze Shane,pridrzavaj se zakona i pare ti ostaju u dzepu. Laughing

Amen to that
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
perra
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 03 Mar 2008
Poruke: 153

PorukaPoslao: Ned Mar 28, 2010 3:21 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Naleteh na ovu temu, pa sam hteo malo da je podignem, korisna je...

Licno moje misljenje je da je decu danas upropastio internet i razne gluposti na televiziji...

Nekada su crtani bili tom i dzeri, ptica trkacica,. brzi gonzales, miki maus, i da ne nabrajam, ali to su crtani filmovi koje svi mi pamtimo, a ovo danas kakve crtane daju na tv-u i roditelji daju deci da gledaju gluposti...

Sto se tice interneta, klinke ostavljaju svoje golisave slike po fejsbuku koji je u sustini samo jedno globalno selo ne moras da izlazis iz kuce, a sve znas ko, sta, sa kim, gde, kako... Imao sam fejs svojevremeno, ali kada sam skontao na sta se svodi, obrisao sam ga..... Vise nema dece da vidis na terenima, da se bave sportom, a dok nije uveden internet u gradu, kablovski, adsl, tereni su bili puni...

Postoji tu sad i drugi sloj klinaca, oni koji tripuju kriminal po gradu sa stegnutim trenerkama i er maksu (koji sam im uglavnom ja prodao Very Happy ) Bleje ispred derbija, dvorista, secam se kada su ti klinci posli u skolu, a danas su skinuli ponasanje ovih lokalnih kriminalaca pod znakom navoda, od nacina razgovaranja do hoda i td..
_________________
..na ove ulice, davno je pao mrak,
ovo je Trstenik, vama poznat kao tamni grad,
Odavde bas svi, beze daleko,
pa ko zadnji ode, slobodno nek' ugasi svetlo...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
machomen76
TS dopisnik
TS dopisnik


Pridružio: 06 Dec 2008
Poruke: 27
Lokacija: trstenik,spasojev Ŕljivak

PorukaPoslao: Čet Apr 08, 2010 8:54 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

eeee,evo i mene malo,stvar je u tome Å”to neke moje generacije kao i starije svoje slobodno vreme smo provodili zajedno sa naÅ”im roditeljima koji su imali malo vremena da izaĆ°u sa nama pa da igraju fudbal ili da Å”etaju i govore nam muÅ”ke stvari,priĆØam u muÅ”kom rodu!!!
Danas verovali ili ne roditeljima je lakÅ”e da gledaju serije,filmove,ispijaju pivo po kafiƦima a deca neka se snaĆ°u!!!
Ne kažem treba iƦi i na pivo ali povedeÅ” decu sa sobom pa ih uĆØiÅ” uz isto to pivo kako treba da se ponaÅ”aju na javnim mestima!!!
Treba internet,trebaju mobilni ali po zaslugama!!!
Tako da omladina nije kriva zbog takvog ponaÅ”anja veƦ roditelji koji NEMAJU VREMENA!!!
znam da nema mnogo finansija i da se teÅ”ko živi ali može da se proÅ”eta porodica do Ljubostinje i provede dan sa svojom decom,pojedeÅ” pravi domaƦi sendviĆØ popijeÅ” neki sok i uživaÅ” u onome Å”to ti je dragi Bog podario!!!
_________________
Bože,daj mi smirenosti da prihvatim ono Ŕto ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim ono Ŕto mogu i mudrosti da to dvoje razlikujem!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mira
Nadzornik
Nadzornik


Pridružio: 06 Okt 2005
Poruke: 451
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Pet Apr 16, 2010 6:10 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

tacno decu su upropastili roditelji koji su i sami nevaspitani i kako onda mogu da vaspitavaju decu. kad vidite kakav je odnos srednje generacije prema roditeljima i starijim ljudima a sve pod plastom da su oni u stvari iskreni i da uvek kazu sta misle kako onda ocekujete da ce neko vaspitati svoje dete, pritom naravno ne dozvoljavaju nikom drugom da vaspitava njihovo dete jer ono mora da se ponasa bas kao i njihovi roditelji. nadam se da cu doziveti da vidim kako se to vaspitanje odrazava kad deca budu u uzrastu godina njihovih roditelja. mozda ce onda oni prevaspitavati roditelje, jer boze moj ako je zabranjeno tuci decu nije zabranjeno tuci roditelje,
_________________
trstenik je moj izbor
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
uskee1512
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 24 Jan 2008
Poruke: 193
Lokacija: Trstenik yooo

