Trstenik forum Trstenik
Trstenik Srbija
 
 FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Kup UEFA
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Sport
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
Cica Jeremija
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 29 Mar 2007
Poruke: 166
Lokacija: Sudbina je tako htela da odem iz rodnog sela...

PorukaPoslao: Pet Okt 26, 2007 12:45 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ministar se novi javio,zastave nam je zabranio,neka ta _ _*etina sada dobro zna na kraju bice nasa pobeda!!!Nijedan od vas shabana nema pravo da kritikuje Zvezdu jer niko od vas nije bio veceras na Marakani i nije bio prisutan spektaklu koji na stadionima nije vidjen poslednjih 10 godina!Sta ima vi da pricate o klubu i da se predstavljate kao njegovi navijaci ako kukate za kartu i pricate da cete da idete a niko od vas ne ode!!!ENDE
_________________
Srbija je vecna dok su joj deca verna!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Jerinenstadt
feldmarshal
feldmarshal


Pridružio: 28 Feb 2007
Poruke: 5607
Lokacija: Holy serbian empire

PorukaPoslao: Pet Okt 26, 2007 6:29 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Cica Jeremija ::
Nijedan od vas shabana


Saban ti tata(a ti si na tatu)picqo balava! Prvo, najvece ste ovce sto su vam uzeli lovu za onu utakmicu. Zvezda je uspela da Williama Hilla obori na sopstvenom tiketu. Svi koji malo prate fudbal znaju da je tekma bila namestena jer je utakmica bila blokirana za kladjenje(samo je u toku dana bila dozvoljena). Bayern je bez suta na gol dao tri komada budalo jedna,ali bez suta! Svaku loptu su dali shabanima u noge da bi pobedili ali Barkos ne moze da da gol nikad. Na sred utakmice je siroti Otmar ubacio i one koje nikada nisu igrali za ekipu(Slaudrafa i Krosa 1990 Laughing ) ali je neiskusni Kros ni kriv ni duzan centrirao na gol i niko nije pipnuo loptu od igraca dok je kod prvog lopta napucala Klozea koji nije ni sutirao....Najgore je sto picqo znas da jeste bila namestena a nesto kenjas. Ovako....Villiam Hill je pao na svoju Zvezdu dok je Jerinenstadt naplatio singl i prosao od 4-6 na drugom(a lepo sam vam rekao zarada cista 65%. "Ko veruje u mene zivece.... Laughing ")
A tebi some ostaje da ti uzmu lovu i protiv Boltona jer si uzeo paket vid
_________________
http://jeriningrad.org.rs/
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
lord.trax
Nocni Strazar
Nocni Strazar


Pridružio: 29 Jan 2007
Poruke: 5091
Lokacija: Ulmefeld

PorukaPoslao: Pet Okt 26, 2007 11:41 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Utamkica namestena! Nemoguce da Randjelovic moze na dve utakmice da primi isto gol u poslednjem minutu.
_________________
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Cica Jeremija
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 29 Mar 2007
Poruke: 166
Lokacija: Sudbina je tako htela da odem iz rodnog sela...

PorukaPoslao: Pet Okt 26, 2007 11:48 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nebitno,ambijent je bio neverovatan,do sada nevidjen na Marakani.Kakava ludnica!!!Steta...Ne znam da li ste videli karikaturu ministra Jocica,pristojno smo ga izredjali!!!I njega i Kostunicu!!!
_________________
Srbija je vecna dok su joj deca verna!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Cica Jeremija
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 29 Mar 2007
Poruke: 166
Lokacija: Sudbina je tako htela da odem iz rodnog sela...

PorukaPoslao: Pet Okt 26, 2007 11:50 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

[quote="Jerinenstadt"]
Cica Jeremija ::
Nijedan od vas shabana


Ti si najveci shaban!!!
_________________
Srbija je vecna dok su joj deca verna!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
LUNATICS
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 15 Mar 2007
Poruke: 248
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 26, 2007 2:56 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Svaki put kad igra Zvezda u Evropi namestaljka.Pa i ptotiv strazbura bila blokirana,pa ispadosmo.Svaka cast momcima,tako se bori za grb.Bajern je ipak Bajern.A to sto je Bajern pobedio bez sanse,govori samo o nasoj zelji za pobedom. je..ga,borili smo se 85 minuta,ponestalo snage,pala koncentracija i ....Jos kad se uzme u obzir da brani Randjelovic....
Jos samo da pohvalim Delije,koje su sinoc pokazale da im je mesto u Evropi.
_________________
Tek sada ne odustajemo!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
LUNATICS
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 15 Mar 2007
Poruke: 248
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 26, 2007 3:47 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

"О зар је морала доћ, та тужна несрећна ноћ..." by RSFC
Неких сат времена пре текме Север је био пун, до почетка текме и препун. На улазима су дељени информатори шта се спрема за ову утакмицу. Неки индијанци су бацали ролне и са југа и са Севера када није било предвиђено. Били су опоменути да не бацају. На одбројавање вође са Севера и Југа полетело је на хиљаде ролни, а са Истока и Запада полетели су папирићи... Створена је импресивна атмосфера уз навијање "Звезда ми је све..." и "Пуне трибине". Почетак је био обећавајући, осећај непоновљив. Међутим, играчи још нису били изашли да виде бацање ролни, јер су још били у тунелу.