PorukaPoslao: Pet Apr 16, 2010 6:17 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

machomen76 ::
eeee,evo i mene malo,stvar je u tome Å”to neke moje generacije kao i starije svoje slobodno vreme smo provodili zajedno sa naÅ”im roditeljima koji su imali malo vremena da izaĆ°u sa nama pa da igraju fudbal ili da Å”etaju i govore nam muÅ”ke stvari,priĆØam u muÅ”kom rodu!!!
Danas verovali ili ne roditeljima je lakÅ”e da gledaju serije,filmove,ispijaju pivo po kafiƦima a deca neka se snaĆ°u!!!
Ne kažem treba iƦi i na pivo ali povedeÅ” decu sa sobom pa ih uĆØiÅ” uz isto to pivo kako treba da se ponaÅ”aju na javnim mestima!!!
Treba internet,trebaju mobilni ali po zaslugama!!!
Tako da omladina nije kriva zbog takvog ponaÅ”anja veƦ roditelji koji NEMAJU VREMENA!!!
znam da nema mnogo finansija i da se teÅ”ko živi ali može da se proÅ”eta porodica do Ljubostinje i provede dan sa svojom decom,pojedeÅ” pravi domaƦi sendviĆØ popijeÅ” neki sok i uživaÅ” u onome Å”to ti je dragi Bog podario!!!

ааахахахахахахахахахахахахахахахахах!!!!!Љубостиња....где је то!?
Родитељи немају времена јер већина тих родитеља ради 15 сати дневно да би то дете имало шта да једе сутра!!Нису криви родитељи неко систем кога заболе уво за све само плати ПДВ!маму им брееее!!!!!
_________________
http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=uskee1512
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Dejan_Ig
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 23 Feb 2007
Poruke: 1022
Lokacija: Boka

PorukaPoslao: Pet Maj 07, 2010 6:57 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ljubostinja je tamo gde je Kunja drzao neku kafanicu (podatak iz 2006)Smile Tacno je da su nasi roditelji prali svoje automobile na recici koja prolazi izmedju ta dva objekta.Takodje je tacno da to nije bilo bas ekoloski ispravno.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
uskee1512
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 24 Jan 2008
Poruke: 193
Lokacija: Trstenik yooo

PorukaPoslao: Pet Maj 07, 2010 7:55 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dejan_Ig ::
Ljubostinja je tamo gde je Kunja drzao neku kafanicu (podatak iz 2006)Smile Tacno je da su nasi roditelji prali svoje automobile na recici koja prolazi izmedju ta dva objekta.Takodje je tacno da to nije bilo bas ekoloski ispravno.


хахахаха
баш ти хвала на појашњењу!
хахаха
_________________
http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=uskee1512
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Hanibaal
Komandant
Komandant


Pridružio: 05 Maj 2006
Poruke: 7485
Lokacija: Pejovac / Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jul 05, 2010 3:01 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dugo razmisljanje je prethodilo ovom postu... Uistinu, ni sad nisam siguran da li sam pogodio temu. Nadam se da ce mi mladje generacije forumasa (naravno i svi ostali) pomoci da obrazlozim zasto je ovo ovde...

http://www.youtube.com/watch?v=uMggSpVJHqY

Poslusajte i iznesite svoje mislenije, a kolega Shane ce biti tu da pojasni neke stvari.

P.S. Pronadjite forumasa... Laughing
_________________
Nije vazno odakle sam, sve dok znades kuda putujem...


Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Uto Jul 06, 2010 12:46 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Embarassed
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
bob_rock
TS novinar
TS novinar


Pridružio: 25 Mar 2010
Poruke: 51

PorukaPoslao: Uto Jul 06, 2010 6:53 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hanibaal ::
Dugo razmisljanje je prethodilo ovom postu... Uistinu, ni sad nisam siguran da li sam pogodio temu. Nadam se da ce mi mladje generacije forumasa (naravno i svi ostali) pomoci da obrazlozim zasto je ovo ovde...

http://www.youtube.com/watch?v=uMggSpVJHqY

Poslusajte i iznesite svoje mislenije, a kolega Shane ce biti tu da pojasni neke stvari.

P.S. Pronadjite forumasa... Laughing


Malo je reƦi "BRAVOOOO". Nisam neki ljubitelj ove muzike, ali ovo mi se sviưa i drago mi je da je ovo napravljeno u Trsteniku.
SluÅ”ao sam i "Znam da tesko je 2010". TakoĆ°e veoma lepo. Nisam sluÅ”ao "Serbian rap" ali su me ove dve pesme prijatno iznenadile.
Pozdrav
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Problemi i Predlozi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 od 9

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group