Оба централна сектора била су главна покретачка снага када се навијало, а сектори са стране према истоку и западу су прихватили све песме које су се певале. Вође су својим добрим расположењем за вођење подигли Север до усијања, поготово дозивање са Југом, па затим са Западом, Истоком... А пола-пола на Северу је била грмљавина... Чини ми се јача од Гроцлина.

Немци су често звиждани и вређани са "Дојче Швајне" и подсећани са "Италија Бари ООО!". На завршетку 1. полувремена певало се "Тамо далеко, далеко од мора..."

Почетак другог полувремена протекао је у вређању Јочића, као и "Спаси Србију и уби се, Коштунице", недуго затим и "Спаси Србију и уби се, Борисе...", "Министар полиције, обијач трафика", "Ко не скаче тај је Јочић"... Писане су разне пароле против Полиције, Јочића... За ову утакмицу били су нам забрањени бубњеви, па су извређани до крајњости, пун поготак је велика шеталица на Северу на којој је нацртан Јочићев "грех из младости" како из трафике обија и износи 2 бокса Марлбора.
Певана је песма "Много брига, много и проблема".

Када је пао други гол, то је био делиријум, лудница, хаос... Поготово нас је све касније размдрао Еври-го... Нажалост, све ово срање што се догодило на крају утакмице (резултатско срање), ипак тешко може да се пореди са ОСЕЋАЈЕМ који смо имали на Северу, а то је навијање више од 100-минута, ролне, шеталица, прозивке, дакле ЦЕЛОКУПНА АТМОСФЕРА.

Једини минус су биле туче по целом Северу, које су често дуго трајале. Такође структура људи која је била на Југу, са заставама које први пут видим, Тошетова застава...

У недељу нас очекује нова утакмица, а ближи се и гостовање у Солуну... Тамо далеко.
_________________
Tek sada ne odustajemo!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
LUNATICS
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 15 Mar 2007
Poruke: 248
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 26, 2007 3:59 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom






Ostatak veceras-sutra.
_________________
Tek sada ne odustajemo!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
LUNATICS
TS kompjuteras
TS kompjuteras


Pridružio: 15 Mar 2007
Poruke: 248
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 26, 2007 4:48 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom



_________________
Tek sada ne odustajemo!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
grad moje mladosti
Sanjalica


Pridružio: 13 Mar 2006
Poruke: 1914

PorukaPoslao: Pet Okt 26, 2007 7:51 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

O cemu vas dvojica pricate,i kakvi ste vi navijaci kad mesate sport i politiku i tamo nekog ministra.I o kakvoj Evropi pricate????????"Daleko je sunce..."Pogledajte prvo na sta lici onaj jadni stadion,a cinjenica je da vecina onih navijaca nije dosla zbog Zvezde vec zbog Bayerna.Trebali su da zabrane mnogo sta a ne samo te zastave za koje ste se uhvatili kao Marica za onu stvar.

SRAMOTA!Zao mi samo onih fudbalera...
_________________
"Kazi da sam blesav, pevam pesme naivne,
al' ne mozes mi nista, smejem se,
nadji sretne misli kao Petar Pan,
leteti je lako kad si bezbrizan,
ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,
pogledaj u nebo, nisi vise sam."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Pet Okt 26, 2007 9:02 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

grad moje mladosti ::
O cemu vas dvojica pricate,i kakvi ste vi navijaci kad 1. mesate sport i politiku i tamo nekog ministra.2.I o kakvoj Evropi pricate????????"Daleko je sunce..."Pogledajte prvo na sta lici onaj jadni stadion,a 3. cinjenica je da vecina onih navijaca nije dosla zbog Zvezde vec zbog Bayerna.4.Trebali su da zabrane mnogo sta a ne samo te zastave za koje ste se uhvatili kao Marica za onu stvar.

SRAMOTA!Zao mi samo onih fudbalera...


1. Ne meÅ”aju oni nego se samo politiĆØari meÅ”aju u sport!
2. Mi smo u Evropi otkad se zna za Srbiju!
3. ZaŔto onda nisu navijali za Bayern?
4. Najbolje da su zabranili da se navija, svi bi bili sreƦni i zadovoljni!
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
grad moje mladosti
Sanjalica


Pridružio: 13 Mar 2006
Poruke: 1914

PorukaPoslao: Sub Okt 27, 2007 12:24 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

1.Ko ce da donosi odluke o zakonima u zemlji,bilo da se radi o saobracaju,privredi,sportu?Da nece mozda navijaci.A sad sto ti politicari nisu sposobni da bilo sta urade,to je druga stvar.

2.Kad pogledas geografsku kartu-naravno da smo u Evropi,ali ovde je rec o fudbalu.A dobro znas sta je bilo 90-te godine,e onda moglo da se prica o "Evropi" i igranju,a ne kao danas-igraju samo oni koji imaju veze i vezice.

3. 50% njih nisu u zadnjih godinu dana isli da gledaju Zvezdu,ovo im je bila idealna prilika.Bayern su dosli da gledaju a naravno da ce navijati za Zvezdu(zasto bi uopste i navijali za Bajern).Interesuje me zasto nema tolko navijaca na utakmicama Super lige?!

4.Zavisi o kakvom navijanju je rec.Ako je navijanje na rasistickoj osnovi,normalno je da ce zabraniti.A kao drugo nisam mislila ni o kakvoj zabrani vezano za ovu utakmicu,vec na one gde se unistava inventar stadiona i sl.


Jos nesto?
_________________
"Kazi da sam blesav, pevam pesme naivne,
al' ne mozes mi nista, smejem se,
nadji sretne misli kao Petar Pan,
leteti je lako kad si bezbrizan,
ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,
pogledaj u nebo, nisi vise sam."
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
miloche
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 07 Apr 2007
Poruke: 963
Lokacija: trstenik

PorukaPoslao: Sub Okt 27, 2007 8:26 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

nema dosadnijeg sporta za gledanje od fudbala. dva sata se jure po terenu da bi na kraju bilo 0:0. ja sam oĆØekivao da Ʀe zvezda po poznatom receptu koji primenjuju autsajderi da ubije igru i da na kraju dobije veliku premiju od ceha proizvoĆ°aĆØa piva ĆØija konzumacija se poveƦa za nekoliko puta na takvim smornim meĆØevima.
ali niÅ”ta od toga. zvezdaÅ”i su igrali hrabro, ĆØesto su stvarali Å”anse, trudili se, vodili...i na kraju nezasluženo izgubili. ova utakmica je imala sve elemente idealne drame, a da je zvezda pobedila stvarno bi bila savrÅ”ena. mislim da Ʀu od sada viÅ”e pratiti fudbal.
_________________
http://www.jeriningrad.org.rs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
casper
Duh Zastitnik
Duh Zastitnik


Pridružio: 05 Jan 2007
Poruke: 4412

PorukaPoslao: Sub Okt 27, 2007 8:53 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

grad moje mladosti ::
1.Ko ce da donosi odluke o zakonima u zemlji,bilo da se radi o saobracaju,privredi,sportu?Da nece mozda navijaci.A sad sto ti politicari nisu sposobni da bilo sta urade,to je druga stvar.

2.Kad pogledas geografsku kartu-naravno da smo u Evropi,ali ovde je rec o fudbalu.A dobro znas sta je bilo 90-te godine,e onda moglo da se prica o "Evropi" i igranju,a ne kao danas-igraju samo oni koji imaju veze i vezice.

3. 50% njih nisu u zadnjih godinu dana isli da gledaju Zvezdu,ovo im je bila idealna prilika.Bayern su dosli da gledaju a naravno da ce navijati za Zvezdu(zasto bi uopste i navijali za Bajern).Interesuje me zasto nema tolko navijaca na utakmicama Super lige?!

4.Zavisi o kakvom navijanju je rec.Ako je navijanje na rasistickoj osnovi,normalno je da ce zabraniti.A kao drugo nisam mislila ni o kakvoj zabrani vezano za ovu utakmicu,vec na one gde se unistava inventar stadiona i sl.


Jos nesto?


1. ZnaÅ” ti vrlo dobro o kakvom meÅ”anju politiĆØara je ovde reĆØ! Naravno da Ʀe oni da donose zakone o tome, ali nije reĆØ o zakonu veƦ o korupciji...

2. Ovde Ʀemo da povežemo i prvu taĆØku. Preko koga idu te veze i vezice? Da nisu možda politiĆØari? Ili ĆØelni ljudi koje su preko veza doveli politiĆØari?

3. Zato Ŕto je liga nekvalitetna, zato Ŕto narod nema novca sebi da priuŔti taj luksuz, da, nažalost to je u srbiji luksuz!

4. Slažem se!
_________________
http://mineagle.deviantart.com
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇɥsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Rumenige
Kandidat za predsednika TS
Kandidat za predsednika TS


Pridružio: 28 Jan 2007
Poruke: 3148

PorukaPoslao: Sub Okt 27, 2007 12:07 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jerinenstadt

Trebalo je da me poslusas i odigras X-2 Cool

Randjelovic za premijera!
_________________
Србија Србима!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Trstenik forum -> Sport Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Sledeci
Strana 4 od 17

 
Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group